صفحه 2 از 58 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 578

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط احسان اسمعیلی نمایش پست ها
    با عرض سلام
    می خواستم بدونم واسه دکترا ملبورن چند تا توصیه نامه می خواد؟ بعدش آنلاین هست(ایمیل استاد رو بدیم) یا نه باید کاغدی باشه؟
    ممنون- می دونم شاید تکراری باشه ولی دیدم هر کسی یه چیزی میگه- تویه سایتشون هم چیزی ننوشته-
    چه جوری میشخ این اطلاعات رو بدست اورد.؟
    Graduate research degrees

Here's a quick guide to applying to undertake graduate research at the University:
    Step 1

Determine research interest and find a potential supervisor

Before you start the application process, you need to determine the research topic you want to explore and find out which University of Melbourne Faculty or Graduate School can best accommodate your research interests and project. You may also want to read this overview of graduate research opportunities.
    You may need to identify a potential supervisor (some graduate schools manage this process for applicants). You will work under the guidance of a supervisor throughout the duration of your research degree. You can identify potential supervisors in two ways:

Step 2

Prepare an application

It is essential to read and understand the specific entry requirements and application documentation required by your prospective Faculty or Graduate School.
    Please be aware that some Faculties or Graduate Schools have additional processes for applying for a graduate research degree and/or require you make contact with them prior to submitting a formal application. It is essential that you follow their unique pre-application process. Failure to do this may result in a delay assessing your application.Questions to ask:

• Is there a pre-application process?
    • Do I need to engage a supervisor?
    • Do I need to write a detailed research proposal?

Step 3

Submit an application

Applicants to the University of Melbourne use the same form to apply for all graduate research degrees and to make a scholarship application. Please make sure the University receives your application and supporting documents by the relevant scholarship closing date. See Melbourne Scholarships for further information. If you are a current University of Melbourne graduate research student wishing to apply for a scholarship, please do so online via the Student Portal.
    Please be sure to attach in full all relevant supporting documents. We may not be able to accept incomplete applications.
    If you have questions about how to complete or submit your application, please contact us via the relevant online form (domestic or international) and indicate "Graduate Research" in the subject line.
    For information on the status of your application once you have been informed that it is complete, please contact your prospective Faculty or Graduate School admissions contact.
    Check out our frequently asked questions page for more useful information.
    Application Form for Admission to Graduate Research Degree Candidature and Scholarship

RHD Application form.doc (535kb)
    Please use this Word 2003 version to type your information into the form.
    RHD Application form.pdf (303kb)
    Please use this version to print out and complete by hand.
    Intellectual Property Rights and Responsibilities

All applicants must declare that they have read and understood the information contained in this document:
    Intellectual Property Rights and Responsibilities: Information for Prospective Research Students (84kB)
    Referee Reports

Applicants must provide academic references in accordance with the instructions in Section G of the Application Form. References must be completed using the Academic Referee Report Form.
    Academic Referee Report Form (289kB)
    Applicants who have relevant research/professional experience gained through employment must provide an employer reference for each role listed in your application and CV. The reference should be submitted using the Employer Referee Report Form.
    Employer Referee Report Form (255kB)
    Creative Works

If you have produced any creative works/performances (e.g. folios, recordings, compositions, exhibitions, performances, film, landscape/design projects etc.) in the areas of Visual Art, Performing Arts, Film and Music, you are required to attach evidence as detailed on the Eligible Research Output Types: Creative Works table.

An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

ببخشید دوستان یک سوال:
    این دانشگاه ملبورن مثل اینکه فقط کاغذی (هاردکپی) اپلای رو قبول می کنه. درسته؟ این که خیلی مسخره است!!! یعنی باید همه چی رو پرینت کنیم بفرستیم؟ حتی پروپوزال رو؟ حتی توصیه نامه ها رو؟ مثلا من شش ماه پیش از یک موسسه ای به زور توصیه نامه گرفتم! حالا باید تو قالب اونها درستش کنم؟ این که نمیشه!!!

