صفحه 58 از 67 نخستنخست ... 84849505152535455565758596061626364656667 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 571 تا 580 , از مجموع 665

موضوع: تحصیل در دانشگاه دیکین ( Deakin University ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه دیکین ( Deakin University ) و مسائل مرتبط

سلام به همگی
    بچه هااا کسی جواب اسکالرشیپ براش امدده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zzs نمایش پست ها
    سلام به همگی
    بچه هااا کسی جواب اسکالرشیپ براش امدده
    سلام
    نه هنوز نیومده، من هم منتظر جواب هستم. استاد گفت جواب اکتبر میاد.
    برای من آفر به صورت جدا نیومد!!! بورس با پذیرش با هم جوابش میاد؟

ممنون

سلام

من امتحان تافل دادم، نمره مجموع بالاتر از رکوئرمنت دانشگاه بوده، ولی در کمال تعجب رکوئرمنت رایتینگ رو 2 نمره کم دارم اگرچه یکی از بهتربن مهارتم همین رایتینگ بوده (توی کلاس ها هم زیر 23-24 نداشتم). به هر حال قبلا کارمند آفیس اچ دی ار بهم گفته بود پسپورت بفرست احتمالش خیلی زیاد هست اسکالرشیپ بگیری (اول زنگ زد به موبایل که توی جاده بودم اصلا صداش نمی اومد، گفتم دارم رانندگی میکنم ، بعدش بیچاره میل زد چون پسپورت زمان اپلای اماده نبود و قبلا نفرستاده بودم). به استاد هم گفتم 2 نمره کم دارم روی رایتینگ. گفت تو توی شرت لیست هستی، احتمال زیاد فاند میگیری. دوباره امتحان بده که گفتم بابا بیخیال، بدبختم و بیچاره، پولم کجا بود باید کار کنم. گفت یه نامه از استاد بگیر که مهارت های زبانیت خوبه، بذار ببینیم چه خاکی میشه به سر کرد. حالا به نظرتون درخواست ریوایز بدم به ای تی اس برای رایتینگ (میشه80$) یا استاد بره اونجا التماس دانشگاه قبول میکنه؟ کاندیشنال پذیرفته شدن چجوره؟ میترسم استاد بره هیچ غلطی نکنه، ریوایز هم بدم کمتر بشه نمره رایتیگ (شانس که نداریم) بعدش استاده فکر کنه دروغ گفتیم بهش. حالا بیا این رو جم کن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering-biomaterials

سلام دوستان

من برای دانشگاه دیکین اپلای کردم و استادم بهم گفته بورس رو گرفتی و اپلیکیشنم در مرحله بررسی DFAT هست و هنوز آفر رسمی دریافت نکردم. من برای UNSW هم اپلای کرده بودم و امروز آفر بورس از این دانشگاه برام اومد.

میدونم که UNSW جز گروه هشت هست و خیلی رنک بالاتری داره. اما باز هم می خواستم دوستان بنده رو راجع به مقایسه این دو تا دانشگاه راهنمایی کنند. ضمن اینکه توی UNSW گروه science هستم و موضوع پروژه خیلی برام جدیده و در حقیقت موضوعی هست که خود استاد پیشنهاد داده و در دیکین خودم پروپوزال رو دادم.

پیشاپیش سپاسگزارم

Junior Member

salam be hamme

aya kasi az in daneshga paziresh gerefte emsal?

yani ta hala be kesi email zadan?
    lotfan kesaee ke vasashun email umade tu anjoman etela bedan

ba tashakor

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdis64 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من برای دانشگاه دیکین اپلای کردم و استادم بهم گفته بورس رو گرفتی و اپلیکیشنم در مرحله بررسی DFAT هست و هنوز آفر رسمی دریافت نکردم. من برای UNSW هم اپلای کرده بودم و امروز آفر بورس از این دانشگاه برام اومد.

میدونم که UNSW جز گروه هشت هست و خیلی رنک بالاتری داره. اما باز هم می خواستم دوستان بنده رو راجع به مقایسه این دو تا دانشگاه راهنمایی کنند. ضمن اینکه توی UNSW گروه science هستم و موضوع پروژه خیلی برام جدیده و در حقیقت موضوعی هست که خود استاد پیشنهاد داده و در دیکین خودم پروپوزال رو دادم.

