صفحه 52 از 58 نخستنخست ... 24243444546474849505152535455565758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 578

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرت

دوستان خواهشا یکی میتونه سریع لطف کنه و بگه Referee Reports و ریز نمرات کارشناسی و کارشناسی ارشد را تو سیسستم آنلاین دانشگاه ملبورن کجا آپلود کرده؟؟؟؟ ممنون میشم سریع جواب بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط miladdddddddd نمایش پست ها
    دوستان خواهشا یکی میتونه سریع لطف کنه و بگه Referee Reports و ریز نمرات کارشناسی و کارشناسی ارشد را تو سیسستم آنلاین دانشگاه ملبورن کجا آپلود کرده؟؟؟؟ ممنون میشم سریع جواب بدید
    سلام
    اگه درست یادم مونده باشه، بعد از اینکه توی سایت دانشگاه حساب کاربری میسازی و یک درخواست اپلیکیشن جدید باز میکنی، یکسری قسمت مشخص شده داره برای هر کدوم از مدارک که نیاز داره آپلود شه و جاشون کاملا مشخصه. برای مشخصات referee ها همینطور یک قسمت مشخص شده داره که باید مشخصات و ایمیل و آدرسشون رو باید وارد کنی و فرم Referee reports را باید خود Referees کامل کنند و از طریق همون ایمیلی که شما اعلام کردی برای دانشگاه به آدرس ایمیلی که آخر فرم نوشته ارسال کنند.

سلام بچه ها
    واسه سمستر 1 2018، آخرین ددلاین واسه اپلیکنتهای خارجی کیه؟ تاریخای دانشگاههای استرالیا چرا اینجوریه خیلی گیج کنندس این دانشگاه 5 تا راند داره و واسه مهندسی مکانیک من آخرش متوجه نشدم دقیقا ددلاین اپلیکیشن 31 می 2017 هست؟ یعنی تا خرداد ماه ؟ خیلی زود نیست این تاریخ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nasim_ehsan68 نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    واسه سمستر 1 2018، آخرین ددلاین واسه اپلیکنتهای خارجی کیه؟ تاریخای دانشگاههای استرالیا چرا اینجوریه خیلی گیج کنندس این دانشگاه 5 تا راند داره و واسه مهندسی مکانیک من آخرش متوجه نشدم دقیقا ددلاین اپلیکیشن 31 می 2017 هست؟ یعنی تا خرداد ماه ؟ خیلی زود نیست این تاریخ؟
    سلام،

از این لینک میتونین ببینین:
    http://www.eng.unimelb.edu.au/study/...s-scholarships

Member

معمولا چقدر نطر استاد توی گرفتن اسکالرشیپ دانشگاه تاثیر داره؟
    استاد یه بار ازم مصاحبه گرفته بود، دوباره ایمیل زده میگه مدارکت هفته پیش رسیده دستم بیا مصاحبه...
    الان مدارک رسیده دست استاد یعنی کمیته منو اکسپت کرده یا اینکه بعد از استاد میره دست کمیته؟

Member pouriatiz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Krishnariat نمایش پست ها
    استاد یه بار ازم مصاحبه گرفته بود، دوباره ایمیل زده میگه مدارکت هفته پیش رسیده دستم بیا مصاحبه...
    الان مدارک رسیده دست استاد یعنی کمیته منو اکسپت کرده یا اینکه بعد از استاد میره دست کمیته؟
    سلام
    اسکالرشیپ دست دانشگاهه و استاد نقش زیادی نداره متاسفانه. شما باید با بقیه رنک بشی.
    اگر پرونده ت دست استادت رسیده یعنی دانشکده اوکی داده. بعد از استادت پرونده ت میره برای بررسی تحریم ها که ممکنه تا دوماه طول بکشه. بعدش جواب ادمیشنت میاد.

Junior Member

تا جایی که من میدونم یه درصدی از فاند رو استاد میده.
    توی پروسه اپلای باید اسم استادی که قبول کرده باهاتون کار کنه رو بدین و یه مدرکی از تایید استادتون آپلود کنین.

من با توجه به تجربه خودم فکر میکنم هرچند یه درصد زیادی از فاند رو دانشگاه میده ولی نظر مثبت استاد روی دانشجویی که انتخاب کرده خیلی زیاد میتونه روی گرفتن یا نگرفتن فاند تاثیر بذاره.

این رو هم اضافه کنم که سایت دانشگاه یه سری تاریخ مشخص داده برای هر round، که برای من دقیقا توی همون تاریخ جواب ادمیشن اومد.
    این لینک رو ببینید:
    http://www.eng.unimelb.edu.au/study/...s-scholarships

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pouriatiz نمایش پست ها
    سلام
    اسکالرشیپ دست دانشگاهه و استاد نقش زیادی نداره متاسفانه. شما باید با بقیه رنک بشی.
    اگر پرونده ت دست استادت رسیده یعنی دانشکده اوکی داده. بعد از استادت پرونده ت میره برای بررسی تحریم ها که ممکنه تا دوماه طول بکشه. بعدش جواب ادمیشنت میاد.
    ممنونم بابت پاسخ
    استاد بهم گفت که این مصاحبه فرمالیته هست و من اکسپت کردمت، فقط اسکالرشیپ مونده....گفت که نمره ی من 88 شده، این یعنی خوب یا بد؟؟

ممنونم بابت پاسخ
    استاد بهم گفت که این مصاحبه فرمالیته هست و من اکسپت کردمت، فقط اسکالرشیپ مونده....گفت که نمره ی من 88 شده، این یعنی خوب یا بد؟؟
    تو اين دانشگاه كسانى كه امتيازشون بالاى ٨٥ بوده معمولا تونستن اسكالرشيپ بگيرن

Junior Member

سلام دوستان،

کسی هست که Round چهارم (یعنی توی همین چند هفته) از دانشگاه ملبورن پذیرش گرفته باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)