صفحه 11 از 67 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 665

موضوع: تحصیل در دانشگاه دیکین ( Deakin University ) و مسائل مرتبط

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه دیکین ( Deakin University ) و مسائل مرتبط

كسي از دوستان از سيستم ارزشيابي تيم ادميشن اين دانشگاه خبر داره؟ در مورد ژورنالهايي كه در مرحله سابميت هستند و در مورد معدل پايين ليسانس براي پذيرش دكتري؟
    ( من از خود استاد پرسيدم جواب روشني بهم نداد منو حواله كرد به سيستم ارزشيابي تيم ادميشن)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

سلام
    برای دانشگاه دیکین امسال از ایران کیا اپلای کردن... بایین با هم لینک باشیم ببینیم کی جواب اپلایش چی شده و رزومش چی بوده...

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    سلام
    برای دانشگاه دیکین امسال از ایران کیا اپلای کردن... بایین با هم لینک باشیم ببینیم کی جواب اپلایش چی شده و رزومش چی بوده...
    من اپلاي كردم منتها اصل دانشنامه رو هم خواستند كه براشون توضيح دادم كه فعلا نميتونم تهيه كنم نمره زبان رو هم كه قبول كردن تا موقع ثبت نام ارايه بدم. فعلا كه هيچ خبري نيستازشون تو سايت هم كه گفتخ نتايج اكتبر اعلام ميشه

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

ISI CHANTA DASHTIN MOADEL
    ?

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein20 نمایش پست ها
    من اپلاي كردم منتها اصل دانشنامه رو هم خواستند كه براشون توضيح دادم كه فعلا نميتونم تهيه كنم نمره زبان رو هم كه قبول كردن تا موقع ثبت نام ارايه بدم. فعلا كه هيچ خبري نيستازشون تو سايت هم كه گفتخ نتايج اكتبر اعلام ميشه

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

من هم اپلای کردم. از من هم ترجمه اصل دانشنامه رو خواستند و فرستادم. استادم میگفت حدودا اواخر اگوست یا شایدم اوایل سپتامبر شورت لیست ها رو میدن دست استادا.
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    من هم اپلای کردم. از من هم ترجمه اصل دانشنامه رو خواستند و فرستادم. استادم میگفت حدودا اواخر اگوست یا شایدم اوایل سپتامبر شورت لیست ها رو میدن دست استادا.
    سلام. اصل دانشنامه رو كه من به خاطر سربازي نتونستم تهيه كنم.
    استادتون كي بوده؟ چه رشته اي اپلاي كرديد؟
    من با دكتر نهاوندي هماهنگ كرده بودم كه هيچ اطلاعات خاصي بهم نداد هر چي ازش ميپرسيدم جواب سر بالا ميداد كه كميته بايد تصميم بگيره و من نمي تونم چيزي بگم و ازين چيزا. چيزي كه تو خود سايت هم نوشته بود اكتبر بود واسه اعلام نتايج كه ميشه تو مهر ماه

رشته و دانشگاه

سلام. اصل دانشنامه رو كه من به خاطر سربازي نتونستم تهيه كنم.
    استادتون كي بوده؟ چه رشته اي اپلاي كرديد؟
    من با دكتر نهاوندي هماهنگ كرده بودم كه هيچ اطلاعات خاصي بهم نداد هر چي ازش ميپرسيدم جواب سر بالا ميداد كه كميته بايد تصميم بگيره و من نمي تونم چيزي بگم و ازين چيزا. چيزي كه تو خود سايت هم نوشته بود اكتبر بود واسه اعلام نتايج كه ميشه تو مهر ماه
    من اسکول اینجینیرینگ اپلای کردم امسال. مهندسی پزشکی هستم. پارسال CISR اپلای کرده بودم، با شادی محمد. نهاوندی پارسال جواب ایمیلمو نداد امسال رفتم اتاقش باهاش صحبت کنم منو پاس داد به دانشجوش. منم بیخیالش شدم. کلا سرش شلوغه و جواب درست حسابی به ادم نمیده. البته این که به شما گفته اپلای کن خودش خیلی نکته مثبتی هست بنظرم و احتمالا رزومه خوبی دارین.
    نتایج هم اکتبر اعلام میشه. اما خوب قبلش چند مرحله رو طی میکنه تا نهایی بشه. توی مرحله اول دانشگاه شورت لیست میکنه (تا اخر اگوست: طبق حرف استادم) و میفرسته دست استاد و بعد استاد یه زمانی رو وقت داره تا کسانی که شورت لیست شدن رو رنک بندی کنه و برگردونه دست دانشگاه. و بعد دانشگاه طبق لیست رنک بندی شده ی استاد بورس میده به ترتیب.

