صفحه 6 از 50 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 578

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

سلام من یه سوال داشتم بادیپلم میشه ازملبورن برای پزشکی پذیرش گرفت؟چه شرایطی داره؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط opalko نمایش پست ها
    سلام من یه سوال داشتم بادیپلم میشه ازملبورن برای پزشکی پذیرش گرفت؟چه شرایطی داره؟
    سلام
    بله می شه
    اما هزینه بسیار داره! مثلا سالی 60-70 هزار دلار
    باید کلی دوره زبان هم ببینی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    سلام
    بله می شه
    اما هزینه بسیار داره! مثلا سالی 60-70 هزار دلار
    باید کلی دوره زبان هم ببینی
    مرسی ازجوابتون من زبانم خوبه پزشکی هم هرجاکه بخوام بخونم بایدزیادهزینه کنم ولی واقعادوست دارم برم ملبورن میشه بگین چه دوره هایی روبایدبگذرونم برای زبان وباید چیکار بکنم ؟

Junior Member

سلام ،
    سوالم رو نمیشه دقیق جواب داد ، می دونم . ولی می خواستم نظر دوستانی که با این دانشگاه ها سر و کار داشتن بدونم چون خودم تجربه ای ندارم به اون صورت . معدل لیسانسم 16.5 هست از دانشگاه شیراز .یه ISI دارم ، آیلتس هم مشکلی نیس . می خوام بدونم شانسم رو برای رشته ی فیزیک در دانشگاه ملبورن یا سایر دانشگاه های استرالیا چقدر می بینید ؟
    سپاس

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Ars123 نمایش پست ها
    سلام ،
    سوالم رو نمیشه دقیق جواب داد ، می دونم . ولی می خواستم نظر دوستانی که با این دانشگاه ها سر و کار داشتن بدونم چون خودم تجربه ای ندارم به اون صورت . معدل لیسانسم 16.5 هست از دانشگاه شیراز .یه ISI دارم ، آیلتس هم مشکلی نیس . می خوام بدونم شانسم رو برای رشته ی فیزیک در دانشگاه ملبورن یا سایر دانشگاه های استرالیا چقدر می بینید ؟
    سپاس
    سلام
    چ مقطعی؟
    برا فوق اسکولارشیپ نیست، و از لیسانس به دکتری احتمالش کمه
    تو ایران فوق بخونید و بعد اقدام کنید بهتره به نظرم

Junior Member

یه سوال دیگه هم دارم اونجااگربخوام بخونم پزشکی روچندسال طول میکشه؟مرسی اگرجواب بدین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sahand university of technology

سلام دوستان.
    کسی میتونه نظر بده که امکانش هست با این رزومه اسکولارشیپ گرفت.
    کاردانی دانشکده فنی شیراز با معدل 14.5
    کارشناسی ناپیوسته دانشگاه لرستان با معدل 16 نفر دوم کلاس
    کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی تبریز(سهند) با معدل 19 نفر اول و عضو استعدادهای درخشان دانشگاه.
    دوتا کنفرانس خارجی و یک ژورنال Elsevier
    تافل رو هم به زودی میگیرم
    میشه لطف کنید و بگید با این رزومه امکان گرفتن فاند دارم یا نه.اگه نمیتونم از این دانشگاه بگیرم،کدوم دانشگاها امکانش هست؟
    خیلی ممنون وسپاس گذار از همگی/.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط AZADBAKHT نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کسی میتونه نظر بده که امکانش هست با این رزومه اسکولارشیپ گرفت.
    کاردانی دانشکده فنی شیراز با معدل 14.5
    کارشناسی ناپیوسته دانشگاه لرستان با معدل 16 نفر دوم کلاس
    کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی تبریز(سهند) با معدل 19 نفر اول و عضو استعدادهای درخشان دانشگاه.
    دوتا کنفرانس خارجی و یک ژورنال Elsevier
    تافل رو هم به زودی میگیرم
    میشه لطف کنید و بگید با این رزومه امکان گرفتن فاند دارم یا نه.اگه نمیتونم از این دانشگاه بگیرم،کدوم دانشگاها امکانش هست؟
    خیلی ممنون وسپاس گذار از همگی/.
    سلام
    معدل فوقتون عالیه، و مقاله هم دارید، خوبه اوضاعتون.... باید بگردید استاد پیدا کنید، امکان اسکولارشیپ دارید

Junior Member

سلام من چند تا سوال در مورد دانشگاه ملبورن داشتم : 1. توصیه نامه برای استاد دانشگاه باید به چه شکلی نوشته بشه ؟ (ایا باید تو یک فرم خاص از دانشکاه ملبورن باشه یا از خود دانشکاه های ایران سربرگ خاصی موجود است .....من با دانشکاه مکاتبه کردم اما جوابی بهم ندادن) 2. من برای اکتبر میخوام ابلای کنم اما ممکن اون نمره زبانی که اونا میخوان و نداشته باشن ایا میشه من ابلای کنم با نمره زبانی که اخر شهریور میکیرم و بعد نمره رو براشنو بفرستم؟ 3. برای ابلای کردن : چه مدارکی جز این موراد لازم است؟ ( نمره زبان. سی وی . پروبوزال. ریزنمرات کارشناسی و کارشناسی ارشد . توصیه نامه ) چیز دیکه ای هم باید تهیه کنم ؟؟؟؟ بی نهایت ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط foko نمایش پست ها
    سلام من چند تا سوال در مورد دانشگاه ملبورن داشتم : 1. توصیه نامه برای استاد دانشگاه باید به چه شکلی نوشته بشه ؟ (ایا باید تو یک فرم خاص از دانشکاه ملبورن باشه یا از خود دانشکاه های ایران سربرگ خاصی موجود است .....من با دانشکاه مکاتبه کردم اما جوابی بهم ندادن) 2. من برای اکتبر میخوام ابلای کنم اما ممکن اون نمره زبانی که اونا میخوان و نداشته باشن ایا میشه من ابلای کنم با نمره زبانی که اخر شهریور میکیرم و بعد نمره رو براشنو بفرستم؟ 3. برای ابلای کردن : چه مدارکی جز این موراد لازم است؟ ( نمره زبان. سی وی . پروبوزال. ریزنمرات کارشناسی و کارشناسی ارشد . توصیه نامه ) چیز دیکه ای هم باید تهیه کنم ؟؟؟؟ بی نهایت ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه
    Hello Dear friend
    there is a recommendation word (.doc) file on admission website , you have to download it and send to your referees. they have to fill this word file and then resend to international admission office using their own academic email.
    see this link
    2) yes , you can
    3) you may use all related documents according to your circumstances ...Cv. papers...etc...use i recommend you use all of supporting evidence
    see this link for more information

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)