صفحه 55 از 67 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859606162636465 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 665

موضوع: تحصیل در دانشگاه دیکین ( Deakin University ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه دیکین ( Deakin University ) و مسائل مرتبط

سلام
    استاد دیکین من همین الان این ایمیل را زد بهم!
    خیلی طولش دادن خداییش دیگه
    DUPRS هست بورسش... همین الان ساعت 5.5 صبح باهاش اسکایپ کردم... و گفتم نیاز به فرصت بیشتری دارم تا فکر کنم کدوم دانشگاه بهتره.... گفت دیکین خیلی معروفه تو استرالیا گروه موادش...گفت خیلی از دانشجویان من کار میگیرن و الان دوتا پست داک دارم.... گفت درخواست کننده خیلی زیاد هست و همه هم قوی هستند!

فقط خواستم بدونید نا امید نشید و ادامه بدید به تلاشتون تا موفق بشید! چون میدونم خیلی ها هستند بورس نشدن و خیلی ها هم بورس شدن اما ویزا نگرفتن..... احتمالا این بورس هم ارشیو بشه توی رزومه

I hope you are well. Are you still interested in doing a PhD at Deakin or have you found different opportunities
    .................................................. ............
    Dear Hamed, it looks like I have scholarship funding available nevertheless I have other candidates who are interested and therefor need to know if you are still seriously thinking of coming to Australia or not before I make an offer.
    ویرایش توسط hamed_golden7 : February 4th, 2016 در ساعت 06:58 AM

Junior Member

سلام تبریک میگم. پس امکان داره تو چند روز آینده دیکين جواب همه رو بده? اینطور که مشخصه هر ديپارتمان سهمیه بورس خودش رو داره.

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    سلام
    DUPRS هست بورسش... همین الان ساعت 5.5 صبح باهاش اسکایپ کردم... و گفتم نیاز به فرصت بیشتری دارم تا فکر کنم کدوم دانشگاه بهتره.... گفت دیکین خیلی معروفه تو استرالیا گروه موادش...گفت خیلی از دانشجویان من کار میگیرن و الان دوتا پست داک دارم.... گفت درخواست کننده خیلی زیاد هست و همه هم قوی هستند!

فقط خواستم بدونید نا امید نشید و ادامه بدید به تلاشتون تا موفق بشید! چون میدونم خیلی ها هستند بورس نشدن و خیلی ها هم بورس شدن اما ویزا نگرفتن..... احتمالا این بورس هم ارشیو بشه توی رزومه

I hope you are well. Are you still interested in doing a PhD at Deakin or have you found different opportunities
    Dear Hamed, it looks like I have scholarship funding available nevertheless I have other candidates who are interested and therefor need to know if you are still seriously thinking of coming to Australia or not before I make an offer.

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

حامد جان بیا آخرش هم دانشگاهی بشیم بابااااااا. ولی خدایی مواد دیکین خیلی معروفه، یعنی من که مثلا در زمینه کنترل کار میکنم باز یه جورایی پروژم از مواد اومده! ایشالا که هر جا هستی موفق باشی.

سلام

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

مرسی... اره به خدا موادش وسوسه کننده هست... اما من کلا موادی نیستم!
    هد گروه هستند هر دوتا استاد..... اما استاد و زمینه کاری فلیندرز را بیشتر می پسندم.... البته زمینه کاری دیکین کاملا فیت هست و در ارشد همین زمینه بودم.... اما مقاله دادن تو زمینه جدیدم راحت تر هست برام و فرصت پست داک بیشتره ... ادلاید هم شهرش بهتر هست اما خوب رنک کلی دیکین بالاتره و معروفتر هست توی استرالیا.... تنها گروه شکل دهی فلزات استرالیا همین دیکین هستش... به هر حال ریسک بزرگی دارم میکنم.... امیدوارم پشیمون نشم بعدا... وضعیت خودرو سازی استرالیا شدیدا افت کرده و این تاثیر داره روی فاندی که استاد ممکن هست بعدا بتونه جور کنه و نتونه....جالب اینجاست که این دیکین چند سال بود همیشه ارزوم بوده! و خیلی دوست داشتم تو اون گروه باشم!

