صفحه 10 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 106

موضوع: تحصیل در دانشگاه ولنگونگ ( Wollongong University ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ولنگونگ ( Wollongong University ) و مسائل مرتبط

سلام بر دوستان گرامي
    كسي ميتونه توي گرفتنه يك هفته خوابگاه از سوم نوامبر نزديك دانشگاه با قيمت مناسب به من كمك كنه تا سر فرصت يك جاي مناسب تهيه كنم؟ ممنون ميشم اگر كمكم كنيد تا بدو ورود به مشكل بر نخورم

Member
    رشته و دانشگاه
    Ph.D. Candidate, MIPT, Faculty of Medicine, University of Oulu

سلام. دوستان من هنوز اپلای نکردم. یکی از اساتید قول پذیرش (میشه گفت صد در صد) داده.
    من قبلا از آمریکا هم پذیرش گرفتم. اونجا فول فاند بودم، قرار بود TA باشم. ولی متاسفانه نشد ویزای آمریکا بگیرم.
    الان سوالم اینه که اگر برای داتشگاه wollongong اپلای کنم و پذیرش بگیرم، قضیه فاند چی میشه (با توجه به اینکه در ماه اکتبر تمام اسکالرشیپ ها بسته شده اند)؟
    اصلا مثل اینکه این که در این دانشگاه TA یا RA کلا وجود نداره.

حتی کوچکترین اطلاعات شما هم مفید خواهد بود.
    با تشکر.

بسته به رشتتون داره اما به طور کلی به جز برخی رشته های فنی خاص و نیز رشته های علوم پزشکی بقیه اساتید فاند دارند و فاند دانشگاه هست که دو راند اصلی داره. شما بپرسید راند دوم دانشگاه کی هست. اگر نگذشته باشه میتونید براش اپلای کنید. وگرنه باید بمونید برای سال آینده. استرالیا دکترا تحقیقاتی هست و TA نداره تقریبا و RA هم خیلی کمه. لذا فقط روی فاند حساب کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط vahidfrr نمایش پست ها
    سلام. دوستان من هنوز اپلای نکردم. یکی از اساتید قول پذیرش (میشه گفت صد در صد) داده.
    من قبلا از آمریکا هم پذیرش گرفتم. اونجا فول فاند بودم، قرار بود TA باشم. ولی متاسفانه نشد ویزای آمریکا بگیرم.
    الان سوالم اینه که اگر برای داتشگاه wollongong اپلای کنم و پذیرش بگیرم، قضیه فاند چی میشه (با توجه به اینکه در ماه اکتبر تمام اسکالرشیپ ها بسته شده اند)؟
    اصلا مثل اینکه این که در این دانشگاه TA یا RA کلا وجود نداره.

حتی کوچکترین اطلاعات شما هم مفید خواهد بود.
    با تشکر.

Junior Member

سلام دوستان، من برای این دانشگاه دسامبر برای مقطع دکترا مهندسی مواد اپلای کردم و بعد از کش و قوس فراوان (تایید عنوان پروژه) بالاخره هفته پیش پذیرش دادن و البته مشروط هست که باید حدودا 2.5 ماه دوره زبان قبل از شروع ترم بگذرونم. ترم رو هم 24 جولای 2017 اعلام کردن. شهریه که فعلا گفتن باید پرداخت بشه حدود 17500 دلار شهریه یک ترم هست به علاوه حدود 3500 دلار هم برای هزینه بیمه کل دوره دکترا. استاد بهم گفته شهریه رو ویو میکنه که کلی هزینه کم میشه ولی بازم هزینه زندگی و پول خوابگاه زیاد هستش. و حدود 6000 دلار هم باید برای این دوره زبان پرداخت بشه. مشکلی که هستش اینه که استاد پروژه ایی که به دانشگاه اعلام کرده و مورد تایید بوده و پذیرش داده موضوع جالبی نیست و گفته شاید تغییرش بده. سوال من اینه که ایا این کار شدنیه؟ با توجه به اینکه فرصت کمی برای شروع دوره زبان و ترم هست و عملا ممکنه ویزا نیاد باید دیفر کنم . میخوام بدونم دیفر بکنم ترم بعدیشون میشه فوریه سال بعدش دیگه درسته؟ یا اینکه ترمی این وسط وجود داره؟ چون اگر دیفر بشه فوریه نمره تافل من اکسپایر میشه توی اکتبر و همه چی بهم میریزه. اگر دوستان اطلاعاتی دارن لطفا کمک کنن. متشکرم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ولنگونگ ( Wollongong University ) و مسائل م

