صفحه 4 از 58 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 578

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق و مخابرات-دانشگاه تبریز

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

سلام دوستان

من امسال سه تا از اساتید دانشگاه ملبورن توصیه کردن بهم که اپلای کنم ولی من صبر کردم تا رزومم قویتر شه تا بتونم کمک هزینه دریافت کنم از دانشگاه
    لطفا ببینید با شرایط من میشه از دانشگاه ملبورن فاند گرفت؟
    1- معدل لیسانس 15.75
    2- معدل ارشد 17.67
    3- یک مقاله ژورنال چاپ شده در IEEE با ایمپکت فاکتور حدود 2
    4- یک مقاله ژورنال سابمیت شده در اشپرینگر
    5- یه تکنیکال ریپورت خوب
    6- تاقل 86
    7- 3 سال سابقه تدریس تو دانشگاه

یه سوال دیگه دارم اونم اینکه میشه لطف کنید اگه از میزان فاند و هزینه تحصیل و زندگی توی این دانشگاه و شهر اطلاع دارید منم در جریان بذارید؟
    منظورم اینه که آیا هزینه ای که دانشگاه ملبورن میده کفاف هزینه زندگی و تحصیل رو میکنه با توجه به این که من متاهلی باید برم؟

راستش من از دانشگاه یو بی سی کانادا پردیس شهر کلونا پذیرشم اومده با فاند 24000 دلار. ولی ممکنه ویزا بهم گیر بدن یا شاید هم اصلا اپلای نکنم برا ویزا.

خیلی ممنون از لطفتون

Junior Member

با سلام خدمت دوستان،

آیا برای اپلای برای دانشگاه ملبورن گواهی فارق التحصیلی لازمه یا نه؟توی application form نوشته که اگر توی کارنامه رسمی چیزی در مورد فارق التحصیلی نوشته نشده باید گواهی ارسال بشه. اما تو کارنامه رسمی من فقط یک خط نوشته Completed req for M.Sc degree. آیا همین کافیه؟

تو application form نوشته باید سیلابس درسی مقطع ارشد رو بفرستم. اینو چجوری و از کجا تهیه کنم؟

با تشکر

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

دوستان کسی در مورد بیزینس اسکول دانشگاه ملبورن اطلاعاتی داره؟ یا اینکه الان اونجا بخونه؟ اگه هست لطفا به من پیام خصوصی بده یا اینجا جواب بده ممنون میشم ... من برای دکتری با یه استادی تو بیزینس اسکول دانشگاه ملبورن جدیدا ارتباط دارم که خیلی از رزومه و پزوپوزالم خوشش اومده و گفت که الان سرش شلوغه و چند روز آینده باهم باید مفصل صحبت کنیم ... من نمره 90 تافل و 311 جی آرای (165 کوانت و 146 وربال) دارم ... 5 تا مقاله ISI تو ژورنالهای خوب و 4 سال سابقه کار فول تایم مرتبط و 2-3 سال سابقه تدریس و TA دارم ... فقط از معدل لیسانسم که 14.30 هست میترسم هرچند پروفسوره گفت چون رزومه ت خوبه میتونه اون رو بپوشونه ... همچنین با توجه به اینکه بیزینس اسکول دانشگاه ملبورن نمره GRE یا جیمت هم میخواد، میخوام بدونم نمره GREم خوب هست یا نه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

سلام
    دوستان من توی دانشگاه اسکولارشیپ MIFRS+MIRSگرفتم(مقطعPhD) اما می خوام بدونم ک آیا استاد راهنمام یه ازای 40 ساعت کاری ک باید تو آفیس باشم با توجه ب این ک اسکولارشیپ دارم،بهم حقوق یا همون پژوهانه خودمون تو ایران می ده یا نه؟

