صفحه 57 از 58 نخستنخست ... 7474849505152535455565758 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 578

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط ARezaMe نمایش پست ها
    سلام به همه عزیزان

کاردانی و کارشناسیم نرم افزار خوندم معدلم 12.90 هست
    ارشد هوش خوندم و معدلم 17
    میخوام بدونم اگر نمره تافل یا آیلتس بالا بیارم+جی آری خوب
    و مقاله هم داشته باشم شانس پذیرش با فاند دارم یا نه؟
    ممنونم
    از دانشگاه ملبورن هرگز شانس گرفتن بورس رو ندارید. دانشگاه کارشناسی و معدلش بسیار مهم هستش و فقط چند تا دانشگاه اول ایران رو درنظر میگیرن برای بورس. همینطور معدل ارشد هم معمولا بالای 18 به بالا اینجا پذیرش میگیره. البته معدل های که کم تر هم باشن تا حدی پذیرش و بورس رو میگیرن که بسته به تعداد متقاضی های اون راند داره.

Junior Member

سلام دوستان
    وقت همتون بخیر. من راستش رزومه ام به شرح زیر است:
    7 تا مقاله آی اس آی تو ایمپکت 1 تا 4
    1 دونه کنفرانسی
    3 تا مقاله سابمیت شده و آی اس آی با ایمپکت‌های 1 تا 2
    معدل کارشناسی 16.52 دانشگاه صنعتی اصفهان (م.شیمی)
    معدل کارشناسی ارشد 18.23 دانشگاه صنعتی اصفهان (م.شیمی)
    دوبار بورس مطالعاتی و تحقیقاتی دو هفته ای از دآآد آلمان گرفتم و رفتم و برگشتم
    تافل 74 (دانشگاه گفته مینیمم 79 است)
    از استاد دانشگاه ملبورن اوکی گرفتم و پروپوزالم بهم گفته تو چه زمینه ای بنویسم (تقریباً مرتبط با پژوهش های گذشته ام است)
    تی ای و آر ای و ... هم بودم تو دوران ارشد
    سابقه تحقیق تو دوران بعد از ارشد هم تو دانشگاه آزاد داشتم و مقاله چاپ کردم تو این دوران
    تنها نگرانیم اینه که بورسیه میگیرم یا نه؟ راستش من از نمره زبانم نگرانم که ریجکت نشه درخواست بورسیه ام. ممنون میشم راهنماییم کنید.

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhkdmhkd نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقت همتون بخیر. من راستش رزومه ام به شرح زیر است:
    7 تا مقاله آی اس آی تو ایمپکت 1 تا 4
    1 دونه کنفرانسی
    3 تا مقاله سابمیت شده و آی اس آی با ایمپکت‌های 1 تا 2
    معدل کارشناسی 16.52 دانشگاه صنعتی اصفهان (م.شیمی)
    معدل کارشناسی ارشد 18.23 دانشگاه صنعتی اصفهان (م.شیمی)
    دوبار بورس مطالعاتی و تحقیقاتی دو هفته ای از دآآد آلمان گرفتم و رفتم و برگشتم
    تافل 74 (دانشگاه گفته مینیمم 79 است)
    از استاد دانشگاه ملبورن اوکی گرفتم و پروپوزالم بهم گفته تو چه زمینه ای بنویسم (تقریباً مرتبط با پژوهش های گذشته ام است)
    تی ای و آر ای و ... هم بودم تو دوران ارشد
    سابقه تحقیق تو دوران بعد از ارشد هم تو دانشگاه آزاد داشتم و مقاله چاپ کردم تو این دوران
    تنها نگرانیم اینه که بورسیه میگیرم یا نه؟ راستش من از نمره زبانم نگرانم که ریجکت نشه درخواست بورسیه ام. ممنون میشم راهنماییم کنید.
    شما اگر مینیمم نمره زبان رو نیاری اصلا برای بورس بررسی نمیشه پروندت، بهتون یک آفر کاندیشنال میدن و تا زمانی که حداقل نمره زبان رو نیارید وارد کمیته بررسی اسکولارشیپ نمیشید مگر اینکه استاد یه نامه بزنه در تایید اینکه شما زبانتون مشکلی نداره (خیلی کم پیش میاد) در این صورت ممکنه مشکل بر طرف بشه

سلام
    ممنون میشم اگه پاسخ سوالاتم رو بدید.
    من به یکی از اسایتد دانشگاه ملبورن ایمیل زدم و بهم و موضوع پرپوزال رو گفتم و روزمه رو هم براش فرستادم و گفت که اپلای کنم.
    فقط دانشگاه بهم گفته که برای بررسی پذیرش (اپلای) حتما باید کپی اصل مدرک رو بفرستی. اما من هنوز فارغ التحصیل نشدم و سال اخرم هستم.
    میشه با ریزنمرات و اینکه هنوز فارغ التحصیل نشدم، اپلای کنم و موقع ثبت نام حضوری مدارکم رو براشون ببرم؟
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان. میشه لطفا شانس پذیرش و فاند منو بررسی کنید؟

