صفحه 49 از 58 نخستنخست ... 3940414243444546474849505152535455565758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 578

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

با سلام خدمت دوستان. من واسه دانشگاه ملبورن اپلای کرده بودم. چند روز پیش واسم conditional offer اومده و گفته باید تا 30 آپریل مدرک پایان کارشناسی و کارشناسی ارشد رو به اونا تحویل بدم (علاوه بر کارنامه ها که قبلا تو سایت اپلود شده بود). دوستان من مدارکم رو آزاد نکردم و فکر نکنم تا اون موقع هم بتونم آزاد کنم. میشه راهنمایی کنید باید چکار کنم؟ یکم هم عجله دارم!!!!!

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط yahagh نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان. من واسه دانشگاه ملبورن اپلای کرده بودم. چند روز پیش واسم conditional offer اومده و گفته باید تا 30 آپریل مدرک پایان کارشناسی و کارشناسی ارشد رو به اونا تحویل بدم (علاوه بر کارنامه ها که قبلا تو سایت اپلود شده بود). دوستان من مدارکم رو آزاد نکردم و فکر نکنم تا اون موقع هم بتونم آزاد کنم. میشه راهنمایی کنید باید چکار کنم؟ یکم هم عجله دارم!!!!!
    Hi
    At last you should send these documents to them, and you Must release them as soon as possible
    otherwise you can defer your offer
    tell them about your condition , they may find appropriate way
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    آیا تا حالا شده تو این دانشگاه بدون مصاحبه اسکایپی پذیرش بدن؟
    Dear Amir
    They are interested in Skype to know you are real or not a fraud
    You must do this for admission
    ما کمر به مبارزه با جهل بسته ایم!
    آدمی به امید زنده است!
    مدارک لازم و روند درخواست روادید دانشجویی استرالیا

* راه تشکر از کاربر: اضافه کردن امتیاز به کاربر
    با توجه به محدودیت های جدید ویزای آمریکا تمرکز اپلیکیشن خود را از این کشور بردارید و به امتحان های GRE &TOEFL زیاد مبادرت نورزید.

Junior Member

سلام

دوستان اگه میشه لطف کنید یه راهنمایی در مورد پر کردن فرم اپلای این دانشگاه بفرمایید
    مثلا ما ارشدمون میشه چی؟ Master Research?
    اسکولارشیپ ها تاریخشون با هم همپوشانی داره؟ میشه هر دو رو انتخاب کرد؟
    پروپوزال لازمه آپلود بشه؟ آیا باید حتما استاد داشته باشیم؟ کجا باید اسم استاد رو وارد کرد؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering-biomaterials

سلام دوستان

من برای دانشگاه ملبورن اقدام کردم، فرم مربوطه را تکمیل کردم و همراه سایر مدارک پستی ارسال کردم. در رابطه با فرم اپلای آنلاین می شه لطفا راهنماییم کنید. من تو هیچ کدوم از مراحل اپلای نتونستم phd by research پیدا کنم. در حقیقت فرم آنلاین رو کامل نکردم. خواهش می کنم اگر کسی می تونه من رو راهنمایی کنه؟

پیشاپیش ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    من رضایت استادی را در دانشگاه ملبورن برای نوشتن پروپزال جلب کردم و این پروپزال را دو روز پیش ارسال کردم. معمولا چقدر بررسی این متن طول می کشه؟ اگر رضایت نداشته باشند اعلام می کنند؟
    علت پرسیدن این سوالات این هست که زمان آخرین round اسکولارشیب برای دکتری 31 می تعیین شده، و زمان زیادی برای اون باقی نمونده.

ممنونم از راهنمایی هاتون
    صابر

Junior Member

دوستان ددلاین دانشگاههای استرالیا و بویژه ملبورن برای فال 2017 گذشته آیا؟ (((((((

سلام می خواستم بدونم شرایط دانشگاه برای پذیرش دارم
    کارشناسی ارشد برق مخابرات دانشگاه صنعتی امیرکبیر با معدل 17.97
    دو کنفرانس بین المللی
    کارشناسی دانشگاه ازاد واحد جنوب با معدل 17.95
    کاردانی به کارشناسی بودم کاردانی معدل 18.88
    متاسفانه هنرستانی بودم
    نمره زبان الان ندارم اما به زودی میگیرم و می تونم حداقل بیارم

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Survivant نمایش پست ها
    دوستان ددلاین دانشگاههای استرالیا و بویژه ملبورن برای فال 2017 گذشته آیا؟ (((((((
    ددلاین ها متفاوته. باید بری سایت هرکدوم از دانشگاه ها ببینی. دانشکده با دانشکده هم فرق میکنه.
    مثلا ملبورن کلی گفتن تا 31 اکتبر اپلیکیشن باز هست. ولی مثلا برای راند اول اسکولارشیپ تا 31 اگوست فقط وقت هست.

کسی میدونه برای اسکالرشیپ باید جدا اپلای کرد یا داخل همون online application؟
    برای grading system چی آپلود کردین؟
    جوابش زودتر از سه ماه میاد یا دقیقا سه ماه میشه؟
    و اینکه کجا گفته مدارک رو باید با پست بفرستیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)