صفحه 52 از 67 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 665

موضوع: تحصیل در دانشگاه دیکین ( Deakin University ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه دیکین ( Deakin University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط SirousFUM نمایش پست ها
    بلاخره یکی جواب داد ایمیل رو, متاسفانه ریجکت شدم
    از کی سوال کردید؟ و کی اپلای کردید {ماه میلادی را بفرمایید لطفا}..... کی اول با کی دوم چه جالب کردن جمله را؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!
    I spring over the spring with the spring in the spring

Junior Member

دوستان بورس iprs من از این دانشگاه اومد بلاخره و بلافاصله ریجکت کردم آفر رو چون می خوام جای دیگه رو اکسپت کنم. امیدوارم نفرات بعدی در لیست رفیقای ایرانی همین فروم باشن نه این چینی ها و هندی ها!!

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    از کی سوال کردید؟ و کی اپلای کردید {ماه میلادی را بفرمایید لطفا}..... کی اول با کی دوم چه جالب کردن جمله را؟!؟!؟!؟!؟!؟؟!؟!
    از مسیول ادمیشن دکترای اینترنشنال میل زدم پرسیدم, تاریخش ذک یادم نیست, اما یکی دو هفته قبل ددلاین اخری بود

نقل قول نوشته اصلی توسط SirousFUM نمایش پست ها
    از مسیول ادمیشن دکترای اینترنشنال میل زدم پرسیدم, تاریخش ذک یادم نیست, اما یکی دو هفته قبل ددلاین اخری بود
    سلام
    یعنی قرار نیست با ایمیل نتایج را به ما اعلام کنند!؟؟!!؟!؟؟!
    لطفا ادرس ایمیل را قرار دهید ما هم بپرسیم {نتیچه پذیرش را با اسکلارشیپ با هم میگویند؟!!؟؟!؟!؟!؟!}...سپاس
    ویرایش توسط sasansas : October 27th, 2015 در ساعت 04:27 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

نمی دونم والا, من که از صبر کردن خسته شدم دیگه خودم دست به ایمیل شدم deakin-int-hdr@deakin.edu.au

آقا خداییش دیگه حالم بهم خورد......مسخره بازی......حتما سعی میکنم به زودی خاطرات خودم را بنویسم تا دوستان زیادی را روشن کنم زندگی خودشون را پای اپلای نذارن....الان وضعیت من مثل معتادیست که دیگه نمیتونه ترک کنه و هی باید مواد بزنه به بدن {اپلای کنه!!!!!!}
    حتی پذیرش هم ندادن........برو آقا.....

Thank you for your application for a scholarship to study a Higher Degree by Research at Deakin University.

We regret to advise that your application for the scholarship and candidature has not been successful. The calibre of applications this year was extremely high making it very competitive and a difficult decision for the judges.

We thank you for your interest in Deakin University.

Kind regards

Andrei
    International Admissions Assistant
    Deakin International Admissions

Junior Member

متأسفم دوست عزيز براي اين جواب دانشگاه، شما خودتون پيگيري كردين يا اونا خودشون ايميل زدن؟ ايشا.. دانشگاه هاي ديگه بگيرين، ميشه تعداد مقالاتتون و معدلاتون رو بگين؟
    مرسي

آقا خداییش دیگه حالم بهم خورد......مسخره بازی......حتما سعی میکنم به زودی خاطرات خودم را بنویسم تا دوستان زیادی را روشنکنم زندگی خودشون را پای اپلای نذارن....الان وضعیت من مثل معتادیست که دیگه نمیتونه ترک کنه و هی باید مواد بزنه به بدن {اپلای کنه!!!!!!}
    حتی پذیرش هم ندادن........برو آقا.....

Thank you for your application for a scholarship to study a Higher Degree by Research at Deakin University.

We regret to advise that your application for the scholarship and candidature has not been successful. The calibre of applications this year was extremely high making it very competitive and a difficult decision for the judges.

We thank you for your interest in Deakin University.

Kind regards

Andrei
    International Admissions Assistant
    Deakin International Admissions

نقل قول نوشته اصلی توسط Tuco2014 نمایش پست ها
    متأسفم دوست عزيز براي اين جواب دانشگاه، شما خودتون پيگيري كردين يا اونا خودشون ايميل زدن؟ ايشا.. دانشگاه هاي ديگه بگيرين، م
    مرسي
    سلام
    اون ها ایمیل زدن.........

نقل قول نوشته اصلی توسط Tuco2014 نمایش پست ها
    متأسفم دوست عزيز براي اين جواب دانشگاه، شما خودتون پيگيري كردين يا اونا خودشون ايميل زدن؟ ايشا.. دانشگاه هاي ديگه بگيرين، ميشه تعداد مقالاتتون و معدلاتون رو بگين؟
    مرسي
    بنده بی سوادم ..... هیچی هم نیستم

Junior Member

سلام

این دانشگاه ، دانشگاه زیاد جالبی نیست به نظر من! یه ذره معلوم نیست چی به چیه و سیستمش چه جوریه!! دانشگاه uts هم یه ذره اینجوریه!

سلام

سلام دوست عزیز. این دانشگاه رویه روشنی نداره قوانین نوشته و نا نوشته هم گویا کم نداره. من تنها بدلیل اطمینان زیادی که سوپروایزر به من داد اپلای کردم و اصلا من بررسی نشدم! حالا بقیه مراحل بماند .دلیلشون هم نمره آیلتس بود که 7 می خواستن گویا! و من این موضوع رو 2 هفته پس از اپلای متوجه شدم! چون به من گفته بودند به دلیل تحصیلم به زبان انگلیسی نیازی به مدرک ایلتس نیست.... بعدش یهو کلی برای من قانون فرستادن که من اونها رو هیچ جای وب سایتشون ندیده بودم. به ایمیلهای قبلی و نوشته خود وب سایتشون لینک دادم که باز موثر نبود. البته من خیلی اتفاقی شد اینجا اپلای کردم .... من اول دانشگاه ملبورن اپلای کرده بودم که سوپروایزرم اینجا منتقل شد و از من خواست دیکین رو اپلای کنم. که البته اولین و آخرین دانشگاه با قوانین عجیب و غریب نیست اینجا. بهر حال پذیرش گرفتن صرفا به رزومه و معدل خوب مربوط نیست پشتکار زیاد و البته شانس هم موثره در این روند و نتیجه گرفتن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)