صفحه 47 از 58 نخستنخست ... 373839404142434445464748495051525354555657 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 578

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

سلام دوستان من مفهوم این متن که استاد فرستاده نمی فهمم کسی میتونه کمک کنه من باید چیکارکنم

Dear Majid,
    Sounds good. I am convinced.
    I am forward your request.
    Our sectary will contact you regarding your suitability

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط majid368 نمایش پست ها
    سلام دوستان من مفهوم این متن که استاد فرستاده نمی فهمم کسی میتونه کمک کنه من باید چیکارکنم

Dear Majid,
    Sounds good. I am convinced.
    I am forward your request.
    Our sectary will contact you regarding your suitability

Hi
    you supervisor is happy with you
    and someone will contact you soon regarding your application to evaluate u on
    it will be clear soon
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

سلام بچه ها یه راهنمایی میخواستم ..من حدود یه ماه پیش به همه ی استادای ملبورن ( مربوط به رشته خودم که گرایش کنترل هست توی دپارتمان برق) میل زدم. سه تاشون نامه ی منو برای منشی دپارتمان فرستاده بودن. منشی هم ازم کارنامه ی لیسانس و فوق لیسانس خواست تا مدارکم توی کمیته بررسی بشه و اگه استادی منو خواست بتونم اپلای کنم. حالا میخوام ببینم این روند برای همه پیش اومده تو این دانشگاه؟و اینکه ایا میشه امیدوار بود که اون استادا از رزومه ی من خوششون اومده برای همین ایمیلمو برای منشی دپارتمان فروارد کردن؟

Junior Member

سلام میشه یکی کمکم کنه؟! من برای مقطع دکترای تحقیقاتی مهندسی مکانیک و اسکولارشیپ هاش اپلای کردم، الان تقریباً بعد 2 هفته یه همچین استتوسی برام اومده که:

Type Description Status
    Course Doctor of Philosophy - Engineering Being Assessed
    Scholarship Graduate Research Scholarships - International Assessed

در کل برام عجیبه که چه جوریه که قبل اینکه اصلاً ببینن صلاحیت تحصیل تو دانشگاه رو دارم، بررسی میکنن که نتیجه اسکولازشیپ چی میشه! آیا یعنی من توی گرفتن اسکولارشیپ رد شدم؟! کسی درباره روند بررسی دانشگاه چیزی میدونه؟!

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط afrand67d2 نمایش پست ها
    سلام میشه یکی کمکم کنه؟! من برای مقطع دکترای تحقیقاتی مهندسی مکانیک و اسکولارشیپ هاش اپلای کردم، الان تقریباً بعد 2 هفته یه همچین استتوسی برام اومده که:

Type Description Status
    Course Doctor of Philosophy - Engineering Being Assessed
    Scholarship Graduate Research Scholarships - International Assessed

در کل برام عجیبه که چه جوریه که قبل اینکه اصلاً ببینن صلاحیت تحصیل تو دانشگاه رو دارم، بررسی میکنن که نتیجه اسکولازشیپ چی میشه! آیا یعنی من توی گرفتن اسکولارشیپ رد شدم؟! کسی درباره روند بررسی دانشگاه چیزی میدونه؟!

Hi
    this doesnt mean you have rejected.
    Recently policy of the uni have been cheanged. So plz wait till final decision. they will inform you officially via email letter
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

سلام دوستان،
    یه آدم خیر بیاد به من جواب بده من به شدت نیازمندم
    من یه 20 روز پیش اسکایپ داشتم با یکی از اساتید برق
    اوکی داد گفت بزن اسم رو
    منم شروع کردم به اقدام ولی درست نمیدونم چه کار کنم؛ قرار شده مستر اپلای کنم
    یکی به من بگه تفاوت این مستر با ریسرچ و مستر با کورس چیه؟
    چه مدارکی باید پست کنم؟
    اپلیکیشن فی و اسکالرسیپ چی؟ چه کنم؟

فقط فوری لطفا، شدیدا گیر کردم

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

تشریف ببرید توی سایت دانشگاه و نحوه درخواست دادن را بررسی کنید.... مستر بای کورس یعنی درس پاس میکنید و اون یکی هم یعنی رو پروژه کار میکنید .... سایتو دقیق بخونید...
    نقل قول نوشته اصلی توسط parvizk1 نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    یه آدم خیر بیاد به من جواب بده من به شدت نیازمندم
    من یه 20 روز پیش اسکایپ داشتم با یکی از اساتید برق
    اوکی داد گفت بزن اسم رو
    منم شروع کردم به اقدام ولی درست نمیدونم چه کار کنم؛ قرار شده مستر اپلای کنم
    یکی به من بگه تفاوت این مستر با ریسرچ و مستر با کورس چیه؟
    چه مدارکی باید پست کنم؟
    اپلیکیشن فی و اسکالرسیپ چی؟ چه کنم؟

فقط فوری لطفا، شدیدا گیر کردم

Junior Member

خیلی ممنون بابت جوابتون
    مشکل اینه که
    Course title و course code رو نمیدونم

میدونید چجوری تو ee باید اینا رو به دست آورد؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    تشریف ببرید توی سایت دانشگاه و نحوه درخواست دادن را بررسی کنید.... مستر بای کورس یعنی درس پاس میکنید و اون یکی هم یعنی رو پروژه کار میکنید .... سایتو دقیق بخونید...

سلام دوستان

من برای دانشگاه ملبورن ورودی ترم اول سال 2016 اول ماه نوامبر برای master اپلای کردم اما هنوز جوابم نیومده. از طرفی در دو دانشگاه سیدنی و موناش قبول شدم. خودم ترجیهم ملبورن هست اما خیلی نگرانم که دیر شه برای ویزا. همین الانم احساس می کنم معلوم نیست به این ترم برسم. با توجه به تجربتون در مورد زمان ویزا یکی دو هفته دیگم صبر کنم یا بکی از همین ها رو قبول کنم و برای ویزا اقدام کنم؟
    شما وضعیت applicationهاتون چیه؟

ممنون از پاسخ هاتون

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

به نظرم زودتر اقدام کنید... تعطیلات اخر سال خیلی نزدیک شده دیگه و ترم ها هم دیگه فوریه و مارچ شروع میشه و پروسه ویزا هم زمان مورد نیاز خودش را میخواد و کیس با کیس فرق داره...
    نقل قول نوشته اصلی توسط sadafjavadian نمایش پست ها
    سلام دوستان

من برای دانشگاه ملبورن ورودی ترم اول سال 2016 اول ماه نوامبر برای master اپلای کردم اما هنوز جوابم نیومده. از طرفی در دو دانشگاه سیدنی و موناش قبول شدم. خودم ترجیهم ملبورن هست اما خیلی نگرانم که دیر شه برای ویزا. همین الانم احساس می کنم معلوم نیست به این ترم برسم. با توجه به تجربتون در مورد زمان ویزا یکی دو هفته دیگم صبر کنم یا بکی از همین ها رو قبول کنم و برای ویزا اقدام کنم؟
    شما وضعیت applicationهاتون چیه؟

ممنون از پاسخ هاتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)