صفحه 6 از 58 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 578

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sahand university of technology

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

سلام دوستان.
    کسی میتونه نظر بده که امکانش هست با این رزومه اسکولارشیپ گرفت.
    کاردانی دانشکده فنی شیراز با معدل 14.5
    کارشناسی ناپیوسته دانشگاه لرستان با معدل 16 نفر دوم کلاس
    کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی تبریز(سهند) با معدل 19 نفر اول و عضو استعدادهای درخشان دانشگاه.
    دوتا کنفرانس خارجی و یک ژورنال Elsevier
    تافل رو هم به زودی میگیرم
    میشه لطف کنید و بگید با این رزومه امکان گرفتن فاند دارم یا نه.اگه نمیتونم از این دانشگاه بگیرم،کدوم دانشگاها امکانش هست؟
    خیلی ممنون وسپاس گذار از همگی/.

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

نقل قول نوشته اصلی توسط AZADBAKHT نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کسی میتونه نظر بده که امکانش هست با این رزومه اسکولارشیپ گرفت.
    کاردانی دانشکده فنی شیراز با معدل 14.5
    کارشناسی ناپیوسته دانشگاه لرستان با معدل 16 نفر دوم کلاس
    کارشناسی ارشد دانشگاه صنعتی تبریز(سهند) با معدل 19 نفر اول و عضو استعدادهای درخشان دانشگاه.
    دوتا کنفرانس خارجی و یک ژورنال Elsevier
    تافل رو هم به زودی میگیرم
    میشه لطف کنید و بگید با این رزومه امکان گرفتن فاند دارم یا نه.اگه نمیتونم از این دانشگاه بگیرم،کدوم دانشگاها امکانش هست؟
    خیلی ممنون وسپاس گذار از همگی/.
    سلام
    معدل فوقتون عالیه، و مقاله هم دارید، خوبه اوضاعتون.... باید بگردید استاد پیدا کنید، امکان اسکولارشیپ دارید

Junior Member

سلام من چند تا سوال در مورد دانشگاه ملبورن داشتم : 1. توصیه نامه برای استاد دانشگاه باید به چه شکلی نوشته بشه ؟ (ایا باید تو یک فرم خاص از دانشکاه ملبورن باشه یا از خود دانشکاه های ایران سربرگ خاصی موجود است .....من با دانشکاه مکاتبه کردم اما جوابی بهم ندادن) 2. من برای اکتبر میخوام ابلای کنم اما ممکن اون نمره زبانی که اونا میخوان و نداشته باشن ایا میشه من ابلای کنم با نمره زبانی که اخر شهریور میکیرم و بعد نمره رو براشنو بفرستم؟ 3. برای ابلای کردن : چه مدارکی جز این موراد لازم است؟ ( نمره زبان. سی وی . پروبوزال. ریزنمرات کارشناسی و کارشناسی ارشد . توصیه نامه ) چیز دیکه ای هم باید تهیه کنم ؟؟؟؟ بی نهایت ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط foko نمایش پست ها
    سلام من چند تا سوال در مورد دانشگاه ملبورن داشتم : 1. توصیه نامه برای استاد دانشگاه باید به چه شکلی نوشته بشه ؟ (ایا باید تو یک فرم خاص از دانشکاه ملبورن باشه یا از خود دانشکاه های ایران سربرگ خاصی موجود است .....من با دانشکاه مکاتبه کردم اما جوابی بهم ندادن) 2. من برای اکتبر میخوام ابلای کنم اما ممکن اون نمره زبانی که اونا میخوان و نداشته باشن ایا میشه من ابلای کنم با نمره زبانی که اخر شهریور میکیرم و بعد نمره رو براشنو بفرستم؟ 3. برای ابلای کردن : چه مدارکی جز این موراد لازم است؟ ( نمره زبان. سی وی . پروبوزال. ریزنمرات کارشناسی و کارشناسی ارشد . توصیه نامه ) چیز دیکه ای هم باید تهیه کنم ؟؟؟؟ بی نهایت ممنون میشم اگه کسی کمکم کنه
    Hello Dear friend
    there is a recommendation word (.doc) file on admission website , you have to download it and send to your referees. they have to fill this word file and then resend to international admission office using their own academic email.
    see this link
    2) yes , you can
    3) you may use all related documents according to your circumstances ...Cv. papers...etc...use i recommend you use all of supporting evidence
    see this link for more information

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    Hello Dear friend there is a recommendation word (.doc) file on admission website , you have to download it and send to your referees. they have to fill this word file and then resend to international admission office using their own academic email. see this link 2) yes , you can 3) you may use all related documents according to your circumstances ...Cv. papers...etc...use i recommend you use all of supporting evidence see this link for more information
    خیلی ممنونم اما قسمت سوم باسخ شما و رو متوجه نشدم یعنی این سایت باز نمیشه میتونم خواهش کنم بیشتر توضیح بدین

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

خیلی ممنونم اما قسمت سوم باسخ شما و رو متوجه نشدم یعنی این سایت باز نمیشه میتونم خواهش کنم بیشتر توضیح بدین
    I mean support your application with all related documents as you can.
    refresh it several times, it's works

Junior Member

ببخشید یک سوال دیکه هم داشتم قبلا از ابلای ظاهرا باید تو این سایت عضو شد البته فکر میکنم چون من اطلاعا چندانی از نحوه ابلای کردن ندارم . https://my.unimelb.edu.au/login/page...faces%252Fhome ..... Single sign-on for web applications....... اما من Library barcode و Student Number ندارم . میشه یکم راهنماییم کنید . ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ببخشید یک سوال دیکه هم داشتم قبلا از ابلای ظاهرا باید تو این سایت عضو شد البته فکر میکنم چون من اطلاعا چندانی از نحوه ابلای کردن ندارم . https://my.unimelb.edu.au/login/page...faces%252Fhome ..... Single sign-on for web applications....... اما من Library barcode و Student Number ندارم . میشه یکم راهنماییم کنید . ممنونم
    NO! it is for us, and not for applicants! we have access to our uni email using this system
    go to how to apply and read carefully

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sahand university of technology

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    سلام
    معدل فوقتون عالیه، و مقاله هم دارید، خوبه اوضاعتون.... باید بگردید استاد پیدا کنید، امکان اسکولارشیپ دارید
    سلام
    دستتون درد نکنه خیلی ممنون. میخوام بدونم در چه زمانهایی میشه درخواست apply کرد؟

Junior Member

thank you for answering , i have an another question about this file (recommendation letter) , i should give this file (PDF) to my professors to answer them, and then i send to university of ?Melbourne when i want to apply for new semester i should say my degree is PHD best regards elham

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)