صفحه 29 از 32 نخستنخست ... 1920212223242526272829303132 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 319

موضوع: تحصیل در دانشگاه موناش ( Monash University ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه موناش ( Monash University ) و مسائل مرتبط

سلام.
    نمونه پروپوزال این دانشگاه رو کسی نوشته یا داره ؟

سلام دوستان ممنون ميشم سوال منو جواب بدين
    من به يه استادي ايميل زدم بهم اين جواب رو دادن!
    Nasimapplications are nominally made centrally via the Monash web portal.
    There, you will note the entrance requirements (such as minimum TOEFL, etc) and dates, etc
    خب اينو كه من ميدونم از طريق وبسايت بايد اپلاى كنم و مينيمم هاى دانشگاه رو هم دارم، رزومه و مقاله هامو هم براشون أتچ كردم و خيلى واضح گفتم دوس دارم تو گروهشون كار كنم، بنظر شما منظورش از اين جواب چيه؟
    يعنى تو موناش مهم نيست استاد كسيو بخواد بدون استاد اپلاى كنيم و اسم هر استادى كه دوس داريم باهاش كار كنيم رو بنويسيم ؟

ApplyAbroad Superstar

سلام ایشان شما را به وب سایت ارجاع داده چون ظاهرا احساس نکرده که شما وب سایت را مطالعه کرده اید. حتی به نظرم خیلی کم از اینکه چنین سوالی از او شده استقبال نکرده مثل اینکه شما از او کار اداری سوال کرده باشید. به نظرم اگر کمی در مورد پروژه ای که میخواهید آنجا انجام بدهید توضیح داده میشد دقیقتر منظور شما را درک میکرد و اینکه چرا او را برای پروژتان انتخاب کرده اید. موفق باشید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط nasim_ehsan68 نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون ميشم سوال منو جواب بدين
    من به يه استادي ايميل زدم بهم اين جواب رو دادن!
    Nasimapplications are nominally made centrally via the Monash web portal.
    There, you will note the entrance requirements (such as minimum TOEFL, etc) and dates, etc
    خب اينو كه من ميدونم از طريق وبسايت بايد اپلاى كنم و مينيمم هاى دانشگاه رو هم دارم، رزومه و مقاله هامو هم براشون أتچ كردم و خيلى واضح گفتم دوس دارم تو گروهشون كار كنم، بنظر شما منظورش از اين جواب چيه؟
    يعنى تو موناش مهم نيست استاد كسيو بخواد بدون استاد اپلاى كنيم و اسم هر استادى كه دوس داريم باهاش كار كنيم رو بنويسيم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    اقتصاد-دانشگاه تهران

سلام میخواستم ببینم شانسم برای پذیرش در مستر اقتصاد چقدر هست و همینطور شانس گرفتن فاند و از چه دانشگاه هایی شانس دارم؟
    کارشناسی اقتصاد نظری دانشگاه تهران 18/56
    معدل سال اخر 18.78
    تافل 108 (R 26, L 28, S 28, W 26)
    1 سال سابقه ی TA دارم
    نفر سوم ورودی
    نمره جی ار ای 326 awa 4.5 verbal 156 quant170
    ممنون از پاسخگوییتون.

Junior Member

سلام
    من برای راند فعلی دانشگاه موناش اپلای کردم. مقطع ارشد رشته ی من (روانشناسی) 6 واحد پایان نامه و 22 واحد درسی داشته (مجموعا 28 واحد) و درصد واحد های تحقیقی حدود 21 درصد میشه. در بخش های دیگه ی همین فروم خوندم که برای دانشگاه های استرالیا، درصد واحدهای تحقیقی مدرک باید حداقل 25 درصد باشه. می خواستم ببینم آیا این مورد ممکن هست در اپلیکیشن من تاثیر بذاره؟ من دانشگاه شیراز فارغ التحصیل شدم و تا جایی که می دونم اکثر دانشگاه های ایران برای رشته ی من به همین صورت هستن. سمینار هم نداشتیم که بشه به عنوان واحد تحقیقی حسابش کرد. اگر کسی بتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم.

