صفحه 4 از 32 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 319

موضوع: تحصیل در دانشگاه موناش ( Monash University ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه موناش ( Monash University ) و مسائل مرتبط

اوایل 2014 به نظر من بهتره.
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

سلام بر موناشی ها، یک راهنمایی میخواستم لطفا

برای دانشجویان ورودی جدید (دکترا) - فعلا مجرد و کمپس Clyton چه محلی رو واسه سکونت پیشنهاد می کنید؟

On Campus که اینها هستند:

آف کمپس هم که گزینه های زیاد دیگری هست.

http://www.mrs.monash.edu.au/offcampus/

و من کلا هیچ اطلاعی ندارم در مورد اینها! لطفا یه راهنمایی بکنید و نظرتون رو بگید که کدوم بهتره

Junior Member

سلام من دانشجوی دانشگاه موناش هستم و تازه شروع کردم. الان یه چند روزی هست تو خوابگاهم. اگه کسی رو می شناسید که دنبال همخونه می گرده یا خودتون دنبالش هستید ممنون میشم برام پیغام بذارید که هماهنگ کنیم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیولوژی پزشکی، علوم پزشکی مشهد

پیش فرض پاسخ : دانشجویان ایرانی دانشگاه موناش

وااااااااااااای چه عالی آرمین. منم MIPRS دارم. ینی برای ارسال مدارکم به امان نیازی نیست دیگه رسید پرداخت هزینه درخواست ویزا رو داشته باشم؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیولوژی پزشکی، علوم پزشکی مشهد

سلام
    من از دانشگاه مناش پذیرش گرفتم برا مقطع پی اچ دی و قراره آخر مارچ ملبورن باشم البته اگه کارای ویزام خوب پیش بره!! اگر تا اون زمان دنبال هم خونه ای بودید خوشحال میشم صحبت کنیم. اگر متمایل باشید با هم قرار بذاریم تو اسکایپ با هم صحبت کنیم.
    ویرایش توسط mani2541 : January 4th, 2014 در ساعت 09:22 AM

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط AziFZPR نمایش پست ها
    وااااااااااااای چه عالی آرمین. منم MIPRS دارم. ینی برای ارسال مدارکم به امان نیازی نیست دیگه رسید پرداخت هزینه درخواست ویزا رو داشته باشم؟؟
    متاسفانه گویا قانون عوض شده و فقط IPRS ئی ها معافند از هزینه ویزا...
    سابکلاس 574
    لاج و دریافت شماره پرونده: 17 ژانویه|درخواست مدیکال،رزومه،پروپوزال: 18 ژانویه|درخواست خلاصه تز لیسانس و فوق:21 ژانویه|انجام مدیکال: 22 ژانویه|ارسال مدیکال از تهران به امان: 7 فوریه|گرنت ویزا: 10 ژوئن

نقل قول نوشته اصلی توسط AziFZPR نمایش پست ها
    اگه به پست های قبلی مراجعه کنید، میبینید که بورس MIPRS این هزینه رو پوشش نمیده

پیش فرض پاسخ : توصیه به دوستانی که در حال بستن چمدانها هستند

ممنون بابت راهنماییتون
    یک سوال دیگه داشتم و اونم اینکه آیا زن و شوهر میتونن دو تا بورس جدا از یک دانشگاه و یک گروه بگیرن.
    من رشته مدیریت بازرگانی هستم و در گروه مارکتینگ دانشگاه موناش در ملبورن در حال گرفتن پذیرش و بورس هستم. همسرم رشته مدیریت صنعتی است. آیا بعد از اینکه اومدیم اونجا ایشون هم میتونن از گروه مدیریت همین دانشگاه بورس بگیرن؟ آیا اینکه من اونجا پذیرش شدم و انشاله مشغول تخصیل هستم هیج امتیازی برای پذیرش همسرم حساب میشه؟
    باز هم بسیار ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : توصیه به دوستانی که در حال بستن چمدانها هستند

نقل قول نوشته اصلی توسط sahelsoosoo نمایش پست ها
    ممنون بابت راهنماییتون
    یک سوال دیگه داشتم و اونم اینکه آیا زن و شوهر میتونن دو تا بورس جدا از یک دانشگاه و یک گروه بگیرن.
    من رشته مدیریت بازرگانی هستم و در گروه مارکتینگ دانشگاه موناش در ملبورن در حال گرفتن پذیرش و بورس هستم. همسرم رشته مدیریت صنعتی است. آیا بعد از اینکه اومدیم اونجا ایشون هم میتونن از گروه مدیریت همین دانشگاه بورس بگیرن؟ آیا اینکه من اونجا پذیرش شدم و انشاله مشغول تخصیل هستم هیج امتیازی برای پذیرش همسرم حساب میشه؟
    باز هم بسیار ممنون میشم اگر راهنماییم کنید.
    سلام
    مشکلی نداره، همسرتون اگه رزومه خوبی داشته باشه میتونه برای بورس شانس داشته باشه ولی اینکه شما قبلا بورس شدید، برای ایشون از لحاظ گرفتن بورس نه امتیاز مثبت حساب میشه نه امتیاز منفی.
    دوستی رو میشناسم که هم خودش و هم همسرش در یک رشته و یک دانشگاه بورس شدند و از طرفی دوستی رو هم میشناسم که همسرش نتونسته هنوز از دانشگاهی که شوهرش بورس هست، پذیرش و بورس بگیره.

Junior Member

دوستان من از طریق یه موسسه برای خانمم برای دانشگاه موناش اقدام کردم ولی پرونده ریجکت شد . نا گفته نماند که من مبلغ مربوط به کلاس زبان و بیمه و غیره رو پرداخت کرده بودم . ولی حالا که میگم پولو پس بدید میگن ۱۰ -۱۲ هفته طول میکشه که دانشگاه پروسه مربوط به برگشت پول رو انجام بده
    کسی میدونه آیا اینطوریه یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)