صفحه 50 از 58 نخستنخست ... 40414243444546474849505152535455565758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 578

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

بچه ها کمک!!!
    دارم از استرس می میرم من جایی برای وارد کردن اطلاعاتی مانند رزومه و نمره آیلتس و اینکه سوپروازرم کیه پیدا نمیکنم در حالیکه تو خود سایت دنشگاه نوشته اینا رو میخواد؟ کسی برای ملبورن اقدام نکرده؟ نکنه جای دیگه ای هست من دارم اشتباه میکنم!

Junior Member

دوست عزیز پروسه رو اشتباه رفتی من 4 ماه پیش این اشتباه رو کردم. دوباره از نو یه application دیگه بساز و از دپارتمان مربوطه انتخاب کنه که کدوم ترم میخوای بری اونجا. در ادامه اش جای سوپروایزور و نمره رو بهت میده.

سلام دوستان، من برای مقطع دکترا اپلای کردم. یعنی الان سابمیت شده، ولی هیچجا از من پولی درخواست نشده!!! تو خود راهنمایی اپلای نوشته شده ۱۰۰ دلار هزینه داره اپلای کردن. اگر ممکن هست راهنمایی کنید چیکار کنم. و اینکه اگر قرار باشه پولی بدم، از ایران چجوری میشه پول فرستاد؟ مراحل کار چیه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد عمران- امیرکبیر

برای دکتری نیازی به پرداخت هزینه اپلای نیست.

Junior Member

با سلام
    پیشاپیش از راهنمایی شما تشکر می کنم. دو تا سئوال داشتم.
    1- مقدار فاندی که دانشگاه ملبورن در رشته های مهندسی از طریق IPRS برای سال 2017 به قبول شدگان این فاندمی دهد چقدر هست؟ و چه تفاوتی با MRS (یا همان MIRS برای دانشجویان بین المللی) دارد (از نظر مقدار فاند و ویژگیهای دیگر آن)؟ هر دوی این اسکالرشیپ ها برای دانشجویان بین المللی هست
    2- آیا میشه IPRS را از یک دانشگاه دیگه به دانشگاه ملبورن منتقل کرد یا نه؟
    خیلی ممنون از راهنمایی شما

کلا فاندش حدود 29هزار دلار هست. برخی دانشگاهها تاپ آپ 10هزار تایی هم میدهند. زندگی در ملبورن گرون هستو باید در حومه دنبال خونه باشید. اکر مجردید باز میتونید اتاق بگیرید که ارزونتره. اگر تاپ آپ بدن کاملا کاور میکنه. در ضمن فرق زیادی این دوبورس با هم ندارند و شرایط جنبی مثل بیمه یا تاپ آپ احتمالیشون با هم متفاوته. در مورد انتقال هم باید بگم بورس سراسری رومیشه انتقال داد اونم با شرایطی اما بورس دانشگاهی رو نه. در ضمن استرالیا ایالتی هست وممکته سختگیری کنه.باید بپرسید
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALIAM11111 نمایش پست ها
    با سلام
    پیشاپیش از راهنمایی شما تشکر می کنم. دو تا سئوال داشتم.
    1- مقدار فاندی که دانشگاه ملبورن در رشته های مهندسی از طریق IPRS برای سال 2017 به قبول شدگان این فاندمی دهد چقدر هست؟ و چه تفاوتی با MRS (یا همان MIRS برای دانشجویان بین المللی) دارد (از نظر مقدار فاند و ویژگیهای دیگر آن)؟ هر دوی این اسکالرشیپ ها برای دانشجویان بین المللی هست
    2- آیا میشه IPRS را از یک دانشگاه دیگه به دانشگاه ملبورن منتقل کرد یا نه؟
    خیلی ممنون از راهنمایی شما

Junior Member

با سلام.
    درباره نمره زبان دانشگاه ملبورن دوستان تجربه ای دارند لطفا من رو راهنمایی کنند. چقدر این دانشگاه درباره زبان سختگیر هست؟ آیا اگر نمره کل مثلا تافل بیشتر از حداقل نمره دانشگاه باشه ولی تو یکی از مهارتها یکی دو نمره کمتر داشته باشیم. دانشگاه باز هم قبول نمیکنه؟ آیا اگه استاد صحبت کنه قبول میکنن یا نه؟ یا بستگی به استاد و قدرتش تو دانشگاه داره؟ لطفا منو راهنمایی بفرمایید. خیلی ممنون از لطف شما

سلام
    من نیاز شدید به اطلاعات برای گرفتن پذیرش و فاند در رشته حسابداری در دانشگاه ملبورن دارم اگه کسی اونجا تو این رشته تحصیل کرده، اپلای داده یا هر نوع اطلاعاتی داره لطفا برای من اینجا مطرح کنه یا پیام خصوصی بگذاره :
    1. آیا گرفتن GMATیا GRE تاثیری داه؟
    2. موضوع مورد علاقه برای مقاله ها توی این دانشگاه چیه؟

هر نوع اطلاعاتی می تونه بسیار کمک کننده باشه، لطفا دریغ نکنید.

با سپاس و درود فراوان...

Junior Member

سلام بر تمامی عزیزان،
    من برای ترم آتی (Jan-June) دانشگاه ملبورن در دانشکده کشاورزی اپلای کرده بودم که امروز صبح نتیجه بورسیه (و قبلا نتیجه دانشکده) مثبت اعلام شد. از عزیزان هر کسی که مثل من پذیرش گرفته است، لطفا برای من در صفحه شخصی پیام خصوصی بگذارد تا در مورد مراحل بعدی اپلای (دریافت نامه پذیرش، سفارت، پرواز، اقامت،...) با هم مشورت و همفکری کنیم. منتظرم. ممنون.

Junior Member

سلام دوستان
    من و همسرم داریم ویزای PR میگیریم و قراره بریم مبلورین
    من لیسانس مهندسی نقشه برداری دارم اما چون به فیزیک علاقه دارم میخوام از لیسانس ساینس دانشگاه ملبورن شروع کنم
    به نظرتون من اگر ار لحاظ مدرک زبان مشکلی نداشته باشم احتیاجی به مدرک و یا گذراندن دوره دیگه ای قبل از شروع bachelor دارم؟
    آخه توی سایت دانشگاه نوشته برای گرفتن این کورس احتیاج به VCE هست! (Victorian Certificate of Education)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)