صفحه 60 از 67 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 665

موضوع: تحصیل در دانشگاه دیکین ( Deakin University ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه دیکین ( Deakin University ) و مسائل مرتبط

سلام به همه دوستان عزیز

طی ایمل های زیادی که با دانشگاه دکین رد و بدل کردم... اخرین ایمیلی که دریافت کردم این بود از ظرف Helen Woodall (in charge of HRD student at IFM); j
    The outcome of the international round will be know by the 10th December, sorry for the delay.

ایشاله دیگه واقعا 10 دسامبر شروع کنن به اعلام نتایج... گفتم بیام شما رو هم از نگرانی در بیارم

موفق باشید

Junior Member

درود دوستان

باتوجه به ایمیلهای زیر میخواستم نظرتون رو راجع به شرایط خودم بدونم.
    1-اینکه پذیرش مشروط چرا؟ آیا به خاطر رشتمه (مهندسی مواد)؟؟
    2-بورس چی شد؟ یادمه DUPR اپلای کرده بودم
    3-نامه چجوری میاد؟
    4-تا کی باید اکسپت کنم؟
    5-و اینکه آیا میشه دیفر کرد یا نه؟

در جواب یکی از ایمیلهام به دیکن جواب زیر رو دریافت کردم:
    Wed, Nov 16, 2016 at 5:08 AM
    Dear ..,

Please note that as DUPR rankings are now in final stages, your additional documents may be too late for further assessment.
    It is up to you if you wish for them to be added to your application which i will be happy to do should you choose to send them.

Kindest regards
    Cindy Chambers
    International Admissions Officer

چند وقت بعد از آپلود مدارک جدید این اومد:

Wed, Dec 7, 2016 at 7:19 AM
    Dear ...,

Congratulations!
    By now you should have received a Conditional Letter of Offer from Deakin University dated 28/11/2016. You should be proud of your success, and I hope to soon have the opportunity to personally welcome you to Deakin.
    Because your offer includes study at the Deakin University English Language Institute (DUELI), you have a great opportunity to quickly improve your English. This is also a great chance to learn what it means to study at a university in Australia. DUELI has the #1 university English language program in in Australia. It is also a great place to meet other international students who are starting their studies at Deakin.
    Before you arrive, I encourage you to find out more about Deakin..
    .
    If you need any assistance to accept your Deakin offer, please contact our friendly international admissions team or your local Deakin representative. They will be happy to help you.
    Congratulations once again.
    With thanks,

Professor ...
    Executive Dean,
    Faculty of Science, Engineering and Built Environment

Deakin University

شما مدرک زبان نداشتی درسته؟ این مشروط به مدرک زبان شده. اگر مدرک زبان بدی که قضیه رفع میشهوگرنه باید بری DUELI که یه مرکز زبان هست تو خود دانشگاهدیکین و اول تعیین سطح میشی و بسته به سطح زبانت یا نمره آیلتست ممکنه توی ترمهای مختلفی بیفتی. هر ترمش 2000 دلار هست. در ضمن فاند هم در مدت زبان آموزی نداری. لذا اگر نمره زبان داری و فرستادی بهشون بگو وگرنه یه استاد خوب بگیر تو همین ایران قال قضیه زبان رو بکن بعد برو. چون خیلی گرون پات میفته. در مورد دیفر نمیدونم ولی تا 2-3 ماه دیرتر میتونی عقبش بندازی یعنی بجای مارچ ماه می یا ژوئن بری. همه چیز به استادت بستگی داره و توی 2-3 ماه گیر نمیدن اکثرا. آفر رو هم باید سریعا اکسپت کنی و یه تقاضا برای عقب انداختن شروع ترمت براشون بفرستی.

نقل قول نوشته اصلی توسط lightman نمایش پست ها
    درود دوستان

باتوجه به ایمیلهای زیر میخواستم نظرتون رو راجع به شرایط خودم بدونم.
    1-اینکه پذیرش مشروط چرا؟ آیا به خاطر رشتمه (مهندسی مواد)؟؟
    2-بورس چی شد؟ یادمه DUPR اپلای کرده بودم
    3-نامه چجوری میاد؟
    4-تا کی باید اکسپت کنم؟
    5-و اینکه آیا میشه دیفر کرد یا نه؟

در جواب یکی از ایمیلهام به دیکن جواب زیر رو دریافت کردم:
    Wed, Nov 16, 2016 at 5:08 AM
    Dear ..,

Please note that as DUPR rankings are now in final stages, your additional documents may be too late for further assessment.
    It is up to you if you wish for them to be added to your application which i will be happy to do should you choose to send them.

