صفحه 2 از 67 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 665

موضوع: تحصیل در دانشگاه دیکین ( Deakin University ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه دیکین ( Deakin University ) و مسائل مرتبط

منم فکر میکنم یک خراب کاری ای کردن که این ایمیل رو زدن..
    ویرایش توسط narimanh : October 8th, 2013 در ساعت 01:00 PM

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط narimanh نمایش پست ها
    منم فکر میکنم یک خراب کاری ای کردن که این ایمیل رو زدن...
    منم همین میلو دریافت کردم . اما من زنگ زدم و اگه اشتباه نکنم گفتن که مشکلی نیست و اگر برا اسکولارشیب اپلای کردی تا آخر هفته جوابش میاد. دوستان اگه میتونن یه زنگ بزنن و اطلاعات بیشتر بدن

ممنون
    ویرایش توسط mani2541 : October 9th, 2013 در ساعت 11:15 AM

خب تا الان چهارنفر از دوستان ایرانی این ایمیل رو دریافت کردن...آیا اطلاعی دارید که غیر از ایرانی ها هم این رو گرفتن یا نع؟ با توجه به اطلاعات کلی که طی تماس تلفنی و ایمیلی به دست اومده انگار مشکل فنی هست ...من باتوجه به چیزی که استادم گفت، دوباره لاگین کردم و یک باردیگه کامل همه اطلاعات رو چک کردم، برخی رو دوباره اپلود کردم و بعضی اشتباهاتی که بود رو اصلاح کردم...امیدوارم کار رو خراب تر نکرده باشم!
    مطلب تازه ای بود لطفا اطلاع بدین...

از دوستان ، آیا کسی از نتایج باخبر شده؟ من و یکی دیگه از دوستان تا امروز یعنی سیزدهم اکتبر خبری از نتایج پذیرش دریافت نکردیم و میخواستم ببینم که ایا دوستان دیگه هم همینطور بودند؟ممنون میشم اگه خبری گرفتید در اینجا ذکر کنید...

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط narimanh نمایش پست ها
    از دوستان ، آیا کسی از نتایج باخبر شده؟ من و یکی دیگه از دوستان تا امروز یعنی سیزدهم اکتبر خبری از نتایج پذیرش دریافت نکردیم و میخواستم ببینم که ایا دوستان دیگه هم همینطور بودند؟ممنون میشم اگه خبری گرفتید در اینجا ذکر کنید...
    سلام. ظاهرا هنوز هیچ کدوم از اپلیکنت های ایرانی دانشگاه دیکین جواب مثبت بورس رو نگرفتن......ایشالله فردا یا پس فردا نتایج میاد
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Hero

بچه ها بالاخره استادم جواب بورس منو پرسید و به من گفت!
    Dear Omid
    Unfortunately, your application was not successful in this round. The international round was incredibly competitive this year. We had about 800 applicants and only 8 got through, a significant fall from 25 offered scholarship last year! I, however, have asked university to review your case and this is still in progress. I will let you know when I receive more info.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Thank you Dr ...... You think that when the final decision on my application will be made?
    Was unsuccessful my application for IPRS or both IPRS and DUPRS?
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Unfortunately for both. Hoping to know the outcome in a month. Trying to see if we can get you through another round. Chances may be slim but will see.
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    البته هنوز ایمیل رسمی دانشگاه مبنی بر ریجکتم هنوز نیومده. امیدوارم بقیه دوستان بورس رو بگیرن.
    منم امیدوارم به جاهای دیگه ای که اپلی کردم.

ویرایش توسط orang : October 15th, 2013 در ساعت 05:44 AM
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

سلام
    اقا رزومه شما که خوب بود واقعا!!! انشاء الله تکمیل ظرفیت هم هست بازم امیدوار باش. دلیل ریجکت شدن را از استادت میپرسیدی.

