صفحه 6 از 32 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 319

موضوع: تحصیل در دانشگاه موناش ( Monash University ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه موناش ( Monash University ) و مسائل مرتبط

خدمت دوستانی که هنوز به موناش نپیوستن باید عرض کنم که نامگذاری ساختمون های Clayton Campus از جولای 2014 عوض میشه و به فرم نقشه ضمیمه در میاد.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

سلام دوستان. من برای رشته مکانیک واسه مقطع دکتری به یکی از اساتید دانشگاه موناش میل زدم. جوابمو این داد.
    Hi,
    Please contact me again in September, at the end of October is our
    scholarship round for people who wish to commence in 2015,

به نظرتون چی کار کنم. الان یعنی منو بر می داره یا واسه جاهای دیگه هم اقدام کنم؟ دیگه تا سبتامبر بهش میل نزنم؟
    ویرایش توسط mamrez1835 : July 20th, 2014 در ساعت 11:28 AM دلیل: اشتباه تایپی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mamrez1835 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من برای رشته مکانیک واسه مقطع دکتری به یکی از اساتید دانشگاه موناش میل زدم. جوابمو این داد.
    Hi,
    Please contact me again in September, at the end of October is our
    scholarship round for people who wish to commence in 2015,

به نظرتون چی کار کنم. الان یعنی منو بر می داره یا واسه جاهای دیگه هم اقدام کنم؟ دیگه تا سبتامبر بهش میل نزنم؟

ببین این ایمیل خیلی خوبه و شما باهاش تماس بگیر همون وقت که گفته. اما یه قانون کلی میگه تا نرفتی تو دانشگاه ثبت نام نکردی و دو دفعه با استادت قرار نذاشتی هرچی دستت میاد باید اقدام کنی. انقدر عدم قطعیت تو سر راهت هست که اصلا فکرشم نمیکنی. واسه همه جا اقدام کن

Junior Member

سلام دوستان
    سوال من در مورد نمره زبانه
    آیا کسب حداقل نمره دانشگاه که 79 هستش برای گرفتن بورس و پذیرش کافیه یا باید حتمن نمره مورد نظر دانشکده که معمولن خیلی بالاتره گرفته بشه؟
    آیا اگه نمره 79 رو بگیرم در مورد دانشکده استاد می تونه کاری بکنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mhmad20 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا کسب حداقل نمره دانشگاه که 79 هستش برای گرفتن بورس و پذیرش کافیه یا باید حتمن نمره مورد نظر دانشکده که معمولن خیلی بالاتره گرفته بشه؟
    سلام
    شما اگر حداقل نمره زبان دانشکده رو نداشته باشید اصلاً مدارکتونو بررسی نیمکنن. بعد از اپلای مدارک شما رو research administrator دپارتمان بررسی میکنه و اینجاست که اگر موردی ببینه پرونده شما رو رد میکنه و اصلاً کار به دانشکده و بالاتر نمیرسه. این دانشگاه روی نمره زبان خیلی حساسیت بخرج میده.

موفق باشید
    سابکلاس 574 ؛ گرنت ویزا: 20 فوریه 2014

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

سلام دوستان
    احتمالا نمره مورد قبول دانشکده ای که میخاین اپلای کنید رو باید داشته باشین. اما اگه نداشته باشین یا با نمره کمتری اپلای کنید پروندتون بازم بررسی خواهد شد چون این دانشگاه خودش کلاس زبان داره و اگه مینیمم ریکوایرمنت رو نداشته باشید و بورس رو برنده بشین به شما کاندیشنال افر میده که شما با اکسپ گذروندن کلاس زبان دانشگاه بورستون رو قطعی میکنید.

