صفحه 5 از 32 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 319

موضوع: تحصیل در دانشگاه موناش ( Monash University ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه موناش ( Monash University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط eb_i نمایش پست ها
    دوستان من از طریق یه موسسه برای خانمم برای دانشگاه موناش اقدام کردم ولی پرونده ریجکت شد . نا گفته نماند که من مبلغ مربوط به کلاس زبان و بیمه و غیره رو پرداخت کرده بودم . ولی حالا که میگم پولو پس بدید میگن ۱۰ -۱۲ هفته طول میکشه که دانشگاه پروسه مربوط به برگشت پول رو انجام بده
    کسی میدونه آیا اینطوریه یا نه؟
    برای من هم همین حدود طول کشید (البته برای یه دانشگاه دیگه).

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidet نمایش پست ها
    برای من هم همین حدود طول کشید (البته برای یه دانشگاه دیگه).
    ممنون از جوابت
    دانشگاه مدارک رو برای ویزا نفرستاد و خودش پرونده رو ریجکت کرده
    حالا نمیدونم برای دانشگاه دیگری اقدام بکنم یا خیر
    البته گپ تحصیلی داره و لی رزومه هم داره و رشته هنر بوده که در موناش مالتی مدیا رو اپلای کرده بود
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    vahidet آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Western Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط eb_i نمایش پست ها
    ممنون از جوابت
    دانشگاه مدارک رو برای ویزا نفرستاد و خودش پرونده رو ریجکت کرده
    حالا نمیدونم برای دانشگاه دیگری اقدام بکنم یا خیر
    البته گپ تحصیلی داره و لی رزومه هم داره و رشته هنر بوده که در موناش مالتی مدیا رو اپلای کرده بود
    مرسی
    من یه نکته ای رو متوجه نشدم. شما فرمودین که مبلغ مربوط به کلاس زبان و بیمه و غیره رو پرداخت کرده بودین. دانشگاهها معمولا موقعی از دانشجو میخوان این مبالغ رو پرداخت بکنه که همه چیز از طرف دانشگاه اکی شده باشه و نامه پذیرش رو هم برای دانشجو فرستاده باشن. یعنی هیچ وقت دانشگاه نمیاد اول از شما پول بگیره و بعد بگه که شما رو نمیپذیره!

شما همه کارهاتون رو از طریق همون موسسه انجام دادین؟ خودتون اصلا با دانشگاه در ارتباط نبودین؟

سلام دوستان عزيز:
    1- من بخام براي موناش اقدام كنم زودترين ترمي كه ميتونم اقدام كنم كيه؟
    2- حتما بايد استاد پيدا كنم؟
    3- هزينه اپلاي چقدره؟
    4- لينكي اپلاي اين دانشگاه را ميشه لطف كنيد؟
    پيشاپيش سپاسگذارم

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط massoudmalaki نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز:
    1- من بخام براي موناش اقدام كنم زودترين ترمي كه ميتونم اقدام كنم كيه؟
    2- حتما بايد استاد پيدا كنم؟
    3- هزينه اپلاي چقدره؟
    4- لينكي اپلاي اين دانشگاه را ميشه لطف كنيد؟
    پيشاپيش سپاسگذارم
    دوست عزیز برای سوال 1 و 2: چه دوره ای میخواین اپلی کنین؟ ارشد؟ ارشد ریسرچی یا کورسی؟دکتری؟
    سوال 3: نه اپلی مجانی و آنلاین هست
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

از دوستان کسی میدونه فرمت پروپوزال برای دانشگاه موناش کجای سایت هست.من پیدا نمی کنم.ممنون

دوستان عزیز سلام و عرض ادب
    یکم شرح حال من طولانی هستش که پیشاپیش معذرت می خوام

اسکلارشیپ TFS دارم از دانشگاه UNSW (New South Wales) یعنی شهریه بعلاوه همون 25000 دلار در سال هزینه زندگی که از طرف دانشکده پرداخت میشه.... برای دوره PhD Research دانشکده Material Sciencea and Engineering.
    Co-Supervisor و Supervisor اصلیم هر دو چینی هستند و در واقع کمک هزینه من هم از گرنت Co-supervisor که در واقع برجسته ترین و پر نفوذترین استاد دانشکده است تامین میشه.
    27 مارس تو دانشگاه ثبت نام کردم و در بدو ورود آقایان به من اعلام کردند که Co-supervisor قرار تا یه ماه بعد به دانشگاه موناش بره و اونجا پست و مقام بالاتری خواهد گرفت و Supervisor اصلیم هم که یه جورایی نقش زیر دست اونو داره میگه من هم به احتمال زیاد تا یه سال دیگه برم اونجا.... (ظاهرا چند وقت اخیر بسیاری از استادان کله گنده خارجی UNSW با سیاست های دانشگاه به مشکل خوردن و یکی یکی دارن میرن- شنیده ها اینو میگه)... لذا به من هم توصیه کردن که باهاشون از ترم بعد برم موناش... که اگه قرار باشه بمونم باید دنبال استادد جدید و دردسرهای ایجوری باشم... البته برای انتقال سعی می کنند به من اطمینان بدن که همه چیز سر جاش می مونه و مشکلی نخواهد داشت غیر از اینکه من باید زحمت انتقال از سیدنی به ملبورن رو بکشم...
    ممنون میشم از دوستان که منو راهنمایی کنند، حالا بخصوص اونایی که از هر دو دانشگاه و هر دو شهر تا حدی اطلاع دارن و می تونن مقایسه کنند؟؟!!! تعصب خاصی رو دانشگاه خودم ندارم و بیشتر دنبال اینم که بهترین گزینه رو انتخاب کنم

