صفحه 45 از 58 نخستنخست ... 353637383940414243444546474849505152535455 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 441 تا 450 , از مجموع 578

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

داشتن اقامت تاثیری بر گرفتن بورس داره؟

Member mohamadmohsen آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MECHENG, Ph. D., The University of Adelaide, since Oct, 2015 in Ozland

دوست عزیز این رفتار زشت انگار در ملبورن عادی هستش. من هم فول فی+استیپند اسکولارشیپ بودم از ملبورن و با توجه به زمان محدود ویزا و مشکل در کاندیشن افر من که مربوط به سرتیفیکیت مدارک و زبان بود مجبور شدم تا مکاتبات داشته باشم با ادمیشن افیسر. در روزهای اول دقیق و خوب جواب میدادند. اما بعدش دیگه جواب ندادن حتی من مجبور شدم ایمیل های قبلی رو فوروارد کنم به یکی دوتا ایمیل دیگه که تو سایت پیدا کرده بودم و یه یه ادوایزر. در نهایت هم مجبور شدم از سوپروایزم بخوام که دنبال این کار رو برای من بگیره. بعدشم که کلا بیخیال ملبورن شدم (سالی که نکوست از بهارش پیداست) . پیشنهاد میکنم از طریق سوپروایز خودتان اقدام کنید تا زودتر جواب بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sara29 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من برای ترم پیش پذیرش فول فاند دکتری این دانشگاه داشتم که به خاطر اینکه جواب بورس دیر رسید دیفر کردم به این ترم. با توجه به دیفر نامه پذیرش دوباره برام اصلاح کردند و فرستادند که امضا شد و براشون میل کردم. اما الان که حدود ۳ هفته از ارسال مدارکم میگذره هنوز نامه coe برام نفرستادند و مشکل این هست که قبلا به ادمیشن آفیس میل میدادم نهایتا تا دو روز جواب میدادند ولی الان در این مدت به هیچکدوم از میل های من پاسخ داده نشده. از دوستان کسی هست که این مدت برای دریافت coe منتظر شده باشه و یا اینکه جدیدا coe از این دانشگاه دریافت کرده باشه؟
    If you born poor, it's not your mistake. But if you die poor it's your mistake. Remember that your life would be shorter than you expect, So Never break four things in this short period of existence: Trust, Promise, Relation & Heart. Because, when they are broken, they don't make noise, but twinge a lot

رشته و دانشگاه

سلام . داشتن PR (که ارزوی همه ماست) شهریه رو waive میکنه. درنتیجه شما فقط نیاز به یه استیپند یا کمک هزینه زندگی دارید. از این نمونه بورسها در دانشگاه ها به طور متعدد یافت میشه. ضمنا شما برای IPRS و برخی دیگه از بورسها مثل Endeavor در نظر گرفته نمی شید. چون دیگه International نیستید. توصیه میکنم شرایط بورس IPRS و Endeavor رو بدقت بخونید. یه جاهاییش نوشته که برای کسایی که ساکن نیوزلند و اوزی هستند، هزینه ها و ساپورت های مالی متعددی هست که باید به بخش domestic مراجعه کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    داشتن اقامت تاثیری بر گرفتن بورس داره؟
    If you born poor, it's not your mistake. But if you die poor it's your mistake. Remember that your life would be shorter than you expect, So Never break four things in this short period of existence: Trust, Promise, Relation & Heart. Because, when they are broken, they don't make noise, but twinge a lot

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

سلام
    دوستان ببخشید ی سوالی برای من وجود داره و اون اینه که این دانشگاه شانس پذیرش اسپرینگ و فال و احتمال فاندش مث دانشگاه های آمریکا با هم خیلی فرق داره( فال بهتره) یا نه؟
    ی دنیا ممنون

دوستانی که در این دانشگاه تحصیل میکنند ایا احتمال میدن که من با شرایط زیر پذیرفته شم برای رشته مهندسی مکانیک؟
    لیسانس مهندسی صنایع دانشگاه تهران
    معدل ۱۴.۳۷ و یک ترم هم آمریکا خوندم با اسکولارشیپ و استیپند و یه مقاله آی اس آی پابلیش دارم و چند تا اکسپت
    سابقه کار هم دارم و ضمنا ویزا ۴۷۶ هم گرفتم و ایلتس دارم و جی آر ای و توصیه خوب از استادم تو آمریکا و ایران
    اگر به نظرتون بیام دانشگاه یه بار حضوری آیا استاد خاصی هست که راه بیاد؟ واسه مستر بای کورس با هزینه شخصی!
    ممنون میشم راهنماییم کنین!
    شب تاريك و بيم موج و گردابي چنين هايل ... كجا دانند حال ما سبكباران ساحلها
    مرا در منزل جانان چه امن عيش چون هردم ... جرس فرياد ميدارد كه بربنديد محملها