پیشاپیش سپاسگزارم
    سلام دوست عزیز
    من UNSW رو بهتون پیشنهاد میکنم. درسته از پروژه ممکنه اوایل کم اطلاع باشین اما چون خود استاد این موضوع رو پیشنهاد داده پس حتما فکر همه امکانات و روش های انجام پروژه رو کرده و شما رو 100 درصد میتونه ساپورت کنه. ضمن اینکه جی 8 هست و ارزش بیشتری داره نسبت به دیکین. دیکین اگه سنتر IFM باشین ارزش داره که بیاین و پروژه پیشنهادی خودتون رو انجام بدین و حتی در حین یا بعد از اتمام تحصیل هم امکان گرفتن RA زیاد هست. اما اسکول مهندسی دیکین ارزش اومدنش رو نداره واقعا چون بعد از تموم شدن درستون باید به فکر یه جای دیگه باشین و استاد اصلا دستش باز نیست که بتونه نگه تون داره. حتی اگه این قضیه در مورد UNSW هم صادق باشه بازم اونجا ارزش داره چون شما وقتی فارغ التحصیل میشین و شروع میکنین به مکاتبه به اساتید مختلف برای گرفتن جاب یا پست داک، اینکه شما دیکین باشین یا UNSW در تصمیم گیری استاد مطمئنا نقش میتونه بزاره؛ حتی اگه خروجی یکسانی از هم دو دانشگاه داشته باشین. اما از لحاظ هزینه زندگی جیلانگ خیلی به صرفه تر از سیدنی هست و با فرض مجرد بودن میتونین پسنداز بیشتری داشته باشین. اگه متاهل باشین در جیلانگ هزینه و درامد تقریبا سر به سر میشه ولی سیدنی باید از جیبتون هم خرج کنین. حتی با این اوصاف هم بازم UNSW خیلی خیلی بیشتر می ارزه تا دیکین. موقق باشین
    ویرایش توسط mah_pari : November 2nd, 2016 در ساعت 12:05 PM
    گر مرد رهی غم مخور از دوری و دیری *** دانی که رسیدن هنر گام زمان است

رشته و دانشگاه

دوستان اعلام نتایج معمولا تا اخر ژانویه 2017 ممکنه طول بکشه و هنوز اصلا دیر نشده برای گرفتن جواب. من خودم سال پیش 12 ژانویه ایمیل بورس رو دریافت کردم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    دوستان اعلام نتایج معمولا تا اخر ژانویه 2017 ممکنه طول بکشه و هنوز اصلا دیر نشده برای گرفتن جواب. من خودم سال پیش 12 ژانویه ایمیل بورس رو دریافت کردم
    سلام
    اگر اینجوری باشه که شما میگی ممکنه به ترم نرسه دانشجو.. من با مشورتی که یا استاد داشتم خودشون بهم پیشنهاد دادن که شروع ترم رو بزنم فوریه (گویا 28 شروع میشه ترم)...ولی خوب اگر تازه ژانویه بخواد جواب ها بیاد که خیلی دیره..
    اگر دانشجو به ترم نرسه و دیفر کنه... وضعیت اسکالرشیپش چی میشه؟؟
    ممنون میشم اگر جواب بدید
    با سپاس فراوان

خیالت راحت داداش. همه چیزتغییر می کنه. من 22 فوریه 2013 رفتم و دوستانی بودند که آپریل اومدند مخصوصا از آفریقا و سوریه. همه چیز روبراه میشه.

سلام
    اگر اینجوری باشه که شما میگی ممکنه به ترم نرسه دانشجو.. من با مشورتی که یا استاد داشتم خودشون بهم پیشنهاد دادن که شروع ترم رو بزنم فوریه (گویا 28 شروع میشه ترم)...ولی خوب اگر تازه ژانویه بخواد جواب ها بیاد که خیلی دیره..
    ممنون میشم اگر جواب بدید
    با سپاس فراوان

رشته و دانشگاه

سلام
    ممنون میشم اگر جواب بدید
    با سپاس فراوان
    ترمی نیست دکتری و شما هر وقت ویزاتون اومد میتونین شروع کنین و مهم نیست فوریه باشه یا اگوست. اسکولارشیپ تا یک سال دیفر میشه. در صورتی میپره که بیشتر از یک سال دیفر کنین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)