صفحه 36 از 58 نخستنخست ... 262728293031323334353637383940414243444546 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 351 تا 360 , از مجموع 578

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

و یک عرض دیگه
    گاها یک دوستانی که پذیرش می گیرن می گن با unofficial رفتن و مدرک آزاد نکردن.
    اول اینکه این داستان راسته(ببخشید نمی دونستم کجا باید پرسید) و آیا برای ملبورن این راه در رو وجود داره؟
    (و یک سوال اینکه از کجا ئقیقا میشه فهمید کجا می خواد آخه تو سایت هیچ جا ندیدم )

بازم ممنونم

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

سلام شما اگر مدرک موقت دارید میتونید با دارالترجمه هماهنگ کنید که داخل سربرگ دادگستری براتون ترجمه کنه و همینطور ریزنمراتتون رو
    برای اکثر داشنگاه ها برای اپلای کردن همین که مترجم رسمی دادگستری مهرش کرده باشه کفایت میکنه و رسمی بررای اون ها محسوب میشه و نیازی به مهر وزارت خارجه و دادگستری ندارید
    من تا اونجایی که میدونم این جور ترجمه رو سفارت از شما درخواست داره نه دانشگاه ولی خب شاید اگر دانشگاهی که میرید ایرانی زیاد رفته باشه چون اکثرا مدرکشون رو با سه تا مهر ارائه کنن موقع ثبت نام از شما هم همون رو بخوان ولی قطعا موقع اپلای همون مهر مترجم کفایت میکنه
    اینکه بحث رسمیش بحث غیر رسمیش اینه که خود شما مدارکتون رو ترجمه کنید بدون هیچ مهر و امضایی براشون بفرستید تا اونجایی که من میدونم داشنگاه های استرالیا مدارک تایید شده رو از شما میخوان و مدرک بدون مهر از شما قبول نمیکنن ولی بازم میتونید ایمیل بزنیدو از داشنگاه مربوطه بپرسید

نقل قول نوشته اصلی توسط cellboy نمایش پست ها
    و یک عرض دیگه
    گاها یک دوستانی که پذیرش می گیرن می گن با unofficial رفتن و مدرک آزاد نکردن.
    اول اینکه این داستان راسته(ببخشید نمی دونستم کجا باید پرسید) و آیا برای ملبورن این راه در رو وجود داره؟
    (و یک سوال اینکه از کجا ئقیقا میشه فهمید کجا می خواد آخه تو سایت هیچ جا ندیدم )

بازم ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    سلام
    تا 31 اکتبر بود البته با بورسش، الان بسته شد، اگر منظورت اگر ویکتوریا استرالیاست، حالا یه سری به این سایت زیر بزن ببین بستست یا نه، ابتدا باید EOI پر کنی بعد که ارزیابی کردن میتونی اپلای کنی، منم دو روز پیش تند تند اپلای کردم اونجا، البته استادم تماس گرفت اینور اونور ردیف کرد که پروسه بررسی 1 ماهشون شد 1 روزه، راه داره اگر استادت خرش میره ولی زود اپلای کن
    http://eaams.vu.edu.au/
    lمطمنی شما ؟ من تو سایتش خوندم ریسرچ دکتری واسه اینترنشنال تا جولای. اون 31 اکتبر واسه ASEAN Undergraduate Tuition Fees Scholarship
    بود. من خودمم سر در نیاوردم درست و حسابی؟ استاد اونجا به من دیشب کفت ابلای کن . اما انگاری فقط یه بار در سال ابلای میشه کرد برخلاف جاهای دیگه که دوبار . درسته یا من دارم اشتباه می کنم؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

نقل قول نوشته اصلی توسط mina12345 نمایش پست ها
    lمطمنی شما ؟ من تو سایتش خوندم ریسرچ دکتری واسه اینترنشنال تا جولای. اون 31 اکتبر واسه ASEAN Undergraduate Tuition Fees Scholarship
    بود. من خودمم سر در نیاوردم درست و حسابی؟ استاد اونجا به من دیشب کفت ابلای کن . اما انگاری فقط یه بار در سال ابلای میشه کرد برخلاف جاهای دیگه که دوبار . درسته یا من دارم اشتباه می کنم؟؟
    الان من گیج شدم که منظورت ویکتوریاست یا ملبورن، اما فرقی نمیکنه چون جفتش 31 اکتبر بود و من جفتشونم دقیقه 90 انجام دادم، البته من برا PhD تو گرایش برق دادم فکر کنم بقیشم بسته باشدددد!!!

Junior Member

الان من گیج شدم که منظورت ویکتوریاست یا ملبورن، اما فرقی نمیکنه چون جفتش 31 اکتبر بود و من جفتشونم دقیقه 90 انجام دادم، البته من برا PhD تو گرایش برق دادم فکر کنم بقیشم بسته باشدددد!!!
    ویکتوریا
    بعد اون وقت زمان ابلای بعدیش کی میشه ؟؟؟ من الان استاد بهم کفت برو ابلای کن . اینو که از دست دادم زمان بعدیش کی میشه ؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

دوستان من از ملبورن و موناش و RMIT جواب داشتم؛ اما چون فکر می کردم ملبورن بیشتر رقابتیه و محدودیت زمان داشتم بی خیالش شدم. الان با توجه به لینک زیر در رشته های مهندسی می تونم واسه آخر فوریه واسه بورسیه و ادمیژن اقدام کنم:
    http://www.eng.unimelb.edu.au/study/...olarships.html
    ممنون.
    mamrez

Member
    رشته و دانشگاه

ویکتوریا
    بعد اون وقت زمان ابلای بعدیش کی میشه ؟؟؟ من الان استاد بهم کفت برو ابلای کن . اینو که از دست دادم زمان بعدیش کی میشه ؟؟
    دقیق نمیدونم، اگر برات سخته که پیدا کنی بگو برات پیدا کنم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

آقا شرمنده این سوال موند بی پاسخ
    در ضمن این اپلای نوامبر و می از لحاظ فاند آیا تفاوتی خواهند داشت؟
    پیشاپیش ممنون

Junior Member

دقیق نمیدونم، اگر برات سخته که پیدا کنی بگو برات پیدا کنم
    والا من هر چی گشتم بیددا نکردم و اگه شما اطلاعاتی بدین ممنون میشم .

Member
    رشته و دانشگاه

والا من هر چی گشتم بیددا نکردم و اگه شما اطلاعاتی بدین ممنون میشم .
    لینک زیر رو نگاه بندازید
    http://www.vu.edu.au/research/gradua...m=non-resident
    باز اگر سوالی داشتید در خدمتم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)