صفحه 32 از 32 نخستنخست ... 2223242526272829303132
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 319 , از مجموع 319

موضوع: تحصیل در دانشگاه موناش ( Monash University ) و مسائل مرتبط

Banned

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه موناش ( Monash University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Namia1 نمایش پست ها
    سلام دوستان. خیلی ممنون میشم اگر بتونید سوالمو جواب بدید. من برای یکی از اساتید دانشگاه موناش ایمیل فرستادم و بعد از چند روز یک ایمیل از طرف خانم Liliyane Price اومد برای من و از من درخواست کردن که یک فرم Eligibility for Invitation to Apply را پر بکنم که داخلش اطلاعات معدل و زبان و مقالات را میخواست. استادی هم که بهش ایمیل زده بودم هنوز جوابم را نداده بود اما چون من با استاد دیگه ای در دانشگاه موناش مکاتبه نکرده بودم به این نتیجه رسیدم که استاد درخواست داده بوده که فرم را برای من بفرستن. روز بعد از اینکه من این فرم را پر کردم برای من همچین ایمیلی اومد:
    We confirm that we have received your EOI application and the result has been sent on to your nominated supervisor in your EOI form. We are waiting for their decision on if they wish to support your scholarship application and send you an Invitation to Apply letter for the next scholarship round.

Many aspects need to be taken in to consideration by academics when issuing an Invitation to Apply letter to new students. The main reason for an academic not approving the issue of the Invitation to Apply letter would be due to not having a place to accommodate you as a research student within their pre-allocated student number from MGRO. Until current HDR student graduate, they may not be able to take on new students within their research group.
    Your nominated supervisor will be in contact with you if they wish to proceed to the next stage and offer you an Invitation to Apply letter. We have cc'd in to this email for you so they are aware that you have received this communication from us.
    Thank you for your interest in Monash University.
    ولی استاد هنوز به من ایمیلی نزده. الان اینکه از من این فرم خواسته شده نشونه خوبیه؟ من باید دوباره به استاد ایمیل بزنم یا صبر کنم؟

سلام
    این رو که در موردش نوشتین چی شد نهایتا؟ استاد جواب داد؟ اگر استاد جواب نده باز فرم رو بفرستیم؟

ممنون

Junior Member

سلام دوستان. من به یکی از اساتید دانشگاه موناش رزومه ام رو فرستادم و وجواب زیر رو داده. یعنی شانسی ندارم واقعا؟

I can support your application .you received your BSc and MSc degrees from universities that are considered tier B or C here (I don't agree with the ranking but this is what the university is used to assess the applications). This means that the chance of getting an scholarships is not bright.

رزومه ام:
    دانشگاه کارشناسی :دولتی سیستان و بلوچستان
    معدل کارشناسی :16.58 تبه اول- استعداد درخشان)
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی کامپیوتر
    دانشگاه کارشناسی ارشد :شهید چمران اهواز
    معدل کارشناسی ارشد :17.92 (رتبه دوم- استعداد درخشان)
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی کامپیوتر- هوش مصنوعی
    تعداد مقالات : 2 تا کنفرانس IEEE و دوتا کنفرانس داخلی (انگلیسی)
    سابقه کار: تدریس دانشگاه- یک طرح پژوهشی
    دانشجوی نمونه کارشناسی ارشد- شرکت در مرحله کشوری المپیاد دانشجویی کامپیوتر
    درحال حاضر دانشجوی دکتری دانشگاه دولتی
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-
    نمره زبان انگلیسی: 6.5

ApplyAbroad Superstar

سلام دوست عزیز

این نظر این استاد خاص است و ممکن است اساتید دیگر موافق باشند یا موافق نباشند. چون موضوع رتبه و محل دانشگاه تحصیلات قبلی شماست و نمیشود آنرا تغییر داد بنابراین پیشنهاد میکنم با اساتید دیگرهم تماس بگیرید شاید آنها اشتیاق بیشتری به کار شما داشته باشند و پیگیری کنند.

انچه که روشن است این است که احتمالا این استاد خیلی پیگیر کار فاند برای شما نشوند چون متقاعد شده اند که دانشگاهشان به رتبه دانشگاه دانشجو اهمیت زیادی بر بورس میدهد و مسایل دیگر را تحت الشعاع قرار میدهد.

