صفحه 8 از 58 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 578

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

[QUOTE=foko;1718772]
    نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    بله هردو لازمه[/QUOTEممنونم.
    اگه استادی برای ابلای اکی بده ، چه عواملی در پذیرش از طرف دانشگاه نقش مهمی ایفا میکنن . من رزومه تقربا خوبی دارم ، چند تاوکتاب و حدود 15مقاله داخلی اما نمیدونم ایا شانسی دارن تا از خود دانشگاه هم منو بپزیره?
    معدل+مقاله+cv
    چرا که نه، اوضاعتون خوب باشه می گیرنتون، جای نگرانی نیست

Junior Member

سلام یه سوال در مورد پر کردن فرم توصیه نامه توسط استاد برا ی دانشگاه ملبورن دارم . 1. این فرم که در یک فایل بی دی اف هست و باید به شکل وورد در اورد و به همون شکل به استاد داد تا پر کنه ؟؟ چون فرمت سوالات به شکل تعیین شده است . 2. من متوجه نشدم که ایا باید فرم رو خود استاد ایمیل کنه یا نه خودم زمان ابلای کردن همه رو باهم براشون بفرستم . میشه کسی راهنماییم کنه من هیجی از اینجور مسائل نمیدونم .

Junior Member

سلام منم سوالام در مورد همین توصیه نامه است؟ 1. چند تا باید باشه ؟ من جایی خوندم 3 تا و بعضی از دوستانم 5 توصیه نامه لستفاده کردن ؟ 2. و اینکه این توصیه نامه های باید چطور بر کرد؟ یعنی همین فرم توصیه نامه رو بدیم استاد پر کنه و بعد همراه به مدارک براشون بفرستیم (زمان ابلای)؟؟

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط foko نمایش پست ها
    سلام یه سوال در مورد پر کردن فرم توصیه نامه توسط استاد برا ی دانشگاه ملبورن دارم . 1. این فرم که در یک فایل بی دی اف هست و باید به شکل وورد در اورد و به همون شکل به استاد داد تا پر کنه ؟؟ چون فرمت سوالات به شکل تعیین شده است . 2. من متوجه نشدم که ایا باید فرم رو خود استاد ایمیل کنه یا نه خودم زمان ابلای کردن همه رو باهم براشون بفرستم . میشه کسی راهنماییم کنه من هیجی از اینجور مسائل نمیدونم .
    hi
    see here

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط foko نمایش پست ها
    سلام منم سوالام در مورد همین توصیه نامه است؟ 1. چند تا باید باشه ؟ من جایی خوندم 3 تا و بعضی از دوستانم 5 توصیه نامه لستفاده کردن ؟ 2. و اینکه این توصیه نامه های باید چطور بر کرد؟ یعنی همین فرم توصیه نامه رو بدیم استاد پر کنه و بعد همراه به مدارک براشون بفرستیم (زمان ابلای)؟؟
    hi
    it's up to you, 2 is enough! 5 does not seems logical!..h
    it is your supervisor task, he know, don't worry

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

سلام دوستان. بنده فوق لیسانس مدیریت صنعتی از تربیت مدرس دارم و دوسه ماهی هست با استادی تو دانشگاه ملبورن (بیزینس اسکولش) ارتباط دارم و پزوپوزالم رو هم تایید کرده و گفته زمینه کاریمون خیلی بهم نردیکه و اپلای کنم... من 6 تا مقاله ISI که 5 تاش ERA listed هستند دارم و 4 سال سابقه کار فول تایم بعد ارشد .. تافل 90 و جی آرای 310 دارم ... این استاد گفته که نمره مینیمم 94 هست و باید اون نمره تافل رو حتما ارتقا بدم ... معدل لیسانسم حدود 14 و ارشدم 16 هست ... به نظرتون برای گرفتن اسکولارشیپ معدلم بهم ضزبه نمیزنه؟ و اینکه باتوجه به رزومه م چقدر شانس پذیرش دارم ؟ ممنون که وقت میذارین جواب میدین
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    سلام دوستان. بنده فوق لیسانس مدیریت صنعتی از تربیت مدرس دارم و دوسه ماهی هست با استادی تو دانشگاه ملبورن (بیزینس اسکولش) ارتباط دارم و پزوپوزالم رو هم تایید کرده و گفته زمینه کاریمون خیلی بهم نردیکه و اپلای کنم... من 6 تا مقاله ISI که 5 تاش ERA listed هستند دارم و 4 سال سابقه کار فول تایم بعد ارشد .. تافل 90 و جی آرای 310 دارم ... این استاد گفته که نمره مینیمم 94 هست و باید اون نمره تافل رو حتما ارتقا بدم ... معدل لیسانسم حدود 14 و ارشدم 16 هست ... به نظرتون برای گرفتن اسکولارشیپ معدلم بهم ضزبه نمیزنه؟ و اینکه باتوجه به رزومه م چقدر شانس پذیرش دارم ؟ ممنون که وقت میذارین جواب میدین
    سلام
    شما اوضاع خوبی داری، نگران معدل خیلی نباش، چون مقاله زیاد داری،
    تافلو که باید ببری رو94 وگرمه خبری نیس از پذیرش، البته conditional می دن، اما در آخر نتونی نمرشو بیاری رو اسکولارشیپ و فاندت امیدی نیس، ایلتس شو چک کن شاید 6.5 باشه، اگه بود ایلتس بده اگه از تافل می ترسی

رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    سلام
    شما اوضاع خوبی داری، نگران معدل خیلی نباش، چون مقاله زیاد داری،
    تافلو که باید ببری رو94 وگرمه خبری نیس از پذیرش، البته conditional می دن، اما در آخر نتونی نمرشو بیاری رو اسکولارشیپ و فاندت امیدی نیس، ایلتس شو چک کن شاید 6.5 باشه، اگه بود ایلتس بده اگه از تافل می ترسی
    مرسی بابت جوابتون ... معادلش آیلتس 7 میخواد ... اگه این لینک رو ببینید برای همه رشته ها نمره مورد نیاز زو تو سایتش زده .. شما مطمئنین بیزینس اسکول پذیرش conditional میده؟ نمره جی آرای حدود چند میخواد؟

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

رشته و دانشگاه
    Finance

مرسی بابت جوابتون ... معادلش آیلتس 7 میخواد ... اگه این لینک رو ببینید برای همه رشته ها نمره مورد نیاز زو تو سایتش زده .. شما مطمئنین بیزینس اسکول پذیرش conditional میده؟ نمره جی آرای حدود چند میخواد؟
    یه سوال دیگه اینکه امکان پذیرش گرفتن تو مقطع فوق با فاند چقدره؟ چون دیدم واسه ارشد تافل 79 میخواد ... ممنونم که وقت میذارین و جواب میدین ...

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

بله در حالت کلی، البته اگه گیر رو زبان باشه فقط
    مگر اینکه بیزینس ذکر کرده باشه که conditional نمی ده
    نه GRE نمی خواد مگه اینکه ذکر کرده باشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)