Monash University English Language Centre (MUELC)

Successful completion of the Monash University English Language Bridging Program or equivalent.
    If you don't meet the English language requirements this is the most effective pathway

اما اگر میخواین به گزینه فکر کنید هزینه های کلاس ها و هزینه زندگی بدون بورس تا اتمام کلاس زبان رو هم درنظر داشته باشین.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Junior Member

سلام
    من در حال پر کردن فرم اپلای هستم.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که چی رو تو این قسمت ( عکس پیوست شده) به عنوان invitation file باید آپلود کنم؟ استادم از این موضوع اطلاعی نداشت ایمیل رو فرستاده بود برای خانم Jane McCausland .اون هم فرم Expression of interest رو فرستاد برای من. که بعد از اینکه پرش کردم استاد امضاش کرد. پایین فرم نوشته که این فرم رو باید در Online Application آپلود کنید ولی توی این لینک قید شده که If your Expression of Interest is successful, you will be issued an “Invitation to Apply” which will outline how to progress to a formal application for Admission and/or Scholarship.

من گیج شدم.
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member

سلام
    من در حال پر کردن فرم اپلای هستم.ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که چی رو تو این قسمت ( عکس پیوست شده) به عنوان invitation file باید آپلود کنم؟ استادم از این موضوع اطلاعی نداشت ایمیل رو فرستاده بود برای خانم Jane McCausland .اون هم فرم Expression of interest رو فرستاد برای من. که بعد از اینکه پرش کردم استاد امضاش کرد. پایین فرم نوشته که این فرم رو باید در Online Application آپلود کنید ولی توی این لینک قید شده که If your Expression of Interest is successful, you will be issued an “Invitation to Apply” which will outline how to progress to a formal application for Admission and/or Scholarship.

من گیج شدم.

سلام
    شما باید همون EOI رو پیوست کنید.

موفق باشید
    سابکلاس 574 ؛ گرنت ویزا: 20 فوریه 2014

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

سلام

من گیج شدم.
    من فکر میکنم بعد از پرکردن فرم EOI و فرستادنش، دانشکده طی 4 هفته براتون یه نامه invitation میفرسته که باید اون رو اپلود کنید. البته مطمئن نیستم اما توی این لینک اینطوری گفته:
    http://www.monash.edu.au/migr/apply/invitation/

In order to obtain an invitation you will need to,
    • complete an expression of interest
    • find a supervisor who agrees to supervise your research

فقط نگفته که EOI رو به کجا باید بفرستیم؟ شما به چه ایمیلی فرستادی؟

یه نکته مهم هم برای کسانی که میخوان مناش اپلای کنن اینکه گرفتن دعوتنامه برای اپلای ددلاینش تا اخر سپتامبر هست و اگه میخواین برای ددلاین اکتبر اپلای کنید باید پروسه گرفتن دعوتنامه رو قبل 30 سپتامبر شروع کنید.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    من فکر میکنم بعد از پرکردن فرم EOI و فرستادنش، دانشکده طی 4 هفته براتون یه نامه invitation میفرسته که باید اون رو اپلود کنید. البته مطمئن نیستم اما توی این لینک اینطوری گفته:
    http://www.monash.edu.au/migr/apply/invitation/

In order to obtain an invitation you will need to,
    • complete an expression of interest
    • find a supervisor who agrees to supervise your research

فقط نگفته که EOI رو به کجا باید بفرستیم؟ شما به چه ایمیلی فرستادی؟

یه نکته مهم هم برای کسانی که میخوان مناش اپلای کنن اینکه گرفتن دعوتنامه برای اپلای ددلاینش تا اخر سپتامبر هست و اگه میخواین برای ددلاین اکتبر اپلای کنید باید پروسه گرفتن دعوتنامه رو قبل 30 سپتامبر شروع کنید.
    سلام
    همانطور که آقا شاهین گفتند و با توجه به اینکه پایین فرم نوشته که این فرم رو باید در online application پیوست کنید من فکر کردم که این فرم رو باید به عنوان letter of invitation آپلود کنم. آخه توی فرم EOI ایمیل خاصی نداده. اون خانم Jane که Student Programs Coordinator دانشکده هست هم چیزی در این مورد نگفته بود. شما خودتون چی کار کردید؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)