منم هنوز خبری نگرفتم از دکین.
    نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    بچه ها بالاخره استادم جواب بورس منو پرسید و به من گفت!
    Dear Omid
    Unfortunately, your application was not successful in this round. The international round was incredibly competitive this year. We had about 800 applicants and only 8 got through, a significant fall from 25 offered scholarship last year! I, however, have asked university to review your case and this is still in progress. I will let you know when I receive more info.
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Thank you Dr ...... You think that when the final decision on my application will be made?
    Was unsuccessful my application for IPRS or both IPRS and DUPRS?
    -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Unfortunately for both. Hoping to know the outcome in a month. Trying to see if we can get you through another round. Chances may be slim but will see.
    -------------------------------------------------------------------------------------------
    البته هنوز ایمیل رسمی دانشگاه مبنی بر ریجکتم هنوز نیومده. امیدوارم بقیه دوستان بورس رو بگیرن.
    منم امیدوارم به جاهای دیگه ای که اپلی کردم.

ApplyAbroad Hero

مهمترین دلیلش 30 امتیاز Strategic research بوده که حوزه کامپوزیت ها رو شامل نمیشده و به همین مسخره گی 30 امتیاز اینجا میپره!
    دلیل بعدی این بوده که امسال نمره آکادمیک مریت رو از روی دانشگاه فارق التحصیلی دادن!
    خدا میدونه چه اتفاقاتی افتاده....استاد من که از تمام راه ها وارد شد تا بتونه به بورسونتم! (عجب لغتی ساختم )
    مقالات هم امسال اونقدر تاثیر گذار نبوده نسبت به پارسال.......والا تعداد و کیفیت مقالات من از استادخودم و چند تا دیگه از استادای IFM بهتر بوده!
    شما نا امید نباش چون واقعا این جوری نمیشه مقایسه کرد...شاید حوزه کاری تو شامل اون 30 امتیاز بشه و امتیاز خوبی هم به دانشگاه صنعتی اصفهان بدن....تا نتیجه نیاد هیچی معلوم نیست.....اگه رو معدل تنها باشه خانوم من معدل لیسانس و ارشدش 18.5 و 18.2 حتما باید بورس رو بگیره

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پس پروپوزال شما توی حوزه کامپوزیت نبوده؟ خوب بود استادت این نکات ریز را رعایت میکرد و اماتور بازی در نمی اورد. امتیاز الکی را از دست دادی.

من فکر میکنم اون 30 درصد را بدن بهم چون کاملا ربط داره موضوع و گروهی هم که پشتیبانی کردن از پروپوزال قوی بودن. شاید استاد شما چون خارجی بوده و نفوذ نداشته زیاد روش حساب نکردن. فکر میکنم قضیه نفوذ خیلی موثر هست و اینا این 30 درصد را بصورت ازاد گذاشتن که به اساتیدی که شناخته شده تر هستند بدن.
    خوبه حالا شما با 2 تا استراتژِی جلو رفتین. مقاله زیاد - معدل بالا.... انشاء الله خانوم شما برنده بشه بورس را.
    شما رزومه خوبی داری حتما قسمت شما جای بهتر بوده.

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    مهمترین دلیلش 30 امتیاز Strategic research بوده که حوزه کامپوزیت ها رو شامل نمیشده و به همین مسخره گی 30 امتیاز اینجا میپره!
    دلیل بعدی این بوده که امسال نمره آکادمیک مریت رو از روی دانشگاه فارق التحصیلی دادن!
    خدا میدونه چه اتفاقاتی افتاده....استاد من که از تمام راه ها وارد شد تا بتونه به بورسونتم! (عجب لغتی ساختم )
    مقالات هم امسال اونقدر تاثیر گذار نبوده نسبت به پارسال.......والا تعداد و کیفیت مقالات من از استادخودم و چند تا دیگه از استادای IFM بهتر بوده!
    شما نا امید نباش چون واقعا این جوری نمیشه مقایسه کرد...شاید حوزه کاری تو شامل اون 30 امتیاز بشه و امتیاز خوبی هم به دانشگاه صنعتی اصفهان بدن....تا نتیجه نیاد هیچی معلوم نیست.....اگه رو معدل تنها باشه خانوم من معدل لیسانس و ارشدش 18.5 و 18.2 حتما باید بورس رو بگیره

ApplyAbroad Hero

حوزه کاری من رو کامپوزیت های پلیمری بود که ظاهرا جزئ اولویت های پژوهشی IFM نبوده واسه همین 30 امتیاز رو بهم ندادن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)