Junior Member mparsa01 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tissue Engineering

سلام دوستان.
    کسی میتونه دوره های دپارتمان مهندسی، ( ارشد ریسرچ ) رو توضیح بده؟ اینکه خودت باید ایده و پروپوزال داشته باشی و اگر قبول شد میری اونجا ریسرچت رو شروع میکنی یا نه، اونا پروژه دارن و تو واسه شون اپلای میکنی و از بین اپلیکنت ها بهترین ها انتخاب میشن؟
    سوال بعدیم اینه tuition fees این دوره ها چقده؟
    من سال آخر کارشناسی مهندسی پزشکی گرایش بایو مواد هستم و
    بعد از گرفتن مدرک زبانم میتونم اپلای کنم یا اینکه حتما باید یه مدرک ارشد هم داشته باشم و بعد.... ؟
    پیشاپیش متشکر از پاسختون.

BSc Student, Biomedical Engineering

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mparsa01 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    کسی میتونه دوره های دپارتمان مهندسی، ( ارشد ریسرچ ) رو توضیح بده؟ اینکه خودت باید ایده و پروپوزال داشته باشی و اگر قبول شد میری اونجا ریسرچت رو شروع میکنی یا نه، اونا پروژه دارن و تو واسه شون اپلای میکنی و از بین اپلیکنت ها بهترین ها انتخاب میشن؟
    سوال بعدیم اینه tuition fees این دوره ها چقده؟
    من سال آخر کارشناسی مهندسی پزشکی گرایش بایو مواد هستم و
    بعد از گرفتن مدرک زبانم میتونم اپلای کنم یا اینکه حتما باید یه مدرک ارشد هم داشته باشم و بعد.... ؟
    پیشاپیش متشکر از پاسختون.
    سلام یه سوال داشتم آیا با ترجمه غیر رسمی منظورم بدون مهر ناتی هم میشه برای دانشگاه موناش اپلای کرد؟ چون توی سایت نوشته ترجمه با مهر ناتی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fmaterial نمایش پست ها
    سلام یه سوال داشتم آیا با ترجمه غیر رسمی منظورم بدون مهر ناتی هم میشه برای دانشگاه موناش اپلای کرد؟ چون توی سایت نوشته ترجمه با مهر ناتی
    سلام.
    اگر دقت کنید توی سایت گفته ترجمه ناتی ترجیح داده میشه نگفته حتما باید ترجمه ناتی باشه. منظورتون از ترجمه غیر رسمی چی هست؟ یعنی بدون هیچ مهر و تاییدی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط AriMas8 نمایش پست ها
    سلام.
    اگر دقت کنید توی سایت گفته ترجمه ناتی ترجیح داده میشه نگفته حتما باید ترجمه ناتی باشه. منظورتون از ترجمه غیر رسمی چی هست؟ یعنی بدون هیچ مهر و تاییدی؟
    ترجمه رسمی مهر دادگستری میخوره اما ترجمه غیر رسمی فقط مهر دارالترجمه روش خورده میشه و اگر دانشگاه دولتی باشیم تا قبل از اینکه مدرکمون رو آزاد نکرده باشیم ترجمه رسمی نمیشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fmaterial نمایش پست ها
    ترجمه رسمی مهر دادگستری میخوره اما ترجمه غیر رسمی فقط مهر دارالترجمه روش خورده میشه و اگر دانشگاه دولتی باشیم تا قبل از اینکه مدرکمون رو آزاد نکرده باشیم ترجمه رسمی نمیشه
    درسته. توی بعضی از پست ها دیدم برخی دوستان گفتن که برای اپلای، مهر مترجم هم برای خیلی از دانشگاه ها کفایت می کنه. من خودم مدارک تحصیلی رو با مهر وزارت خارجه آپلود کردم و فقط چندتا از گواهی هایی که داشتم رو با مهر دارالترجمه فرستادم. بعید میدونم مشکلی پیش بیاد ولی در عین حال اگر دوستان با تجربه تر هم نظر دقیق تری بدن، فکر می کنم بهتر باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)