صفحه 11 از 32 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 319

موضوع: تحصیل در دانشگاه موناش ( Monash University ) و مسائل مرتبط

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه موناش ( Monash University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط majidjan نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    دارم اپلیکیشنمو کامل میکنم یه چیزی که برام سواله اینه که برای referee ها باید فرم توصیه نامه رو بفرستم بعد اونا پر کنن به من بفرستن، منم آپلود کنم؟
    خوب اگه اینجوری باشه دیگه توصیه نامه محرمانه نیست که...
    خیلی ضروریه لطفا منو مطلع کنید اگه دارم اشتباه میگم چون میخوام فرم رو بفرستم به استادام...

پیشاپیش سپاسگزارم
    اره باید همین کارو کنی. استادت امضا کنه بفرسته برات و شما توی اپلیکیشن اپلودش کنی. اون قسمتی که اسم ریفری ها رو وارد میکنید در اپلیکیشن، ایمیل استاد هم ضروریه. احتمال زیاد وقتی سابمیت کنید یه ایمیل تشکری یا احتمالا یه نسخه از فرم سابمیت شده براشون بره.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

تو قسمت آپلود مدارک تحصیلی لیسانس با معدل 14.81 در کدوم رده قرار می گیره؟
    • First-class honours
    • Second-class honours, upper division
    • Second-class honours, lower division
    • Third-class honours
    • Ordinary degree (pass

در قسمت Awards, Prizes & Scholarships غیر از شاگرد اولی چیز دیگه ای رو می تونیم آپلود کنیم؟
    مثلا من بخاطر پایان نامه و مقله ام که در رابطه با انتقال حرارت نانوسیالات بود از بنیاد نانو جایزه گرفتم. می تونم لینکشو پی دی اف کنم بزارم.؟ چون مربوط به نانو هست اشکالی نداره؟
    ثبت اختراع چی؟ مدرک اونو می تونم بذارم؟ خیلی ممنون می شم راهنماییم کنید.
    mamrez

شما با توجه به لینک زیر Second-class honours, lower division هستید.
    http://www.foreigncredits.com/Resour...de-Conversion/

در قسمت Awards, Prizes & Scholarships هم بیشتر منظورشون جوایز مادی مثل بورس، کمک هزینه تحصیلی، تحقیقاتی و یا گرنت هست. اما شما میتونید اگر مقاله برتر، اختراع و همچین چیزایی دارید و یا اگر عنوان خاصی بهتون اطلاق میشه مثل نخبه رو ذکر کنید.

مربوط به نانو بودن یکم حساسیت برانگیزه اما نه در این مرحله. به نظر من الان افتخار جایزه مهمه نه موضوع اون. ثبت اختراع و مشابهش هم حتما کمک میکنه.
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط mamrez1835 نمایش پست ها
    [FONT="]تو قسمت آپلود مدارک تحصیلی لیسانس با معدل 14.81 در کدوم رده قرار می گیره؟[/FONT][FONT="][/FONT]
    • [FONT="]First-class honours[/FONT][FONT="] [/FONT][FONT="][/FONT]
    • [FONT="]Second-class honours, upper division[/FONT][FONT="] [/FONT]
    • [FONT="]Second-class honours, lower division[/FONT][FONT="] [/FONT]
    • [FONT="]Third-class honours[/FONT][FONT="][/FONT]
    • [FONT="]Ordinary degree[/FONT][FONT="] ([/FONT][FONT="]pass[/FONT][FONT="][/FONT]

[FONT="]
    [/FONT][FONT="]در قسمت[/FONT][FONT="] Awards, Prizes & Scholarships [/FONT][FONT="]غیر از شاگرد اولی چیز دیگه ای رو می تونیم آپلود کنیم؟[/FONT][FONT="]
    [/FONT][FONT="]مثلا من بخاطر پایان نامه و مقله ام که در رابطه با انتقال حرارت نانوسیالات بود از بنیاد نانو جایزه گرفتم. می تونم لینکشو پی دی اف کنم بزارم.؟ چون مربوط به نانو هست اشکالی نداره؟[/FONT][FONT="]
    [/FONT][FONT="]ثبت اختراع چی؟ مدرک اونو می تونم بذارم؟[/FONT] خیلی ممنون می شم راهنماییم کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    اره باید همین کارو کنی. استادت امضا کنه بفرسته برات و شما توی اپلیکیشن اپلودش کنی. اون قسمتی که اسم ریفری ها رو وارد میکنید در اپلیکیشن، ایمیل استاد هم ضروریه. احتمال زیاد وقتی سابمیت کنید یه ایمیل تشکری یا احتمالا یه نسخه از فرم سابمیت شده براشون بره.
    نه بابا اینطوری نیس!!!
    اون زیر تو توصیه نامه ایمیلی که استادید باید با ایمیل دانشگاهشون نامه بزنن رو نوشته، به استادتون لگئ بعد پرکردن نامه و امضا کردنش اونو به آدرسی که زیره نامه دادن بفرسته، اونطوری که شما میگی که خیلی غیر منطقیه!!