سلام. دوستان کسی اطلاع داره بخش مدارک تحصیلی جهت آپلود باید معدل به سیستم ایران رو بزنم یا به سیستم 4 درجه ای؟
    دوم اینکه ایا بخش تجارب کاری، کار در زندان رو بزنم یا نزنم؟ به مشکل نمیخورم؟

ممنون

Junior Member

سلام. من هم يك پوزيشن دكتري در دانشگاه wollongong (دانشكده مواد) پيدا كردم ايميل دادم براي استاد كه جواب داد سياست دانشگاه ما اينه كه كلا از ايران دانشجو نگيريم. دوستان كسي تجربه مشابه از اين دانشگاه داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

سلام دوست عزیز

من توی یه پست مفصل توضیح دادم شرایط اینجا به چه صورت هست از این لینک میتونی مطالعه کنی

http://www.applyabroad.org/forum/sho...%D8%B7/page135

نقل قول نوشته اصلی توسط sinahamedi نمایش پست ها
    سلام. من هم يك پوزيشن دكتري در دانشگاه wollongong (دانشكده مواد) پيدا كردم ايميل دادم براي استاد كه جواب داد سياست دانشگاه ما اينه كه كلا از ايران دانشجو نگيريم. دوستان كسي تجربه مشابه از اين دانشگاه داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

در ضمن من از UNSW دارم میام ولنگنگ دانشگاه ولنگنگ موادش خیلی قوی هست ببین پذیرشت از innovation campus است یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط a1364t نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

من توی یه پست مفصل توضیح دادم شرایط اینجا به چه صورت هست از این لینک میتونی مطالعه کنی

http://www.applyabroad.org/forum/sho...%D8%B7/page135

درود بر دوستان عزیز. من ازین دانشگاه هم پذیرش گرفتم هم بورس داخلی دانشگاه که شهریه رو ویو میکنه. از طریق ایجنت هم اقدام کردم و راضی هم بودم. واسه خونه توصیه میکنم خودتون رو محدود به خوابگاه نکنین. یه وبسایت هست که میتونین ازش استفاده کنین و اتاق و خونه اجاره کنین. آدرسش اینه : flatmates.com.au
    من ازش استفاده کردم و راضی هم بودم. مشکلی هم از جانب دانشگاه پیش نیومد البته من رشته م مدیریته و حساسیت برانگیز نیست اصلا.

سلام دوستان .
    اگر
    از طریق ایجنت اقدام نکنیم و خودمون شخصا اپلای کنیم پرونده مون برای دکتری و اسکولارشیپ بررسی نمی شه؟
    و مورد بعدی بحث
    Referee ها که ما اسمشون رو وارد کردیم در هنگام اپلای- خود دانشگاه ازشون می خواد فرم ان لاین رو پر کنن یا
    اینکه وظیفه ماست که به رفری ها بگیم شخصا برن به سایت زیر فرم رو پر کنند؟
    https://hdr.uow.edu.au/hdrpub/hdr_re...port.call_main
    ممنون می شم اگر این دو مورد رو پاسخ بدهید
    سپاس
    ویرایش توسط tahghighisi : September 14th, 2017 در ساعت 01:10 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)