HTH

نقل قول نوشته اصلی توسط hadit نمایش پست ها
    سلام دوستان. من به یکی از اساتید دانشگاه موناش رزومه ام رو فرستادم و وجواب زیر رو داده. یعنی شانسی ندارم واقعا؟

I can support your application .you received your BSc and MSc degrees from universities that are considered tier B or C here (I don't agree with the ranking but this is what the university is used to assess the applications). This means that the chance of getting an scholarships is not bright.

رزومه ام:
    دانشگاه کارشناسی :دولتی سیستان و بلوچستان
    معدل کارشناسی :16.58 تبه اول- استعداد درخشان)
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: مهندسی کامپیوتر
    دانشگاه کارشناسی ارشد :شهید چمران اهواز
    معدل کارشناسی ارشد :17.92 (رتبه دوم- استعداد درخشان)
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی ارشد : مهندسی کامپیوتر- هوش مصنوعی
    تعداد مقالات : 2 تا کنفرانس IEEE و دوتا کنفرانس داخلی (انگلیسی)
    سابقه کار: تدریس دانشگاه- یک طرح پژوهشی
    دانشجوی نمونه کارشناسی ارشد- شرکت در مرحله کشوری المپیاد دانشجویی کامپیوتر
    درحال حاضر دانشجوی دکتری دانشگاه دولتی
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب :-
    نمره زبان انگلیسی: 6.5

ویرایش توسط susighton : December 5th, 2019 در ساعت 06:12 PM

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام سوالی داشتم.بنده با توجه به رزومه و فیلد کاری مقالاتم به استادی تو موناش ایمیل زدم بعد یکی دو روز دیدم ایمیلی از یکی از دانشجوهای دکتراش برام اومده که من از جانب استاد مربوطه هستم و ایشون شما رو تشویق به اپلای phd این دانشگاه میکنن و اینکه هر مشکلی در مورد اپلیکشن داشتید با ما در میون بزارید.با توجه به اینکه تو پست های قبلی دوستان صحبت از ایمیل invitation to apply کرده بودن یه مقدار برام سوال پیش اومده که الان باید چکار کنم و کلا ایمیلی که بهم زدن نشونه خوبیه یا نه.رزومم این جوره که 5 تا مقاله isi دارم ولی دانشگاهای محل تحصیلم سطح 2 و شهرستان بودن

Junior Member

دوستان سوالی داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید.موقع اپلای کردن برا موناش و اد کردن اپلیکشن ها ارائه مدرک زبان الزامیه یا مثل بعضی دانشگاههای اروپایی بعدا هم میشه ارائه داد؟

Junior Member

سلام دوستان
    سال نو مبارک. ممنون میشم سوال منو جواب برید.
    من بعد از مصاحبه با استاد و کامیتی و گرفتن نامه ی اینویتیشن فور اپلیکیشن موناش، اپلای کردم.
    همه مدارکم کامل هست. میخوام بدونم وقتی تا اینجای کار انقد با من همکاری کردن و استاد بسیار ساپورتیو بوده، چقدر احتمال گرفتن اسکالرشیپ و اکسپت رو دارم؟ چون خیلی دیر جواب نهایی معلوم میشه.
    ضمنا فارغ التحصیل دکتری داروسازی دانشگاه تهران با معدل ۱۵/۸۰ با ۱۵ تا مقاله که فقط یکیش اسم اولم و ایمپکت هاش بالا نیست.. ۳سال سابقه کار مرتبط و یه دوره اموزشی تحقیقاتی از راه دور تو دانشگاه کالیفرنیا و آیلتس۷.
    چقدر امیدوار باشم؟ آخه اگه اوکی بشه خیلی کار واسه رفتن باید انجام بدم و اگه از حالا بدونم امیدی هست شروع میکنم.مرسی

سلام. دوستان دانشگاه های استرالیا گروه تلگرام دارن؟ اکه لینکی دارید ممنون میشم در اختیارم بذارید.

Junior Member

سلام دوستان، برای کسی جواب اسکالرشیپ اومده؟تو سایتشون گفتن تقریبا 6 هفته بعد از ددلاین، یعنی تو همین هفته باید جوابا بیاد

Junior Member

سلام دوستان
    اگر ممکنه من رو راهنمایی بفرمایید.
    من میخوام برای مستر اقدام کنم توی این مقطع اول باید اول به اساتید ایمیل بزنم و سوپروایزر مشخص کنم؟؟
    کسی بوده که مستر اپلای کرده باشه به من کمک کنه لطفا؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)