صفحه 8 از 67 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 665

موضوع: تحصیل در دانشگاه دیکین ( Deakin University ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه دیکین ( Deakin University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط alicha نمایش پست ها
    یعنی اگه من الان اپلای کنم اون تیکشو بزنم برا اسکالرشیپ در نظر گرفته میشم؟
    بله ولی برای بورس سال بعد فکر کنم....البته نوشته روع برای اپلی بورسش اول فوریه است...شاید الان اون تیک رو نداشته باشه..نمیدونم..اپلیکیشنتون رو جلو ببرین و هر جا که برای بورس بود رو مشخص کنید....این جوری نمیشه نظر داد
    ویرایش توسط orang : October 31st, 2013 در ساعت 08:50 PM
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

سلام
    من امروز از دیکن ریجکت شدم #31.
    امیدوارم بقیه دوستان بتونند پذیرش و بورس بگیرند.
    ویرایش توسط farsam1984 : November 12th, 2013 در ساعت 10:33 AM

ApplyAbroad Hero

سلام دوستان
    فکر کنم که امروز دیکین جواب همه دوستان رو داد......خانم من ریجکت شد و من هم بورس DUPRS گرفتم.
    ایشالله دوستان بتونن جاهای دیگه بورس رو برنده بشن.....
    ویرایش توسط orang : November 12th, 2013 در ساعت 07:40 PM
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Member
    رشته و دانشگاه
    Griffith University

من از Deakins هنوز جواب نگرفتم !

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام دوستان
    فکر کنم که امروز دیکین جواب همه دوستان رو داد......خانم من ریجکت شد و من هم بورس DUPRS گرفتم.
    ایشالله دوستان بتونن جاهای دیگه بورس رو برنده بشن.....
    من هنوز جواب نگرفتم متاسفانه! گفتن یک یا دو هفته دیگه! ولی استادم گفت احتمالش کمه بورس بگیرم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics (PhD) - University of Windsor

نقل قول نوشته اصلی توسط mzn نمایش پست ها
    من هنوز جواب نگرفتم متاسفانه! گفتن یک یا دو هفته دیگه! ولی استادم گفت احتمالش کمه بورس بگیرم.
    احتمالا بورس ها رو تخصیص دادند و اونایی که تا الان خبری بهشون ندادند واسه اینه که در صورت کنسل کردن افراد بورس شده،به نفری بعدی Ranking بدهند. خب باید مهلت پاسخ به آفر بورس تموم بشه تا درصورت وجود کنسلی، به بقیه بدهد
    یه جورایی شبیه لیست انتظاره!!!

حدودا یک ماه پیش واسم ایمیل اومد که ریجکت شدی اما امروز این ایمیل رو بهم دادن!

Thank you for your application and interest to study at Deakin University.

I am writing in relation to your application to study a Higher Degree by Research at Deakin University. Your application has now been shortlisted for either a scholarship, candidature or both. Please ignore the email with the notification of your application sent to you on 16 October 2013. We are hopeful all applications will be finalised soon and to provide you with an outcome in the next 2-3 weeks.

Please note, this is a notification of your application progress only. Therefore, this email is not a confirmation of a scholarship or placement at Deakin University.

If you have any questions or queries, please feel free to contact me.

Kind regards

یکی به من بگه اینجا چه خبره؟؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram1988 نمایش پست ها
    حدودا یک ماه پیش واسم ایمیل اومد که ریجکت شدی اما امروز این ایمیل رو بهم دادن!

Thank you for your application and interest to study at Deakin University.

I am writing in relation to your application to study a Higher Degree by Research at Deakin University. Your application has now been shortlisted for either a scholarship, candidature or both. Please ignore the email with the notification of your application sent to you on 16 October 2013. We are hopeful all applications will be finalised soon and to provide you with an outcome in the next 2-3 weeks.

Please note, this is a notification of your application progress only. Therefore, this email is not a confirmation of a scholarship or placement at Deakin University.

If you have any questions or queries, please feel free to contact me.

Kind regards

یکی به من بگه اینجا چه خبره؟؟؟
    دوست گرامی اینطور که من برداشت می کنم دانشگاه های استرالیا کم کم دارند تغییر رویه به سمت برخورد مثبت تر با داوطلبان ایرانی می دهند بلاخره تغییر فضای بین المللی نسبت به کشور ما یک تغییر کوچکی هم در این بخش گذاشته امیدوارم همه دانشگاه های دنیا این موضوع را در نظر بگیرند انشاله موفق باشید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member mah_pari آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc, Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست گرامی اینطور که من برداشت می کنم دانشگاه های استرالیا کم کم دارند تغییر رویه به سمت برخورد مثبت تر با داوطلبان ایرانی می دهند بلاخره تغییر فضای بین المللی نسبت به کشور ما یک تغییر کوچکی هم در این بخش گذاشته امیدوارم همه دانشگاه های دنیا این موضوع را در نظر بگیرند انشاله موفق باشید
    سلام سام گرامی....بر خلاف نظر شما به نظر من ربطی به تغییر فضای مثبت نداره. درسته که فضا مثبت شده در عرصه بین المللی ولی تا وقتی که این فضای مثبت منجر به تغییر قوانین و تحریما نشه، دانشگاه ها بر اساس قوانین و مقررات قبلی عمل میکنن

در مورد این دوستمون قضیه احتمالا این بوده که ایشون از اول جزئ شرت لیست بوده و بعد از اینکه یه سری از افرادی که به صورت قعطی بورس رو گرفتن، اونو دکلاین کردن واسه همین به نفرات بعدی شرت لیست ایمیل زدن که شاید بورس بگیرین..

نقل قول نوشته اصلی توسط mah_pari نمایش پست ها
    سلام سام گرامی....بر خلاف نظر شما به نظر من ربطی به تغییر فضای مثبت نداره. درسته که فضا مثبت شده در عرصه بین المللی ولی تا وقتی که این فضای مثبت منجر به تغییر قوانین و تحریما نشه، دانشگاه ها بر اساس قوانین و مقررات قبلی عمل میکنن

در مورد این دوستمون قضیه احتمالا این بوده که ایشون از اول جزئ شرت لیست بوده و بعد از اینکه یه سری از افرادی که به صورت قعطی بورس رو گرفتن، اونو دکلاین کردن واسه همین به نفرات بعدی شرت لیست ایمیل زدن که شاید بورس بگیرین..
    منم تا حدودی با نظر شما موافقم، چون دانشگاه کورتین دقیقا به من گفت واسه تحریما ریجکتی . به نظرم اونا باکی ندارن که رسما اینو اعلام کنن! البته همونطور که فرمودین این شورت لیستها به دلیل همون دکلاین های صورت گرفتست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)