چیزی که من تا حالا دستگیرم شده اینه که ... از لحاظ رنکینگ تفاوت چندانی ندارن... بعضی از دوستان می گن هزینه زندگی تو ملبورن نسبتا پایین تره (بخصوص بخش مسکن 20%) و این خوب برای من که متاهلم و خانومم تا چند ماه دیگه میاد پیشم خیلی فاکتور مهمیه... هچنین ظاهرا دانشگاه موناش خارج از شهره (فقط شنیدم) و حالا می خوام بدونم زندگی و هزینه ها چطور تحت تاثیر قرار میده... و هر فاکتوره دیگه که بتونه کمک کنه تصمیم درست بگیرم...

ممنون و معذرت خواهی مجدد بابت طولانی بودن پیام

Junior Member

کسی از بچه ها در gippsland campus monash بوده؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ebiardi نمایش پست ها
    دوستان عزیز سلام و عرض ادب
    یکم شرح حال من طولانی هستش که پیشاپیش معذرت می خوام

اسکلارشیپ TFS دارم از دانشگاه UNSW (New South Wales) یعنی شهریه بعلاوه همون 25000 دلار در سال هزینه زندگی که از طرف دانشکده پرداخت میشه.... برای دوره PhD Research دانشکده Material Sciencea and Engineering.
    Co-Supervisor و Supervisor اصلیم هر دو چینی هستند و در واقع کمک هزینه من هم از گرنت Co-supervisor که در واقع برجسته ترین و پر نفوذترین استاد دانشکده است تامین میشه.
    27 مارس تو دانشگاه ثبت نام کردم و در بدو ورود آقایان به من اعلام کردند که Co-supervisor قرار تا یه ماه بعد به دانشگاه موناش بره و اونجا پست و مقام بالاتری خواهد گرفت و Supervisor اصلیم هم که یه جورایی نقش زیر دست اونو داره میگه من هم به احتمال زیاد تا یه سال دیگه برم اونجا.... (ظاهرا چند وقت اخیر بسیاری از استادان کله گنده خارجی UNSW با سیاست های دانشگاه به مشکل خوردن و یکی یکی دارن میرن- شنیده ها اینو میگه)... لذا به من هم توصیه کردن که باهاشون از ترم بعد برم موناش... که اگه قرار باشه بمونم باید دنبال استادد جدید و دردسرهای ایجوری باشم... البته برای انتقال سعی می کنند به من اطمینان بدن که همه چیز سر جاش می مونه و مشکلی نخواهد داشت غیر از اینکه من باید زحمت انتقال از سیدنی به ملبورن رو بکشم...
    ممنون میشم از دوستان که منو راهنمایی کنند، حالا بخصوص اونایی که از هر دو دانشگاه و هر دو شهر تا حدی اطلاع دارن و می تونن مقایسه کنند؟؟!!! تعصب خاصی رو دانشگاه خودم ندارم و بیشتر دنبال اینم که بهترین گزینه رو انتخاب کنم

چیزی که من تا حالا دستگیرم شده اینه که ... از لحاظ رنکینگ تفاوت چندانی ندارن... بعضی از دوستان می گن هزینه زندگی تو ملبورن نسبتا پایین تره (بخصوص بخش مسکن 20%) و این خوب برای من که متاهلم و خانومم تا چند ماه دیگه میاد پیشم خیلی فاکتور مهمیه... هچنین ظاهرا دانشگاه موناش خارج از شهره (فقط شنیدم) و حالا می خوام بدونم زندگی و هزینه ها چطور تحت تاثیر قرار میده... و هر فاکتوره دیگه که بتونه کمک کنه تصمیم درست بگیرم...

ممنون و معذرت خواهی مجدد بابت طولانی بودن پیام
    دوست گرامی سلام. شما باید بدونید کدوم کمپس موناش هستید! موناش 5 تا کمپس داشت که یکیشو بتازگی واگذار کرده. اگر Caulfield یا Clayton باشید داخل شهر هستن و از لحاظ حمل و نقل هم بهترین شرایط رو دارن!
    سابکلاس 574 ؛ گرنت ویزا: 20 فوریه 2014

Junior Member

دوستان من از gippsland campus monash که در 2014 به دانشگاه تازه تاسیس feduni ملحق شده پذیرش دارم. این دانشکده در شهر اطراف ملبورن هست و فکر میکنم یه یکی دو ساعتی فاصله دارن از هم.
    از دوستانی که تو این کمپس بودن میخوام بپرسم آیا امکانات این کمپس مثل بقیه کمپس های موناش که داخل ملبورنن هست؟ کلا زندگی در یه شهر کوچیک که اصلا نمیدونم دسترسی به امکانات چه طوره، سخت نیست؟
    این رو میپرسم چون یه پذیرش دیگه داشتم ولی به دلیل استاد، موضوع تحقیق و یک سری مسایل دیگه زندگی در یه شهر کوچیک رو ترجیح دادم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)