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1366 نمایش پست ها
    ببخشید دوستان یک سوال:
    این دانشگاه ملبورن مثل اینکه فقط کاغذی (هاردکپی) اپلای رو قبول می کنه. درسته؟ این که خیلی مسخره است!!! یعنی باید همه چی رو پرینت کنیم بفرستیم؟ حتی پروپوزال رو؟ حتی توصیه نامه ها رو؟ مثلا من شش ماه پیش از یک موسسه ای به زور توصیه نامه گرفتم! حالا باید تو قالب اونها درستش کنم؟ این که نمیشه!!!
    دوست عزیز دانشگاه ملبورن شما باید مدارک تحصیلی و ریزنمرات مقاله پروپوزال هر چیزی که در اپلیکشن شما تاثیر مثبت دارد را بصورت پستی ارسال کنید در مورد توصیه نامه یا می توانید در سربرگ دانشگاه ملبورن از معرفها توصیه نامه گرفته و با پاکت ارم دار موسسه پست کنید و یا از ایمیل رسمی شرکت معرف و یا اکادمیک استاد مربوطه ارسال نمایید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز دانشگاه ملبورن شما باید مدارک تحصیلی و ریزنمرات مقاله پروپوزال هر چیزی که در اپلیکشن شما تاثیر مثبت دارد را بصورت پستی ارسال کنید در مورد توصیه نامه یا می توانید در سربرگ دانشگاه ملبورن از معرفها توصیه نامه گرفته و با پاکت ارم دار موسسه پست کنید و یا از ایمیل رسمی شرکت معرف و یا اکادمیک استاد مربوطه ارسال نمایید
    در مهنسی پزشکی فیلد بیوالکتریک اوضاع فاند چگونه است

سلام.
    دانشجوی سال آخر کارشناسی مهندسی کامپیوتر دانشگاه خواجه نصیر تهران هستم. با معدل 15.7 و سه سال سابقه کار تمام وقت مرتبط دارم. یک دوره مسابقات روبوتیک خوارزمی شرکت کردم. مقام دوم مسابقات روبوتیک شیراز رو دارم. داور مسابقات روبوتیک Roboland بودم. می خواستم بدونم برای گرفتن پذیریش یا فاند از دانشگاه ملبورن شرایط من چطوره. Master Of Engineering (software ) or Master of Information Technology.

با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملبورن (Melbourne University) و مسائل مرتبط

من دارم الان اين سايت رو نگاه ميکنم
    http://www.msi.unimelb.edu.au/study/...ion-technology
    چند تا سوال برام ايجاد شده!!
    1. منظورش از point چیه؟
    2. مسکه واسه کسايی که بچلر 4 سال اي تی خوندن بايد 100 پوينت رو انتخاب کنن؟درسته؟
    3. هزينه به ازای هر 100 پوينت 3048؟ تاست؟
    يعنی حالت يک ساله رو انتخاب کنيم کمتر در مياد؟
    ویرایش توسط mani2541 : August 10th, 2013 در ساعت 05:26 PM

سلام دوستان
    من از ویزای موقتم ۵ ماه مونده می خوام ازش استفاده کنم برای همین نمی تونم برای فال ۲۰۱۴ منتظر بمونم .. حالا می خواستم ببینم من اگه بخوام الان برم استرالیا و با هزینه خودم تو این دانشگاه تحصیل کنم باید به چه صورت اقدام کنم؟؟‌ باید برم اونجا مدارکم رو ببرم یا می تونم کلاس های زبان اونجا رو شرکت کنم تا ترم بهار شروع شه؟؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi1366 نمایش پست ها
    ببخشید دوستان یک سوال:
    توصیه نامه ها رو میشه ایمیل کرد. توی خود فرم آدرس ایمیل رو زده: grad-research_referee@unimelb.edu.au

سلام دوستان. در خصوص تكميل اپليكشن فرم اين بخش sponsorship مربوط به چه كساني ميشه؟ كساني كه خودشون از يه شركتي يا موسسه اي ساپورت ميشن يا براي مني هم كه دنبال هر اسكالرشيپي هستم هم به كار مي آد؟ يعني اينكه اگر من اين قسمت رو تيك بزنم به دانشگاه اين اجازه رو مي دم كه منو براي اكسترنال اسكالرشيپ ها هم من رو نامينيت كنه؟
    يه چيز ديگه. اينكه گفته شده توصيه نامه رو بايد قبل از سابميت اپليكشن ايميل بشه، خوب استادام بايد سابجكت ايميل رو چي بزنند؟ مرسي.

Junior Member

آیا اپلای برای دانشگاه ملبورن نیاز به Application fee هست؟ در فرم اپلای و موارد مورد نیار در سایت ملبون در این مورد چیزی رو پیدا نکردم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)