من کارشناسی ارشد معماری دارم از دانشگاه دولتی با معدل 18.30

و ارشد معماری دانشگاه دولتی با معدل 19.20

یک مقاله isi با if: 3.07، نویسنده سوم

3 مقاله کنفرانسی ملی و بین المللی

دو تا مقاله هم تا 1 ماه دیگه سابمیت میکنم

گرایشمم انرژی ، آسایش حرارتی هست در فضاهای خارجی و شهری

نمره زبان ندارم فعلا

تا 7 ماه آینده آزمون زبان میدم، با داشتن نمره زبان شانس پذیرش با فاند رو دارم از این دانشگاهها؟

ممنونم

Junior Member mparsa01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tissue Engineering

سلام دوستان. من میخواستم تجربه اپلای خودم رو در اختیار تون بزارم شاید مفید باشه.
    امروز ایمیل ریجکتیم از دانشگاه ملبورن اومد. که برای یک دوره ی تحقیقاتی تابستانی اپلای کرده بودم. تمام مدارکم بجز نمره زبان کامل بود اما با وقت کمی که داشتم رسوندن نمره ی زبان به دستشون میسر نبود. خلاصه از دلایل ریجکتیم میتونم به این موارد اشاره کنم. اول اینکه: خیلی منظم هستن و تک تک جواب ایمیل ها شون رو میدن با توجه به مکاتباتی که باهاشون داشتم. معدل کلم پاییم بود که این یکی از دلایل ریجکت شدنم میتونه باشه. اماخب معدل سه ترم آخرم ١٧.٧٠ بود. دوم اینکه: نداشتن فعالیت آزمایشگاهی مرتبط شاید تاثیر گذار بوده البته دو ماهه که دارم انجام میدم و همین رو ذکر کردم. سوم اینکه‌: شاید بخاطر اینکه ترجمه رسمی نمراتو نفرستادم یکی از دلایل ریجکتیم بوده.

BSc Student, Biomedical Engineering

Junior Member

با سلام.
    با یکی از اساتید دانشگاه ملبورن برای مقطع دکترا مکاتبه کردم. بعد از چند روز به من گفت که از طریق لینکی که فرستادم برای یکی از پوزیشنها اپلای کن (نه از طریق اپلیکیشن رسمی دانشگاه). توی همون صفحه، راجع به مسائل مالی این جمله رو زده:
    These positions are supported by a scholarship and a supplemented living stipend of A$34,848 per annum.
    اگر دانشجوی دکترا هستید، خبر دارید که این بورسها معمولا شهریه دانشگاه رو هم شامل میشه یا نه؟ چون با توجه به هزینه زندگی در ملبورن، در صورت اخذ شهریه، این مبلغ برای زندگی قطعا کافی نیست.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Engineering

سلام دوستان
    من امروز نتیجه MGRS برای راند اول 2019 رو مثبت دریافت کردم.
    از دوستان کسی اطلاع داره که این بورسیه آیا هزینه درخواست ویزای دانشجوی رو هم ویو میکنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezaeeee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز نتیجه MGRS برای راند اول 2019 رو مثبت دریافت کردم.
    از دوستان کسی اطلاع داره که این بورسیه آیا هزینه درخواست ویزای دانشجوی رو هم ویو میکنه؟
    سلام تبریک میگم. اگه بورستون RTP باشه که بورس دولتی هست نیاز به پرداخت هزینه ویزا ندارین. در غیر این صورت(چه بورس دانشگاهی و چه tfs )باید هزینه ویزا ویزا که فکر کنم برای subclass 500 الان ۶۲۰ دلار باشه را پرداخت کنین موقع لاج ویزا.
    موید باشین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    University of Isfahan

دوستان عزیزم چندتا سوال برام پیش اومده ممنون میشم پاسخ بدید.
    ۱- تو فرآیند اپلای آنلاین برای PhD، این Masters' examiners reports داستانش چیه؟ آیا باید فیدبک اساتید در خصوص پایان نامه ارشد ارایه بشه؟ چیزی که تو دانشگاه های ایران به کسی نیمدن.
    ۲- گفته اطلاعات تماس کارفرماهایی که براشون کار میکردی رو بده. متوجه میشن اگر ایمیل ساختگی خودم رو به این عنوان بدم؟ چون جاییکه براشون کار میکنم در حد ایمیل و این حرفها نیستن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)