صفحه 7 از 58 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 578

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط AZADBAKHT نمایش پست ها
    سلام
    دستتون درد نکنه خیلی ممنون. میخوام بدونم در چه زمانهایی میشه درخواست apply کرد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط foko نمایش پست ها
    thank you for answering , i have an another question about this file (recommendation letter) , i should give this file (PDF) to my professors to answer them, and then i send to university of ?Melbourne when i want to apply for new semester i should say my degree is PHD best regards elham
    Application closing dates

• Semester 1 entry: 31 October (for commencement in February of the following year)
    • Semester 2 entry: 30 April (for commencement in July)

scholaraship

apply

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط AZADBAKHT نمایش پست ها
    سلام
    دستتون درد نکنه خیلی ممنون. میخوام بدونم در چه زمانهایی میشه درخواست apply کرد؟
    سلام
    سالی 2 بار میشه
    و 2تا ددلاین وجود داره
    تو سایت یونی که تو پست بالا گذاشتم چک کنید

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Engineering

سلام دوست عزیز،
    اگر کسی شرط معدل ارشد ملبورنو نداشته باشه، میخواستم بدونم که شرط معدل کارشناسیش چیه واسه ی کیس؟
    اصلا فردی با معدل کارشناسی 16.97 و ارشد حدود 17.40 و با داشتن نمرههای زبان و مقالات خوب شانسی داره؟ چنددرصده شانس به نظرتون؟ انعطاف چقدری هست؟
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    sahand university of technology

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    سلام
    سالی 2 بار میشه
    و 2تا ددلاین وجود داره
    تو سایت یونی که تو پست بالا گذاشتم چک کنید
    دستتون درد نکنه،خیلی ممنون

Junior Member

سلام یه سوال تخصصی دارم در مورد نوشتم پروپوزال؟ من یه استاد تو ملبورن ازم خواسته براش بروبوزال بنویسم ، من نوشتم و میخوام براشون بفرستم میخواستم بدونم که ایا فرمت خاصی وجود داره برای ارسال، یعنی یک فرمی هست که باید در اون قرار داد . ( استاد که بهم کفته هزار تا کلمه با یک بیشینه تحقیق و جزییات کاری که میخوای اجام بدی) . چیز دیکه هم ندیدیم تو سایتشون . باید در همین فرمت معمولی ، با فایل بی دی اف فرستاد؟

Junior Member

سلام چرا کسی به سوالات نن حواب نمیده? لطفا
    یه سوال دیگه هم دارن برای دانشگاه نلبورن باید هم ریز نمرات کارشناسی و هم ریز نمرات کارشناسی ارشد و ترجمه کرد و فرستاد?
    میشه لطفا کسی جواب منو بده?

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alirrrrrr نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    اگر کسی شرط معدل ارشد ملبورنو نداشته باشه، میخواستم بدونم که شرط معدل کارشناسیش چیه واسه ی کیس؟
    اصلا فردی با معدل کارشناسی 16.97 و ارشد حدود 17.40 و با داشتن نمرههای زبان و مقالات خوب شانسی داره؟ چنددرصده شانس به نظرتون؟ انعطاف چقدری هست؟
    ممنونم
    بله، شانس داره، نیازی به انعطافم نیست اگه Cv خوب باشه

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام یه سوال تخصصی دارم در مورد نوشتم پروپوزال؟ من یه استاد تو ملبورن ازم خواسته براش بروبوزال بنویسم ، من نوشتم و میخوام براشون بفرستم میخواستم بدونم که ایا فرمت خاصی وجود داره برای ارسال، یعنی یک فرمی هست که باید در اون قرار داد . ( استاد که بهم کفته هزار تا کلمه با یک بیشینه تحقیق و جزییات کاری که میخوای اجام بدی) . چیز دیکه هم ندیدیم تو سایتشون . باید در همین فرمت معمولی ، با فایل بی دی اف فرستاد؟
    سلام
    فایل word بفرستید به استاد تا روش comment بده و شما دوباره ریوایزش کنید، این سیکل شاید چند بار طول بکشه

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام چرا کسی به سوالات نن حواب نمیده? لطفا
    یه سوال دیگه هم دارن برای دانشگاه نلبورن باید هم ریز نمرات کارشناسی و هم ریز نمرات کارشناسی ارشد و ترجمه کرد و فرستاد?
    میشه لطفا کسی جواب منو بده?
    بله هردو لازمه

Junior Member

[QUOTE=h_solimanineja;1717474]بله هردو لازمه[/QUOTEممنونم.
    اگه استادی برای ابلای اکی بده ، چه عواملی در پذیرش از طرف دانشگاه نقش مهمی ایفا میکنن . من رزومه تقربا خوبی دارم ، چند تاوکتاب و حدود 15مقاله داخلی اما نمیدونم ایا شانسی دارن تا از خود دانشگاه هم منو بپزیره?

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)