Junior Member

دوستان من یک مقدار گیج شدم. من تو سایت که میخوندم دیدم. برای این دانشگاه هر وقت سال میشه اپلای کرد. و اینکه اسکالر شیپ در 5 نوبت بررسی میشه. ولی اینجا خوندم در نوبت بررسی میشه. کسی میتونه من را راهنمایی کنه؟ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من توی دانشگاه اسکولارشیپ MIFRS+MIRSگرفتم(مقطعPhD) اما می خوام بدونم ک آیا استاد راهنمام یه ازای 40 ساعت کاری ک باید تو آفیس باشم با توجه ب این ک اسکولارشیپ دارم،بهم حقوق یا همون پژوهانه خودمون تو ایران می ده یا نه؟
    سلام دوست عزیز. میتونم بدونم کی با استاد تماس گدفتید. کی اپلای کردین و اینکه رزومتون چی بوده. ممنون میشم جواب بدین

Junior Member

سلام
    می خواستم ازتون کمک بخوام من سایت رو چک کردم ولی نتونستم اطلاعات درستی پیدا کنم راجع با تاریخ های مهم . اگر بخوام برای Second half year 2015
    اقدام کنم دقیقا برای چه تاریخی باید چه کاری انجام بدم ؟ چه موقع باید فرم ها رو بفرستم ؟ چه موقع با استاد ها مکاتبه کنم ؟برداشتی که خودم کردم اینه که هر موقع بخوایم میشه مراحل اپلای رو کامل کنیم و تو تاریخ هایی که اینجا گفته میشه بررسی میشه ولی دقیقا مطمعن نیستم
    ممنون میشم اگر کمک کنید

Junior Member

سلام به همه دوستان،

من یک مشکل برام پیش اومده که خیلی فوری به یک راه حل نیاز دارم. واقعا ممنون میشم اگر بتونید به من کمک کنید.

من توی آذر ماه پارسال برای دانشگاه ملبورن اپلای کردم و بعد از کلی انتظار 6 روز پیش نامه پذیرش من رسید. نامه من پذیرش مشروط بود و طبق این نامه باید شرایط زبان دانشگاه (که برای دکتری در رشته مهندسی تافل 79 است) را بر آورده کنم. نمره تافل من 104 بود اما متاسفانه موقع ثبت نام برای تافل اشتباه کردم و تاریخ تولدم را اشتباه وارد کردم. این موضوع را خیلی وقت پیش به دانشگاه ملبورن اعلام کردم و بعد از یکم مکاتبه گفتن که اوکیه و نمرمو پیدا کردن و به مدارکم ضمیمه کردن. الان که دیدم پذیرشم مشروطه بهشون گفتم که چرا اینطور شده و من تافل دادم ولی گفتن که School of Graduate Studies که در این مورد نظر اساسی رو میده گفته نمیشه و باید تاریخ تولدم درست باشه. مشکلی با تافل مجدد دادن برای گرفتن پذیرش بی شرط ندارم ولی همونطور که شاید بدانید جلسه بورسیه این دانشگاه در دور آخر 7 جولای تشکیل میشه و اگر پذیرش مشروط باشه در این جلسه بررسی نمیشه و هیچ راهی برای اینکه تا 7 روز دیگه تافل بدم و نمرمو بگیرن وجود نداره. همچنین باید این رو هم بگم که من هم مثل بقیه دانشجوهای ایرانی تحت Autonomous Sanctions بودم و برای همین خیلی دیر و در تاریخ 23 ژوئن بهم گفتن که پذیرشم مشروطه و اصلا نمی رسیدم که یک تافل جدید بدم. به نظرتون باید چیکار کنم؟ خیلی شانس زیادی برای بردن بورسیه برای خودم میدونستم به طوری که استاد آیندم در دانشگاه ملبورن برام توصیه نامه نوشته به اداره بورسیه این دانشگاه. واقعا ممنون میشم اگر به من کمک کنید.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط afaq نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم ازتون کمک بخوام من سایت رو چک کردم ولی نتونستم اطلاعات درستی پیدا کنم راجع با تاریخ های مهم . اگر بخوام برای Second half year 2015
    اقدام کنم دقیقا برای چه تاریخی باید چه کاری انجام بدم ؟ چه موقع باید فرم ها رو بفرستم ؟ چه موقع با استاد ها مکاتبه کنم ؟برداشتی که خودم کردم اینه که هر موقع بخوایم میشه مراحل اپلای رو کامل کنیم و تو تاریخ هایی که اینجا گفته میشه بررسی میشه ولی دقیقا مطمعن نیستم
    ممنون میشم اگر کمک کنید
    مکاتبه با استاد هرچه زودتر بهتر، زمان نداره!
    ددالاین های پذیرش و بورس متفاوته، شما پلن رو بذارید روی زودتره، هنگامی که اپلیکیشن پر می کنید شرکت در بورس ها رو تیک بزنید و با توجه به ددلاین پذیرش موجود در سایت ملبورن مدارکو بفرستید و صبر کنید تا جواب بدن مثلا ددلاین پذیرش نه بورس برای نیمه دوم سال 2015

