صفحه 1 از 32 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 319

موضوع: تحصیل در دانشگاه موناش ( Monash University ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

پیش فرض تحصیل در دانشگاه موناش ( Monash University ) و مسائل مرتبط

درود

دوستان عزیز دانشگاه موناش می دونید فرق MIPRS و iprs در پوشش بیمه به چه شکل هست؟ در هزینه ویزا چطور؟ هنوز نامه به دست ما نرسیده
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

پیش فرض پاسخ : دانشجویان ایرانی دانشگاه موناش

دوستان اگر اطلاعاتي در خصوص پيدا كردن آپارتمان در نزديكي دانشگاه و يا خوابگاهها دارن لطفا اطلاعاتشون رو در اينجا به اشتراك بگذارن. با تشكر

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    درود

دوستان عزیز دانشگاه موناش می دونید فرق MIPRS و iprs در پوشش بیمه به چه شکل هست؟ در هزینه ویزا چطور؟ هنوز نامه به دست ما نرسیده
    قابل توجه دوستانی که مدارک میخان بفرستن
    من و بعضی از دوستان بورس Monash IPRS یا MIPRS گرفته بودیم
    روایات مختلفی بر سر پرداخت هزینه ویزا مطرح شده بود
    بالاخره مستقیم ایمیل زدم امان، آفر رو هم براشون فرستادم
    جواب خوشحال کننده زیر رو دادند:

Kindly note that you are not required to pay visa application charge

این خودش یعنی صرفه جویی اقتصادی 700 هزارتومنی (البته اینو برای دوستان دیگه گفتم، من باید منتظر refund باشم، اگر پس بدن!)

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان عزيز

نكته اول اينكه اكر خانه اي را اجاره كرديد حتما متن قرار داد را به دقت مطالعه نماييد، در مورد من كه شش ماه يك منزل دو خوابه را اجاره كرده بودم در بايان متوجه شدم كه مي بايست بيست و هشت روز قبل إز بايان شش ماه به بنكاه خبر تخليه مي دادم، و جون ندادم الان بأيد هر جند تخليه مي كنم هزينه بيست و هشت روز اجاره رو هم بدم كه مبلغي بيش إز هزار و بانصد دولار ميشود،

نكته دوم اينكه أكر كسي در همين جند روزه مياد ملبورن ميتونه تا تاريخ ٣٠ ژانويه با يك قيمت توافقي توي خونه ما كه خودمون ديگه اونجا نيستيم بمونه و بعدش هم اگه خواست امكان تمديد هست، دو خوابه با امكانات كامل نزديك به دانشكاه موناش،،، فقط اگه علاقه مند بودين زودتر به من خبر بدين

موفق باشيد،،،،،

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط taheri1362 نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان عزيز

نكته اول اينكه اكر خانه اي را اجاره كرديد حتما متن قرار داد را به دقت مطالعه نماييد، در مورد من كه شش ماه يك منزل دو خوابه را اجاره كرده بودم در بايان متوجه شدم كه مي بايست بيست و هشت روز قبل إز بايان شش ماه به بنكاه خبر تخليه مي دادم، و جون ندادم الان بأيد هر جند تخليه مي كنم هزينه بيست و هشت روز اجاره رو هم بدم كه مبلغي بيش إز هزار و بانصد دولار ميشود،

نكته دوم اينكه أكر كسي در همين جند روزه مياد ملبورن ميتونه تا تاريخ ٣٠ ژانويه با يك قيمت توافقي توي خونه ما كه خودمون ديگه اونجا نيستيم بمونه و بعدش هم اگه خواست امكان تمديد هست، دو خوابه با امكانات كامل نزديك به دانشكاه موناش،،، فقط اگه علاقه مند بودين زودتر به من خبر بدين

موفق باشيد،،،،،
    مرسی بابت اطلاع رسانی طاهری جان
    من با چند تا از دوستان همین فروم داریم با هم هماهنگ میکنیم برای اقامت موقت هفته اول، اما متاسفانه برای اواخر مارچ ایشالا میایم (اگر ویزاهامون گرنت بشه)
    احتمالا تو همون حوالی دانشگاه و Clayton دنبال اسکان موقت 1 تا 2هفته ای باشیم
    اگر کسی دیگه گزینه ای برای اواخر مارچ داشت لطفا مطرح کنه اینجا

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه موناش ( Monash University ) و مسائل مرتبط

درود

این لینک در ارتباط با فواصل زمانی حرکت اتوبوس بین کمپسهای مختلف و فاصله زمانی بین این کمپسها موناش نگاه کنید.
    ویرایش توسط shahrouz : February 15th, 2013 در ساعت 11:07 PM
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...

دوستان محض رضای خدا هم شده یکی به من کمک کنه!!
    از عزیزانی در حال حاضر در دانشگاه موناش( calyton) مشغول به تحصیل هستن میشه یک نفر یه توضیحی راجع به accomodation بده؟! برای اونهایی که ماشین ندارن پیشنهاد میکنید داخل کمپس خونه بگیرن یا حمل و نقل تا سیتی هر روزه امکان پذیره؟ من تا امروز تصمیم داشتم داخل کمپس یا اطراف خونه بگیرم ولی امروز یکی از دوستان نگرانم کرد که داخل calyton زندگی کزدن خیلی کسل کننده هست......میشه یه کم ایده بدین که اونجا وضغ چطوره؟! مرسی

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

سلام سمانه

برای کسی که ماشین نداره بهتره نزدیک کمپس باشه یا لااقل نزدیک خطوط اتوبوس یا train station باشه. clayton تا اندازه ای برای برخی ممکنه خسته کننده باشه ولی زیبا هم هست و بسیار آروم. به نظرم ماههای اول رو نزدیک کلیتون باشید. OAKLIGH یا سایر محله های اطرافش خیلی خوبه.

به نظرم سال یا6ماه اول رو نزدیک دانشگاه بگیرید. 2 روز در هفته رو میی تونید برای تفریح یاسرگرمی به سیتی بروید.

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz نمایش پست ها
    سلام سمانه

برای کسی که ماشین نداره بهتره نزدیک کمپس باشه یا لااقل نزدیک خطوط اتوبوس یا train station باشه. clayton تا اندازه ای برای برخی ممکنه خسته کننده باشه ولی زیبا هم هست و بسیار آروم. به نظرم ماههای اول رو نزدیک کلیتون باشید. OAKLIGH یا سایر محله های اطرافش خیلی خوبه.

به نظرم سال یا6ماه اول رو نزدیک دانشگاه بگیرید. 2 روز در هفته رو میی تونید برای تفریح یاسرگرمی به سیتی بروید.
    مرسی از جوابتون.....لطف کزدین.....ایرانیهاای اونجا گروه خاصی تو به سری شبکه های اجتماعی( )ندارن که بشه از این طریق برای خونه و هم خونه ای اقدام کرد؟ من نمیدونم چرا این دانشگاه با این اغتبارش ایتقدر سخت میشه راجع بهش اطلاعاب کسب کرد!!!
    من برای اواخر may دارم میرم کلیتون و قرار هست برا حدافل 4-5 ماه اونجا باشم..اگر کسی دنبال هم خونه ای میگرده ممنون میشم به من اطلاغ بده.

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه

خیر متاسفانه. ندارندیاخیلی قوی نیست. به هر حال می شه به مروربه راه اندازیش فکر کرد.
    در اون مورد خاص اگر کسی رو پیداکردم بهتون توضیح می دم.

صفحه 1 از 32 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)