نقل قول نوشته اصلی توسط majidjan نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    دارم اپلیکیشنمو کامل میکنم یه چیزی که برام سواله اینه که برای referee ها باید فرم توصیه نامه رو بفرستم بعد اونا پر کنن به من بفرستن، منم آپلود کنم؟
    خوب اگه اینجوری باشه دیگه توصیه نامه محرمانه نیست که...
    خیلی ضروریه لطفا منو مطلع کنید اگه دارم اشتباه میگم چون میخوام فرم رو بفرستم به استادام...

پیشاپیش سپاسگزارم
    فقط Recommendation Letter ساده بفرست. Monash احتیاج به Referee's Report نداره.

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    نه بابا اینطوری نیس!!!
    اون زیر تو توصیه نامه ایمیلی که استادید باید با ایمیل دانشگاهشون نامه بزنن رو نوشته، به استادتون لگئ بعد پرکردن نامه و امضا کردنش اونو به آدرسی که زیره نامه دادن بفرسته، اونطوری که شما میگی که خیلی غیر منطقیه!!
    دوست عزیز از نظر شما خیلی چیزا ممکنه منطقی نباشه. راجع به چیزایی فقط نظر بدین که مطمئن هستید و میتونید براش سند ارائه کنید. معلومه اصلا فرم ریفری این دانشگاه رو ندیدید. هم بالای فرم و هم پایین فرم نوشته که استاد محترم این فرم رو برگردونید به اپلیکنت تا در سیستم اپلای دانشگاه اپلودش کنه.

متن بالای فرم خطاب به اپلیکنت:
    Applicant: complete section A, then email the form to your academic referee. Once you have received the completed form back from your referee, you are required to upload the report to your on-line application.

متن پایین فرم خطاب به استاد:
    Please return the completed form back to the applicant.

ضمنا در سیستم اپلای انلاین شما تا فرم ریفری رو اپلود نکنی اجازه سابمیت بهت نمیده.
    ویرایش توسط mah_pari : October 28th, 2014 در ساعت 06:18 AM

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط jomid نمایش پست ها
    فقط Recommendation Letter ساده بفرست. Monash احتیاج به Referee's Report نداره.
    چطور نداره؟!! فرم های مخصوصش باید توسط استاد پر بشه.
    مراحل اپلای در این لینک هست.
    در قسمت شماره 6 توضیح داده که:
    Referees: You must upload written references from at least two referees who are qualified to comment on your work during the research/qualifications most relevant to this application and your capacity for research. All written reports must be provided using the Referee Report form.

Junior Member

سلام
    بچه هایی که تازه اپلای کردید واسه موناش. تو سایت زده که جواب اپلیکیشن جمعه ۱۲دسامبر ساعت ۵ میاد D:

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    دوست عزیز از نظر شما خیلی چیزا ممکنه منطقی نباشه. راجع به چیزایی فقط نظر بدین که مطمئن هستید و میتونید براش سند ارائه کنید. معلومه اصلا فرم ریفری این دانشگاه رو ندیدید. هم بالای فرم و هم پایین فرم نوشته که استاد محترم این فرم رو برگردونید به اپلیکنت تا در سیستم اپلای دانشگاه اپلودش کنه.

متن بالای فرم خطاب به اپلیکنت:
    Applicant: complete section A, then email the form to your academic referee. Once you have received the completed form back from your referee, you are required to upload the report to your on-line application.

متن پایین فرم خطاب به استاد:
    Please return the completed form back to the applicant.

ضمنا در سیستم اپلای انلاین شما تا فرم ریفری رو اپلود نکنی اجازه سابمیت بهت نمیده.
    سلام
    میشه زمان های دقیق ابلای و ددلاین موناش و بگید ؟؟؟ کلا در طول سال . الان که ظاهرا تموم شده . ممنونم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hune نمایش پست ها
    سلام
    میشه زمان های دقیق ابلای و ددلاین موناش و بگید ؟؟؟ کلا در طول سال . الان که ظاهرا تموم شده . ممنونم
    سلام
    راند اول رو نمی دونم از کی شروع میشه احتمالا اوایل جولای که تا 31 اکتبر وقت داره. راند دوم تازه شروع شده که تا 31 می وقت داره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)