Banned
    رشته و دانشگاه
    برق-کنترل

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    من اسکول اینجینیرینگ اپلای کردم امسال. مهندسی پزشکی هستم. پارسال CISR اپلای کرده بودم، با شادی محمد. نهاوندی پارسال جواب ایمیلمو نداد امسال رفتم اتاقش باهاش صحبت کنم منو پاس داد به دانشجوش. منم بیخیالش شدم. کلا سرش شلوغه و جواب درست حسابی به ادم نمیده. البته این که به شما گفته اپلای کن خودش خیلی نکته مثبتی هست بنظرم و احتمالا رزومه خوبی دارین.
    نتایج هم اکتبر اعلام میشه. اما خوب قبلش چند مرحله رو طی میکنه تا نهایی بشه. توی مرحله اول دانشگاه شورت لیست میکنه (تا اخر اگوست: طبق حرف استادم) و میفرسته دست استاد و بعد استاد یه زمانی رو وقت داره تا کسانی که شورت لیست شدن رو رنک بندی کنه و برگردونه دست دانشگاه. و بعد دانشگاه طبق لیست رنک بندی شده ی استاد بورس میده به ترتیب.
    پس شما استراليا زندگي ميكنيد؟ نهاوندي به نظرم بيشتر ادم بپيچونيه تا اينجا كه خيلي اطلاعاتي به من نداده در ضمن من رو هم واسه پروپوزال فرستاد به يكي از دانشجوهاش ( دكتر عباس خسروي) كه خيلي ادم پيگيري بود و به من خيلي كمك كرد. امروز 21 اگوسته يعني تا چند روز ديگه نتايج اوليه رو ميدن؟
    نهاوندي ok اوليه رو بهتون داد بعد فرستادتون پيش دانشجوهاش؟(چون با من هم خيلي مكاتبه اي جدي اي نداشته)
    شما از سيستم امتياز دهي كميته دانشگاهشون اطلاعي داريد؟
    اميدوارم موفق باشيد

رشته و دانشگاه

پس شما استراليا زندگي ميكنيد؟ نهاوندي به نظرم بيشتر ادم بپيچونيه تا اينجا كه خيلي اطلاعاتي به من نداده در ضمن من رو هم واسه پروپوزال فرستاد به يكي از دانشجوهاش ( دكتر عباس خسروي) كه خيلي ادم پيگيري بود و به من خيلي كمك كرد. امروز 21 اگوسته يعني تا چند روز ديگه نتايج اوليه رو ميدن؟
    نهاوندي ok اوليه رو بهتون داد بعد فرستادتون پيش دانشجوهاش؟(چون با من هم خيلي مكاتبه اي جدي اي نداشته)
    شما از سيستم امتياز دهي كميته دانشگاهشون اطلاعي داريد؟
    اميدوارم موفق باشيد
    دقیق نمیدونم کی نتایج اولیه اعلام میشه به اساتید اما اگر خبر جدیدی به دستم رسید حتما شیر میکنم.
    به اوکی دادن نرسید. رفتم ازش اوکی بگیرم اما اصلا نتونستم خودش رو ببینم و دانشجوش رو فرستاد تا من هر سوالی دارم ازش بپرسم. منم دیدم اینطوریه بیخیال شدم.

فایل زیر مال امتیاز بندی پارساله. الان یه نگاه انداختم به سایت دکین مثل اینکه هنوز اپدیت نشده.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

سلام، دوستانی که اقدام کردند برای این دانشگاه، جواب پذیرش های ترم اول Deakin 2015 حدودا چه زمانی اعلام میشه؟ ممنون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)