صفحه 9 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 106

موضوع: تحصیل در دانشگاه ولنگونگ ( Wollongong University ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ولنگونگ ( Wollongong University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Sirvan87 نمایش پست ها
    سلام دوستان . من جواب پدیرشم برای ترم جولای دیروز اومد و قبولم کردن . خوشحال میشم با دوستان دیگه آشنا شم . به نظر شما با توجه به اینکه دو ماه و 7 روز به شروع ترم (18 جولای) مونده ، من مشکلی در اخذ ویزا نخواهم داشت ؟
    با سلام،
    ابتدا تبریک بابت پذیرشتون، در مورد سؤالتون کاملا موضوع ویزا غیرقابل پیش بینی هست، بسته به پروپوزال و رشته تون می تونه از دو روز تا چند ماه طول بکشه، بهترین کار اینه که هر چه زودتر مدارکتون را پست کنید به سفارت تهران و توکل کنید بخدا، به هیچ وجه روزهاتون را با استرسهای الکی خراب نکنید، تقریبا ویزای اکثر بچه ها به ویژه دکتراهایی که فاند دارند گرنت می شه.
    موفق باشید

Junior Member Sirvan87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Studying Master of Information and Communication Technology in Wollongong University, Australia

نقل قول نوشته اصلی توسط OnGoHeMe نمایش پست ها
    با سلام،
    ابتدا تبریک بابت پذیرشتون، در مورد سؤالتون کاملا موضوع ویزا غیرقابل پیش بینی هست، بسته به پروپوزال و رشته تون می تونه از دو روز تا چند ماه طول بکشه، بهترین کار اینه که هر چه زودتر مدارکتون را پست کنید به سفارت تهران و توکل کنید بخدا، به هیچ وجه روزهاتون را با استرسهای الکی خراب نکنید، تقریبا ویزای اکثر بچه ها به ویژه دکتراهایی که فاند دارند گرنت می شه.
    موفق باشید
    سلام و ممنون بابت تبریک . خوشبختانه چند روز پیش ویزام اومد . مرسی
    Visa Subclass : 573 , Lodgement Date : June, 15th , Grant Date : June, 23rd, 2016

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Sirvan87 نمایش پست ها
    سلام دوستان . من جواب پدیرشم برای ترم جولای دیروز اومد و قبولم کردن . خوشحال میشم با دوستان دیگه آشنا شم . به نظر شما با توجه به اینکه دو ماه و 7 روز به شروع ترم (18 جولای) مونده ، من مشکلی در اخذ ویزا نخواهم داشت ؟
    سلام
    دوست عزیز منم پذیرش دارم برا ۲۰۱۶ و انشالاه باید آخر جولای اونجا باشم. خوشحال میشم در تماس باشیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط vahabkh نمایش پست ها
    سلام
    دوست عزیز منم پذیرش دارم برا ۲۰۱۶ و انشالاه باید آخر جولای اونجا باشم. خوشحال میشم در تماس باشیم.
    سلام.
    نمیدونم چرا کامنت قبلی من حذف شده توی این پست.اولا بهتون تبریک میگم ایشاله که موفق باشید.میتونم بپرسم رشتتون چیه و چه مقطعی؟

Junior Member

سلام
    من برا دكتري مكانيك پذيرش دارم. شما هام پذيرش دارين؟!

نقل قول نوشته اصلی توسط vahabkh نمایش پست ها
    سلام
    من برا دكتري مكانيك پذيرش دارم. شما هام پذيرش دارين؟!
    سلام.ما برای ترم 2017 قراره اپلای کنیم.مدارکمون اماده هست.پذیرش شما فول فاند هست؟

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

دانشگاه هایی مثل وولنگونگ که اپلای حتما باید از طریق ایجنت باشه مراحلش به چه صورت هست؟ من مدارکم آماده است. باید ترجمه مدارک رو ببرم به یکی از ایجنت ها که مهر بزنه برام؟ اپلای رو هم خودشون انجام باید بدن یا اونو من انجام میدم؟ جواب ادمیشن و فاند به کی اعلام میشه؟ یه توضیح کلی بدید در مورد پروسه ممنون میشم.

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    دانشگاه هایی مثل وولنگونگ که اپلای حتما باید از طریق ایجنت باشه مراحلش به چه صورت هست؟ من مدارکم آماده است. باید ترجمه مدارک رو ببرم به یکی از ایجنت ها که مهر بزنه برام؟ اپلای رو هم خودشون انجام باید بدن یا اونو من انجام میدم؟ جواب ادمیشن و فاند به کی اعلام میشه؟ یه توضیح کلی بدید در مورد پروسه ممنون میشم.
    سلام اگر پیش ایحنت ببرین جواب رو به اونها میدن و خود موسسه براتون ایمیل ادمیشن رو میفرسته و اپلای رو هم خودشون برات انجام میدن

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW

سلام دوستان

اینجا کسی هست Intelligent Polymer Research پذیرش گرفته باشه؟

Junior Member

سلام دوستان امکان داره لینک ایجنت های این دانشگاه را در پی وی بران ارسال کنید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)