صفحه 3 از 67 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 665

موضوع: تحصیل در دانشگاه دیکین ( Deakin University ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه دیکین ( Deakin University ) و مسائل مرتبط

خوب بود استادت چک میکرد این داستان را. امکانات تجربی پروپوزال من هم توی دانشگاه سوین برن هست. استادم برای اینکه با اون دانشگاه لینک بشه یکی از اساتید اونجارو به عنوان استاد مشاور
    اضافه کرده که اگر انشاء الله اوکی بشه باید تست هامو اونجا بگیرم.
    قبلش هم که من پروپوزال اصلی را بدم 2 تا پروپوزال دادم. گفت هر دو خوب هست ولی امکانات تست برای یکی از اونا فراهم هست توی سوین برن و این را با ریس گروه شکل دهی فلزات هماهنگ کرد و بعد به من گفت اوکی هست و میتونیم پروپوزال را اماده کنیم. ظاهرا جز من با یک دانشجوی دیگه هم واسه دکتری اپلای کرده.
    به هر حال نباید نارحت باشیم و دست از تلاش برداریم.

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    حوزه کاری من رو کامپوزیت های پلیمری بود که ظاهرا جزئ اولویت های پژوهشی IFM نبوده واسه همین 30 امتیاز رو بهم ندادن

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

Question پاسخ : تحصیل در دانشگاه دیکین ( Deakin University ) و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    وقتی برای دانشگاه Deakin "لوگ این" می کنید، همه اطلاعاتی که قبلا سابمیک کرده بودین هست یا پریده ؟ برای هم همه ی اون 15 فرم خالیه!!!!

من آپدیت خواستم از دانشگاه این پیام برام اومد
    ----------------------------
    Dear Applicant

Thank you for your interest in a research degree at Deakin. We note that we have an unsubmitted application for you in our online application system. This may be a duplicate application – if you have already received a response from us, or an offer of candidature, please disregard this email.

However, if you have not received a response from us, and you do still wish for your application to be considered, particularly for the forthcoming scholarship round (closing 31 October 2013), we encourage you to complete your application and submit it as soon as possible. You can do this at http://www.deakin.edu.au/research/ad...tion/login.php.

Best wishes
    Deakin Higher Degrees Team

به نظرتون قضیه چیه ؟ تا اونجا که خبر دارم، استادم اپلیکیشن من رو تو هفته ی اول اگوست بررسی کرده بوده (10 آگوست می بایست نظرشو به دانشگاه میداده)

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

از دوستان کسی دیگه خبر جدید نگرفت؟
    از دانشگاه دکین؟

یعنی همه دوستان جواب گرفتن؟ پس چرا هیپ خبری از جواب من نشده؟ مشکلی هست یعنی؟!

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

کسی جواب نگرفته از دوستان شما؟

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : تحصیل در دانشگاه دیکین ( Deakin University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط narimanh نمایش پست ها
    یعنی همه دوستان جواب گرفتن؟ پس چرا هیپ خبری از جواب من نشده؟ مشکلی هست یعنی؟!
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    کسی جواب نگرفته از دوستان شما؟
    دوستان بزرگوار خواهشن اینقدر استرس وارد نکنید همه ما تحت شرایط روحی نامناسبی هستیم و این دانشگاه های استرالیا هم که ماشاله همه میگن تا اواخر نوامبر الی اوایل دسامبر جواب می دهند قافل از اینکه صبر کردن برای ما که چند ساله دنبال کار هستیم بسیار دشوار و حتی کشنده هست.
    انشاله خدا به همه ما صبر بدهد ولی در مجموع دانشگاه دیکن - کوینزلند - مرکزی کوینزلند - ملی استرالیا زیاد به ایرانی ها روی خوش نشون نمی دهند به عنوان دلخوشکونک به انها نگاه کنید تا اگر بورس شدین خوشحال و اگر نشدین بگید فدای سرم
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط farsam1984 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقتی برای دانشگاه Deakin "لوگ این" می کنید، همه اطلاعاتی که قبلا سابمیک کرده بودین هست یا پریده ؟ برای هم همه ی اون 15 فرم خالیه!!!!

من آپدیت خواستم از دانشگاه این پیام برام اومد
    Dear Applicant

Thank you for your interest in a research degree at Deakin. We note that we have an unsubmitted application for you in our online application system. This may be a duplicate application – if you have already received a response from us, or an offer of candidature, please disregard this email.

However, if you have not received a response from us, and you do still wish for your application to be considered, particularly for the forthcoming scholarship round (closing 31 October 2013), we encourage you to complete your application and submit it as soon as possible. You can do this at http://www.deakin.edu.au/research/ad...tion/login.php.

Best wishes
    Deakin Higher Degrees Team

به نظرتون قضیه چیه ؟ تا اونجا که خبر دارم، استادم اپلیکیشن من رو تو هفته ی اول اگوست بررسی کرده بوده (10 آگوست می بایست نظرشو به دانشگاه میداده)
    سلام چند حدودا 3-4 هفته پیش همین ایمیل برام اومد من کلی پیگیری کردم..آخرش گفتن اشتباه شده و اپلیکیشنت کامله...خودشم تاکید کرده: if you have already received a response from us, or an offer of candidature, please disregard this emai
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

دوستان من که هنوز هیچ میلی از دیکین نگرفتم...به استادمم میل زدم که اکسپت شدم یا نه. اصلا جواب نمیده! جالب اینکه همیشه فرداش جوابمو میداد و یه هفته پیش گفته بود: درخواستت امید وار کنندست...کسی خبر جدیدی نداره؟

Junior Member

سلام دوستان
    این دانشگاه بعد از اپلای اینترنتی , هارد کپی ها رو میخواد براش ایمیل کنیم یا نه؟

ممنون از شما

ApplyAbroad Hero

سلام خدمت دوستانی که منتظر نتیجه دیکین هستن، عرض کنم که امروز با استادم تلفنی صحبت کردم و گفتش که اگه حتی تا 1 ماه دیگه هم نتیجه نیومد باز هم دیر نشده چون پروپوزال های ایرانیا هنوز تحت بررسی DFAT هست...هر چند که نتیجه بورس مشخص هست ولی تا نتیجه DFAT نیاد دانشگاه نتیجه ایرانیا رو اعلام نمیکنه (نتیجه غیر ایرانیا اعلام شده).....پس بیریم با خیال راحت بخوابیم! و شاید توی این مدت بتونیم ددلاین های 31 اکتبر رو اپلی کنیم...
    منم استادم گفت که بورس رو واسم جور کرده و منتظر ایمیل آفر باشم!
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)