صفحه 2 از 32 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 319

موضوع: تحصیل در دانشگاه موناش ( Monash University ) و مسائل مرتبط

Banned

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه موناش ( Monash University ) و مسائل مرتبط

سلام به همگی. یه سوال خیلی اساسی داشتم.
    من با یکی از استادهای موناش مکاتبه کردم....بهم گفت که ازم خوشش اومده و گفت که برای اسکولارشیپ اپلای کنم. در ضمن گفت که بایدیه پروپوزال بنویسی، و من بهش گفتم که چطوری بنویسم؟ و اون یه صفحه مطلب با چند تا منبع برام فرستاد و گفت که از رو این بنویس......
    حالا من میخوام بدونم که این به نظر شما چه مفهومی داره؟ آیا این یعنی استاد اوکی داده؟ دیگه باید چه کارهایی بکنمظ؟ من اصلاً به روال پذیرش در موناش و کلن استرالیا آشنانیستم چون همش رو آمریکا کار کردم....ممنون میشم که راهنماییم کنین...

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

سلام
    سجاد جان، استاد وقتی از شما بخواد که پروپوزال بنویسید یعنی شما رو پذیرفته. ولی حالا 2 حالت پیش میاد. حالت اول استاد بتونه شما رو ساپورت مالی کنه که در استرالیا حالتش کم پیش میاد و اینکه شما در فرآیند اسکالرشیپ شرکت کنید که در استرالیا در دانشگاه موناش به رزومه شما(مقالات) معدل، نمره زبان (حداقل 6.5 و هر اسکیل حداقل 6) و حمایت استاد از شما تا حدی و صدالبته در برخی موارد شانس بستگی داره.
    IPRS+ MONASH UNIVERSITY رو در گوگل جستجو کن.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط samane1985 نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون.....لطف کزدین.....ایرانیهاای اونجا گروه خاصی تو به سری شبکه های اجتماعی( )ندارن که بشه از این طریق برای خونه و هم خونه ای اقدام کرد؟ من نمیدونم چرا این دانشگاه با این اغتبارش ایتقدر سخت میشه راجع بهش اطلاعاب کسب کرد!!!
    من برای اواخر may دارم میرم کلیتون و قرار هست برا حدافل 4-5 ماه اونجا باشم..اگر کسی دنبال هم خونه ای میگرده ممنون میشم به من اطلاغ بده.
    For assistance or more information:
    · Use ask.monash to view frequently asked questions or submit an enquiry
    · Call Monash Connect on + 61 3 9902 6011 (Monday - Friday, 9am - 5pm)
    · In person: visit one of our Monash Connect centres (Monday - Friday, 9am - 5pm)
    · Email: offcampus.mrs@monash.edu
    · Website : http://www.mrs.monash.edu/
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...

Junior Member

سلام
    من هم مثل بقیه یک سؤالی راجع به شانس پذیرش گرفتنم دارم. اگر با استاد موناش دو تا مقاله سابمیت کرده باشی و با اون پروپوزال بنویسی و آیلتس 7.5 و معدل ارشد 18.5 و یک ISI و یک کنفرانس خارجی، برای پذیرش وبورس چقدر شانس دارم-برای business school؟ استاد 100 درصد حمایتم میکنه اما خوب خودم خیلی خوشبین نیستم نسبت به شانسم... یعنی کلاً آدم خوش شانسی نیستم از نظر خودم
    ممنون میشم از جوابتون

سلام

شما واجد شرایط هستید ولی در رشته های نظیر بیزینس بورس کم است.

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

سلام به دوستان موناشی، در فرم اپلیکیشن آنلاین دانشگاه موناش یک فیلدی گذاشته (که پر کردنش ضروری هم هست) برای اینکه Campus مورد نظرمون رو از بین این 5 گزینه انتخاب کنیم: Berwick، Clayton, Caulfield، Gippsland و Peninsula. حالا من هیچ ایده ای ندارم که کدومو بزنم!! اصلاً از کجا باید بدونم که کدومو بزنم؟! اینا همه در ملبورن هستن؟ دپارتمانی که من براش اپلای می کنم یعنی دپارتمان مارکتینگ هم در هر 5 محل دفتر داره انگار! یعنی مثلاً یک دانشکده و یک دپارتمان در 5 نقطه مختلف پخش شده؟؟؟ یا همه نزدیک همن؟ کسی ایده ای داره که بر چه اساسی اینو باید زد؟ ددلاینش هم نزدیکه و تا این فیلد رو مشخص نکنم اجازه نمیده بقیه فرم رو پر کنم. از راهنمایی دوستانی که موناش هستند یا اطلاعاتی در این زمینه دارند بسیار ممنون میشم. وحید
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

درود
    وحید عزیز شما به هر حال با استادتون که صحبت کردید ایشون یک آفیس دارند. آدرس آفیسشون احتمال زیاد مرکز کار شما نیز در دانشگاه موناش خواهد بود. این راحت ترین کار ممکنه. هرچند واقعا بعید می دونم در مرحله POST GRADUATE همه کمپس ها مارکتینگ داشته باشند.

Member vahidM آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing-Freie Universität Berlin

ممنون شهروز جان از راهنماییت، (نمی دونم چرا چند روزه خیلی از امکانات AA رو نمی تونم استفاده کنم، مثل "پاسخ با نقل قول" یا "صفحه پیشرفته". برای همین مجبورم لینک ها رو اینجا کپی کنم.) برای خود من هم خیلی عجیبه، ولی شما این لینک رو ببینید: http://www.buseco.monash.edu.au/mkt/contact/index.html ضمن اینکه بنده با دو استاد مکاتبه کردم که یکی در Clayton و دیگری در Caulfied هست. منم هنوز قطعی معلوم نیست با کدومشون کار بکنم، حتی شاید با جفتشون کار کنم! بهرحال من ده بیست سی چهل کردم و کمپس Clayton رو فعلاً زدم!! ایشالا که مشکلی پیش نیاد..
    ..We shall meet in the place where there is no darkness

Member pkhamid آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng. The University of Queensland

سلام دوستان کسی اخیرا online apply کرده؟ من تو مرحله Research Degree and Scholarship Online Application وقتی میخوام اطلاعات رشته رو وارد کنم خطا داره. 2 هفته هست که اینطوریه. کسی از دوستان اطلاع داره ممنون از لطفتون
    https://emuapps.monash.edu.au/pls/ht...51667278037204

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط pkhamid نمایش پست ها
    سلام دوستان کسی اخیرا online apply کرده؟ من تو مرحله Research Degree and Scholarship Online Application وقتی میخوام اطلاعات رشته رو وارد کنم خطا داره. 2 هفته هست که اینطوریه. کسی از دوستان اطلاع داره ممنون از لطفتون
    https://emuapps.monash.edu.au/pls/ht...51667278037204
    دوست گرامی این به خاطر کاهش سرعت اینترنت هست من معمولا ساعت 2 تا 4 صبح سرعت خوبی دارم و اپلای هام را اون زمان انجام می دهم البتهسعی کنید از گوگل کروم استفاده کنید برای من جواب داد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)