Junior Member

سلام دوستان
    میدونم سوالم خیلی ابتدایی هست
    میشه یکی لطف کنه و این جدول رو به زبون ساده به من بگه معنیش چیه؟
    من اصلا به فرایند اپلای برای دانشگاه های استرالیا وارد نیستم و تازه دارم سرچ میکنم
    با تشکر قبلی
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی

سلام
    کسی احتمال برد فاند تو راند دوم رو تو داشنگاه ملبورن می دونه؟
    معمولا اینه که شانس فاند کاملا تو سپتامبره
    ممنون میشم دوستان جوابکی بدن
    ی دنیا ممنون

Junior Member

سلام
    من دیروز یه میل از سوپروایزر ام گرفتم که می خواد با من به همراه یکی دیگه از همکاراش (که احتمال میدم کو-سوپروایز باشه) مصاحبه کنه. آخر ایمیل هم نوشته که این یک قسمت از پروسه ی اپلیکیشنه.
    کسی تجربه مصاحبه با این دانشگاه داشنه؟

رشته و دانشگاه

سلام. بله من داشتم. جای نگرانی نیست. اولش یه بکگراند از شما و کارهایی که کردید میخوان. اینکه چرا ملبورن و چرا این استاد و . . رو انتخاب کردین. اگه اسکولارشیپ شما فقط شهریه باشه ایا هزینه زندگی رو دارید بدید یا نه و... بعدش وارد فاز پروپوزال میشن و سوالات تخصصی تری از پروپوزال میکنن. احتمالا بجز استادتون سوپروایزر و یه نفر از دپارتمان هم هست . مصاحبه از طریق اسکایپ هست و ضبط میشه. کلا بیست الی سی دقیقه بیشتر نیست. البته من فلوینسی و اسپیکینگ خیلی خوبی نداشتم. خیلی سر اسپیکینگ نامه نگاری کردیم . اما در نهایت از من قبول کردن و پذیرشو و افر اسکولارشیپو دادن.
    یه نکته مهم هم اینه که حتما کمی از کارهای قبلی استادتون مطالعه کرده باشید تا بتونید دقیقا به استادتون نشون بدید به موضوع کاریشون علاقمند و البته مسلط هستید. کلا تجربه من از سه مصاحبه با دانشگاههای استرالیا کاملا موفقیت امیز بوده و جای نگرانی نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط iamhamid نمایش پست ها
    سلام
    من دیروز یه میل از سوپروایزر ام گرفتم که می خواد با من به همراه یکی دیگه از همکاراش (که احتمال میدم کو-سوپروایز باشه) مصاحبه کنه. آخر ایمیل هم نوشته که این یک قسمت از پروسه ی اپلیکیشنه.
    کسی تجربه مصاحبه با این دانشگاه داشنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohamadmohsen نمایش پست ها
    سلام. بله من داشتم. جای نگرانی نیست. اولش یه بکگراند از شما و کارهایی که کردید میخوان. اینکه چرا ملبورن و چرا این استاد و . . رو انتخاب کردین. اگه اسکولارشیپ شما فقط شهریه باشه ایا هزینه زندگی رو دارید بدید یا نه و... بعدش وارد فاز پروپوزال میشن و سوالات تخصصی تری از پروپوزال میکنن. احتمالا بجز استادتون سوپروایزر و یه نفر از دپارتمان هم هست . مصاحبه از طریق اسکایپ هست و ضبط میشه. کلا بیست الی سی دقیقه بیشتر نیست. البته من فلوینسی و اسپیکینگ خیلی خوبی نداشتم. خیلی سر اسپیکینگ نامه نگاری کردیم . اما در نهایت از من قبول کردن و پذیرشو و افر اسکولارشیپو دادن.
    یه نکته مهم هم اینه که حتما کمی از کارهای قبلی استادتون مطالعه کرده باشید تا بتونید دقیقا به استادتون نشون بدید به موضوع کاریشون علاقمند و البته مسلط هستید. کلا تجربه من از سه مصاحبه با دانشگاههای استرالیا کاملا موفقیت امیز بوده و جای نگرانی نیست.
    ممنون از پاسخ. اسپیکینگ شما چند بوده؟ یعنی در واقع یه جورایی امتحان زبان ام هست این مصاحبه؟
    مصاحبه ویدیو کال بود یا voice call ؟چون اسکایپ تو خونه ما خیلی قطع و وصل می شه با وذیو کال و تقربیا کار نمیکن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)