صفحه 9 از 58 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 578

موضوع: تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    The University of Melbourne

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ملبورن ( Melbourne University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    یه سوال دیگه اینکه امکان پذیرش گرفتن تو مقطع فوق با فاند چقدره؟ چون دیدم واسه ارشد تافل 79 میخواد ... ممنونم که وقت میذارین و جواب میدین ...
    احتمال پذیرش زیاده با cv خوب،
    اما اسکولارشیپ نمی دن

Member apocalypse2022 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

نقل قول نوشته اصلی توسط h_solimanineja نمایش پست ها
    بله در حالت کلی، البته اگه گیر رو زبان باشه فقط
    مگر اینکه بیزینس ذکر کرده باشه که conditional نمی ده
    نه GRE نمی خواد مگه اینکه ذکر کرده باشه
    آقا مرسی که جواب میدی .. بیزینس اسکول دانشگاه ملبورن برای مقطع دکتری جی آرای یا جیمت میخواد اما نمره مینیمم رو تعریف نکرده ...
    * و من یتوکل علی الله فهو حسبه *

The problem with the world is that the intelligent people are full of doubt while the stupid one's are full of confidence

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط apocalypse2022 نمایش پست ها
    آقا مرسی که جواب میدی .. بیزینس اسکول دانشگاه ملبورن برای مقطع دکتری جی آرای یا جیمت میخواد اما نمره مینیمم رو تعریف نکرده ...
    برا تشکر می تونی از اضافه کردن به امتیاز کاربر
    استفاده کنی

در کل فک نکنم سخت گیر باشن رو این مورد

Junior Member

hi, sorry about more questions , i don't want to bother you (solimanineja)but i need your answer , plz of course i know your filed is (melborn uni not others uni why in monash uni the professor did not answer and we should talk with staff for founding supervisor?

Junior Member

دوستان 2 سوال که ممنون میشم اگه من رو راهنمایی بفرمائید راجع بهشون،
    1- اگر فوق رو در دانشگاه ملبورن course work بخونیم امکان ادامه تحصیل در مقطع دکتری هستش؟
    2- امکانش هست بدون سابقه ریسرچ و با هزینه شخصی master by research خوند؟

Junior Member

سلام (من این سوال و تو قسمت دیگه هم برسیدم اما جواب ندادن)(اینو کقتم دعوام نکنید ) میشه بگین من شانسم برای بورس از ملبورن چقدره ؟ معدل لیسانس 14(مدیریت برنامه ریزی از دانشکاه بیام نور) معدل ارشد 17 ( فلسفه از دانشگاه علامه طباطبایی) حدود 19 مقاله داخلی 3 تا کتاب یکی از استادای ملبورن هم خیلی رابطه خوبی برقرار کردم و روی موضوع مورد علاقه اون کار کردم و پروبوزال نوشتم . ( که یه موضوع هست که فقط خود ایشون تا حالا کار کرده خیلی خیلی ابتاکاری). ایا شانس بورس دارم برای اکتبر؟ خواهش میکنم یکی بهم بگه از استرس شب و روز ندارم .

نقل قول نوشته اصلی توسط foko نمایش پست ها
    سلام (من این سوال و تو قسمت دیگه هم برسیدم اما جواب ندادن)(اینو کقتم دعوام نکنید ) میشه بگین من شانسم برای بورس از ملبورن چقدره ؟ معدل لیسانس 14(مدیریت برنامه ریزی از دانشکاه بیام نور) معدل ارشد 17 ( فلسفه از دانشگاه علامه طباطبایی) حدود 19 مقاله داخلی 3 تا کتاب یکی از استادای ملبورن هم خیلی رابطه خوبی برقرار کردم و روی موضوع مورد علاقه اون کار کردم و پروبوزال نوشتم . ( که یه موضوع هست که فقط خود ایشون تا حالا کار کرده خیلی خیلی ابتاکاری). ایا شانس بورس دارم برای اکتبر؟ خواهش میکنم یکی بهم بگه از استرس شب و روز ندارم .
    سلام
    اگه استاد نظرش مثبت باشه و بخواد شما رو بگیره صد در صد این اتفاق میفته. ولی بهر حال خودتون رو نگران نکنید . همه چیز دست استاده. حتما تو ایمیل هاش از نحوه برخورد استاد می تونید متوجه بشید که قضیه چقدر جدیه. نا امید نباشید.

Junior Member

سلام خدمت دوستان.
    نامه ((scholarship(IRPS+APA(I من از دانشگاه ملبورن اومده. الان می خوام فرم accept برای scholarship رو بفرستم. سوال من اینه که باید فرم acceptance واسه پذیرش رو هم بفرستم یا نه؟ اگه باید بفرستم قسمت پایانی فرم acceptanceکه درباره پرداخت شهریه و بیمه هست رو چطوری پر کنم؟
    با تشکر.
    ویرایش توسط engma3 : August 23rd, 2014 در ساعت 12:47 PM

ApplyAbroad Veteran
    h_solimanineja آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط engma3 نمایش پست ها
    سلام خدمت دوستان.
    نامه ((scholarship(IRPS+APA(I من از دانشگاه ملبورن اومده. الان می خوام فرم accept برای scholarship رو بفرستم. سوال من اینه که باید فرم acceptance واسه پذیرش رو هم بفرستم یا نه؟ اگه باید بفرستم قسمت پایانی فرم acceptanceکه درباره پرداخت شهریه و بیمه هست رو چطوری پر کنم؟
    با تشکر.
    سلام
    تبریک
    بله هردو رو باید بفرستید به آدرس های مربوطه، اسکولارشیپ زمانی معنی میده ک آفرو پذیرفته باشی
    چیزی پر نکنید، شما بورس دارید براتون بیمه می خرن، و شهریه هم نداری، خالی بذار

سلام. من تو سایت دانشگاه ملبورن خوندم ددلاین IPRS، سی و یکم August هستش، چند روز دیگه. در صورتیکه ددلاین برای اپلای 31 اکتبر.
    یعنی اون موقع اپلای کنیم این فاند به ما تعلق نمیگیره؟ من فکر میکردم ددلاینشون باهم باشه!
    ددلاین دو نوع دیگش(MIFRS, MIRS) آخر اکتبره، میخواستم ببینم اونا فرق دارند با IPRST، خلاصه جریان چیه؟!
    (Applications for available scholarships must be received by 31 August (IPRS) and 31 October (MIFRS, MIRS

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)