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط aslanm نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان،

من یک مشکل برام پیش اومده که خیلی فوری به یک راه حل نیاز دارم. واقعا ممنون میشم اگر بتونید به من کمک کنید.

من توی آذر ماه پارسال برای دانشگاه ملبورن اپلای کردم و بعد از کلی انتظار 6 روز پیش نامه پذیرش من رسید. نامه من پذیرش مشروط بود و طبق این نامه باید شرایط زبان دانشگاه (که برای دکتری در رشته مهندسی تافل 79 است) را بر آورده کنم. نمره تافل من 104 بود اما متاسفانه موقع ثبت نام برای تافل اشتباه کردم و تاریخ تولدم را اشتباه وارد کردم. این موضوع را خیلی وقت پیش به دانشگاه ملبورن اعلام کردم و بعد از یکم مکاتبه گفتن که اوکیه و نمرمو پیدا کردن و به مدارکم ضمیمه کردن. الان که دیدم پذیرشم مشروطه بهشون گفتم که چرا اینطور شده و من تافل دادم ولی گفتن که School of Graduate Studies که در این مورد نظر اساسی رو میده گفته نمیشه و باید تاریخ تولدم درست باشه. مشکلی با تافل مجدد دادن برای گرفتن پذیرش بی شرط ندارم ولی همونطور که شاید بدانید جلسه بورسیه این دانشگاه در دور آخر 7 جولای تشکیل میشه و اگر پذیرش مشروط باشه در این جلسه بررسی نمیشه و هیچ راهی برای اینکه تا 7 روز دیگه تافل بدم و نمرمو بگیرن وجود نداره. همچنین باید این رو هم بگم که من هم مثل بقیه دانشجوهای ایرانی تحت Autonomous Sanctions بودم و برای همین خیلی دیر و در تاریخ 23 ژوئن بهم گفتن که پذیرشم مشروطه و اصلا نمی رسیدم که یک تافل جدید بدم. به نظرتون باید چیکار کنم؟ خیلی شانس زیادی برای بردن بورسیه برای خودم میدونستم به طوری که استاد آیندم در دانشگاه ملبورن برام توصیه نامه نوشته به اداره بورسیه این دانشگاه. واقعا ممنون میشم اگر به من کمک کنید.
    عجب تراژدی ای!
    من درکتون می کنم، اما جالب برا من اینه که چطوری به شما پذیرش مشروط دادن! اگه دیدن تاریخ تولد شما با تافلتون نمی خوره، یعنی حس کردن جعلیه اما پذیرش دادن، و در عکس این حالت، چرا همکاری نمی کنن!
    شما مدرک تافلتون رو با اسکن پاسپورت و مشخصات پذیرشتون و شماره دانشجوییتون اون بالا رو پذیرش به انضمام توضیح جامعی با سابجکت مثلا emergency در ایمیل بفرستید به Andrew Howes، ahowes@unimelb.edu.au رئیسشون، و CC کنید به عالم و آدم....الی استادتون، و همینطور پیگیری کنید، من با اینا کارکردم، پی گیری جواب می ده

نا امید نباشید درست می شه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)