نقل قول نوشته اصلی توسط zali3 نمایش پست ها
    حامد جان بیا آخرش هم دانشگاهی بشیم بابااااااا. ولی خدایی مواد دیکین خیلی معروفه، یعنی من که مثلا در زمینه کنترل کار میکنم باز یه جورایی پروژم از مواد اومده! ایشالا که هر جا هستی موفق باشی.

Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

اصلا نگران پشیمونی نباش، این چند صباح زندگی ارزشی نداره که بخوای با این چیزا پشیمون بشی. ایشالا برو همون جا که اقدام کردی و راحتتری بقیش دیگه تا چند سال دیگه یه چیز میشه دیگه.

مرسی... اره به خدا موادش وسوسه کننده هست... اما من کلا موادی نیستم!
    هد گروه هستند هر دوتا استاد..... اما استاد و زمینه کاری فلیندرز را بیشتر می پسندم.... البته زمینه کاری دیکین کاملا فیت هست و در ارشد همین زمینه بودم.... اما مقاله دادن تو زمینه جدیدم راحت تر هست برام و فرصت پست داک بیشتره ... ادلاید هم شهرش بهتر هست اما خوب رنک کلی دیکین بالاتره و معروفتر هست توی استرالیا.... تنها گروه شکل دهی فلزات استرالیا همین دیکین هستش... به هر حال ریسک بزرگی دارم میکنم.... امیدوارم پشیمون نشم بعدا... وضعیت خودرو سازی استرالیا شدیدا افت کرده و این تاثیر داره روی فاندی که استاد ممکن هست بعدا بتونه جور کنه و نتونه....جالب اینجاست که این دیکین چند سال بود همیشه ارزوم بوده! و خیلی دوست داشتم تو اون گروه باشم!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineer

سلام
    ممکنه لینک مربوط به پذیرش همراه با اسکولارشیپ دانشگاه دیکن رو لطفا اینجا بذارید لینک های مختلفی تو سایت گذاشته که وارد هر کدوم میشم اطلاعات مربوط به بورس های IPRS و DUPRS رو پیدا نمی کنم.
    ممنونم

Junior Member

سلام
    برای این دانشگاه بعد از اپلی و اپلود کردن مدارک، حتما باید دوباره مدارک رو پست کنیم؟ توی سایت اینطور نوشته؟
    امکانش نیست از طریق موسسات مدارکcertified بشن به جای پست؟
    ممنون

Junior Member

سلام، بعد از گرفتن پذيرش و بورس ميتونيد مدارك رو پست كنيد، راند قبلي كه اينطوري بوده بازم سوال كنين، تو سايت نوشته بايد پست بشه اما زياد اجبار ندارن فرستاده شه

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_123 نمایش پست ها
    سلام
    برای این دانشگاه بعد از اپلی و اپلود کردن مدارک، حتما باید دوباره مدارک رو پست کنیم؟ توی سایت اینطور نوشته؟
    امکانش نیست از طریق موسسات مدارکcertified بشن به جای پست؟
    ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Tuco2014 نمایش پست ها
    سلام، بعد از گرفتن پذيرش و بورس ميتونيد مدارك رو پست كنيد، راند قبلي كه اينطوري بوده بازم سوال كنين، تو سايت نوشته بايد پست بشه اما زياد اجبار ندارن فرستاده شه
    سلام
    ممنونم از پاسختون. من دیدم که نوشته اگه پست نشه افر تعلق نمیگیره و ... . راند قبل هم اینو نوشته بود؟

Junior Member

راستش دقيقا يادم نمياد بهترين راه اينه ايميل بزنين، دانشگاه بي نظمي هست، تازه امروز بعد ٦ ماه جواب اپلاي من رو اومد كه پذيرش خالي دادن، تو اين دانشگاه موضوع پروپوزال نمره داره براي دادن بورس، نظر شخصي من اينه بيشتر به رشته هاي فني مهندسي ميدن بورس رو تا علوم

نقل قول نوشته اصلی توسط roya_123 نمایش پست ها
    سلام
    ممنونم از پاسختون. من دیدم که نوشته اگه پست نشه افر تعلق نمیگیره و ... . راند قبل هم اینو نوشته بود؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)