Kindest regards
    Cindy Chambers
    International Admissions Officer

چند وقت بعد از آپلود مدارک جدید این اومد:

Wed, Dec 7, 2016 at 7:19 AM
    Dear ...,

Congratulations!
    By now you should have received a Conditional Letter of Offer from Deakin University dated 28/11/2016. You should be proud of your success, and I hope to soon have the opportunity to personally welcome you to Deakin.
    Because your offer includes study at the Deakin University English Language Institute (DUELI), you have a great opportunity to quickly improve your English. This is also a great chance to learn what it means to study at a university in Australia. DUELI has the #1 university English language program in in Australia. It is also a great place to meet other international students who are starting their studies at Deakin.
    Before you arrive, I encourage you to find out more about Deakin..
    .
    If you need any assistance to accept your Deakin offer, please contact our friendly international admissions team or your local Deakin representative. They will be happy to help you.
    Congratulations once again.
    With thanks,

Professor ...
    Executive Dean,
    Faculty of Science, Engineering and Built Environment

Deakin University

Junior Member

خیلی ممنون

آیلتس دارم و مشکلی از بابت نمره و اعتبار زبان نباید باشه که اینو بگه. البته سوالام رو از منشی پرسیدم و هنوز جوابی نیومده. حالا اصلا فکر میکنید اسکالرشیپ اوکی هست یا نه؟ چندجای بهتر اپلای کردم و بابت اونا میخام زودتر بدونم.
    علت اصلی اینکه میخام دیفر کنم به خاطر همسرم هست که زبان رو تقویت کنه. یک سوالی هم که دارم اینه که برای ویزای همراه مدرک زبان همسر هم لازمه یا تنها در صورت کار و تحصیل میخواد؟ اصولا در مورد استرالیا ویزای دانشجو و همسرش به چه شکله؟

خب برادر اگر نمره زبان داری پس احتمال قریب به یقین نمره ات رو ندیدن یا اینکه یکی از اسکیلهات زیر نمره مورد نیاز هست لذا باید پیش نیاز دانشکده رو برای زبان چک کنی. اگر نمره رو داشته باشی آفز قطعی برات میفرستن. اما در مورد اسکالیرشیپ تو این نامه چیزی ننوشته و باید نامه اصلی رو چک کنید ببینید چی نوشته برای اسکالرشیپ

نقل قول نوشته اصلی توسط lightman نمایش پست ها
    خیلی ممنون

آیلتس دارم و مشکلی از بابت نمره و اعتبار زبان نباید باشه که اینو بگه. البته سوالام رو از منشی پرسیدم و هنوز جوابی نیومده. حالا اصلا فکر میکنید اسکالرشیپ اوکی هست یا نه؟ چندجای بهتر اپلای کردم و بابت اونا میخام زودتر بدونم.
    علت اصلی اینکه میخام دیفر کنم به خاطر همسرم هست که زبان رو تقویت کنه. یک سوالی هم که دارم اینه که برای ویزای همراه مدرک زبان همسر هم لازمه یا تنها در صورت کار و تحصیل میخواد؟ اصولا در مورد استرالیا ویزای دانشجو و همسرش به چه شکله؟

سلام. خیر. احتمالا تا نیمه ژانویه هم طول بکشه. شنیدم که نوع اسکالرشیپها عوض شده و بررسیها تغییر پیدا کرده و احتمالا تا ژانویه طول بکشه. در ضمن دوست من فارسی بنویسید یا انگلیسی.

نقل قول نوشته اصلی توسط iustbio نمایش پست ها
    salam

kesi javabi (accept ya reject) ya khabare jadidi az elame scholarship nagerefte???

Junior Member

سلام دوستان

کسی جواب گرفته؟؟؟؟؟ به جز دوستی که فکر کنم برای دپارتمنت برق بودن. دپارتمنت دیگه جواب اسکالرشیپ ها رو داده؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer engineer

نقل قول نوشته اصلی توسط zzs نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی جواب گرفته؟؟؟؟؟ به جز دوستی که فکر کنم برای دپارتمنت برق بودن. دپارتمنت دیگه جواب اسکالرشیپ ها رو داده؟
    دپارتمان کامپیوتر هم نه خبر رد رو دادن نه خبر قبولی رو.

سلام دوستان
    قصد اپلای برا ی دکترا دارم توی این دانشگاه و چند تا سواله که نتونستم جوابشونو توی سایت پیدا کنم
    برای اپلای و اعلام نتیجه آیا اسکن مدارک نحصیلی کافیه؟ راجب نمره ی زبان چی، آیا کارنامه ی خود دانشچو کافیه برای اعلام نتیجه؟
    اپلیکیشن فب دانشگاه رو هم اگه بگید ممنونم

Junior Member

سلام دوستان
    من آفرم دو سه روز پیش اومده و کاندیشنال نمره زبان دارم.
    میخوام برم DUELI و مشکل مالی واسه اون ندارم.
    کسی خبر داره که چه جوریه ؟ من وقتی ثبت نام دوره dueli کنم از اینجا؛ اونها برام نامه ویزا میفرستن و اینکه آیا سفارت براش فرقی نمیکنه که من دارم برای dueli میرم یا دکتری؟ آخه من میترسم واسه ویزا مشکل بوجود بیاد.

ممنون میشم راهنمایی کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)