صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 106

موضوع: تحصیل در دانشگاه ولنگونگ ( Wollongong University ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض تحصیل در دانشگاه ولنگونگ ( Wollongong University ) و مسائل مرتبط

با درود

برای آشنایی بیشتر با دانشگاه ولنگونگ...بروشوری که خود داشگاه به زبان فارسی تهیه کرده براتون این جا میذارم
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : بچه های ایرانی دانشگاه ولنگونگ

سلام دوستان كسي ميدونه كه كمپس سيدني اين دانشگاه كه در ساختمان گيت وي در مركز سيدني هستش خوابگاه متاهلي داره يا نه ؟ من كه چك كردم به ترتيب اسم خوابگاهها تو سيدني چيزي پيدا نكردم..ممنون ميشم اگه كسي ميدونه اطلاع بده .موفق باشيد

پیش فرض پاسخ : بچه های ایرانی دانشگاه ولنگونگ

سلام،دوستان چرا اینجا انقدر ساکته؟هیچ کس نیست مقداری راجع به مجیط دانشگاه،اساتید،شهر ولونگونگ، کارایی که بدو ورود باید انجام بدیم یا ... توضیح بده؟!
    اگه یک سری اطلاعات بزارید ممنون میشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ولنگونگ ( Wollongong University ) و مسائل مرتبط

دانشگاه خیلی خوبیه..من ترم دوم اینجا هستم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط naasagh نمایش پست ها
    دانشگاه خیلی خوبیه..من ترم دوم اینجا هستم
    میشه لطف کنید نظرتون رو در مورد خوابگاه های دانشگاه بگید....خوبن یل نه ....یا اصولن خونه گرفتن تو ولنگونگ چقدر طول میکشه.....بعد یه جایی خوندم تو ایالت نیو ساوت ولز ....اتوبوس ها برای دانشجوهای بین المللی تخفیف قائل نمیشن....این درسته؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    میشه لطف کنید نظرتون رو در مورد خوابگاه های دانشگاه بگید....خوبن یل نه ....یا اصولن خونه گرفتن تو ولنگونگ چقدر طول میکشه.....بعد یه جایی خوندم تو ایالت نیو ساوت ولز ....اتوبوس ها برای دانشجوهای بین المللی تخفیف قائل نمیشن....این درسته؟
    سلام،
    اول از همه یک نکته خیلی خوبی که ولونگونگ داره اینه که اتوبوس هاش مجانیه، در واقع سه تا خط اتوبوس داره که همشون به دانشگاه منتهی میشن و سرویس مجانی به همه میدن ( نه فقط دانشجو ها ) البته اتوبوس های دیگه ای هم داره که پولی هستن و نقاط دور تری رو تحت پوشش داره البته هر بار سوار شدن حدود 2 تا 3 دلار و خورده ای هزینه داره... برای اطلاعات بیشتر حتما اینجا رو ببینین:
    https://www.uow.edu.au/transport/shuttles/index.html

خیلی مهم هست که محل زندگی به این خطوط به ویژه خط سبز نزدیک باشه...

ما یک هفته تو خوابگاه کیراویو سکونت داشتیم، البته قسمت هتلش، بهترین خوابگاه دانشگاه گویا خوابگاه مارکت ویو هستش، که گویا قبلا اصلا هتل بوده و دانشگاه اونو تبدیل به خوابگاه کرده، دز مورد خوابگاه های دیگه اصلا نمیشه گفت که شرایط خوابگاهاش خیلی بهتر از خوابگاه های ایران هست.

راه دیگه برای اسکان تو شهر ولونگونگ ، اجاره خونه یا اتاق برای دانشجو هاست... که اینکار صد البته باید بعد از اومدن به ولونگونگ انجام بشه...
    قیمت اجاره یه خونه ی دانشجویی از 250 دلار به بالاست... و اتاق حدودا از صد و خورده ای دلار در هفته به بالا... البته باز خیلی خیلی بستگی به محل ، و وضعیت خونه داره
    برای پیدا کردن خونه دانشگاه یک سایت خیلی خوبی گذاشته که از اون طریق میتونین دنبال خونه بگردین و خونه هارو پیدا کنین، با صاحب خونه ها قرار بزارین و خونه هارو ببینین ، البته ایشاالله وقتی رسیدن اینجا...
    این سایتش هست:
    http://uow.studystays.com

راه دیگه برای پیدا کردن خونه از طریق آژانس های محلیه که اونم مزیت ها ی خودش رو داره...
    ولی من در کل گرفتن خونه رو پیشنهاد میکنم مخصوصا اگه کاپل هستین یا یک یا چند تا دوست دارین اینجا

چیز دیگه اینکه اینجا کلی ایرانی هست و حتما کلی دوست ایرانی پیدا میکنید!!!!

Junior Member

سلام دوستان

من برای ترم دوم سال 2013 که در واقع 29 جولای 2013 شروع میشه نامه ی پذیرشم اومده، توی نامه ذکر کرده که نتایج اسکولارشیپ تا اوایل june 2013 اعلام میشه، هزینه ی ثبت نام واسه ترم اول هم چیزی در حدود 16000 تا نوشته شده که طبیعتا من تنها با اسکولارشیپ میتونم پرداختش کنم، بنابراین باید تا اوایل june 2013 صبر کنم تا نتایج اسکولارشیپ اعلام بشه، سوالی که دارم اینه که پروسه ی گرفتن ویزا معمولا چقدر طول میکشه؟ با این تفاسیر من کمتر از 2 ماه وقت دارم تا ویزام بیاد!
    سوال دیگری که دارم اینه که اگه ویزام دیر بیاد امکانش هست که defer کنم به ترم بعد؟ (من واسه دوره ی phd اقدام کردم)
    ممنون

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط abc1234 نمایش پست ها
    سلام دوستان

من برای ترم دوم سال 2013 که در واقع 29 جولای 2013 شروع میشه نامه ی پذیرشم اومده، توی نامه ذکر کرده که نتایج اسکولارشیپ تا اوایل june 2013 اعلام میشه، هزینه ی ثبت نام واسه ترم اول هم چیزی در حدود 16000 تا نوشته شده که طبیعتا من تنها با اسکولارشیپ میتونم پرداختش کنم، بنابراین باید تا اوایل june 2013 صبر کنم تا نتایج اسکولارشیپ اعلام بشه، سوالی که دارم اینه که پروسه ی گرفتن ویزا معمولا چقدر طول میکشه؟ با این تفاسیر من کمتر از 2 ماه وقت دارم تا ویزام بیاد!
    سوال دیگری که دارم اینه که اگه ویزام دیر بیاد امکانش هست که defer کنم به ترم بعد؟ (من واسه دوره ی phd اقدام کردم)
    ممنون
    در مورد ویزا هیچی معلوم نیست....ممکنه 20 روزه جواب بدن....ممکنه 3 ماه طول بکشه....ممکنه هم رد شین....اصل بر ندادن ویزا هست....مگر مامور از شما خوشش بیاد و ویزا رو بده....خودتون حالا به موقع اونو تجربه میکنید
    بله میتونید پذیرشتون و اگر بورس رو بردید به تاخیر بندازید به ترم اول 2014....مشکلی نیست.....ولی تا روز آخر صبر کنید....یعنی تا روزی که ترم شروع میشه....اگر ویزا نیومد با استادتون تماس بگیرید بگید ویزا ندادن....یه مهلت یه ماهه میدن.....اگر بعد از اون یه ماه هم مشخص نشد....انوقت به ترم اول 2014 انتقال بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط abc1234 نمایش پست ها
    سلام دوستان

ممنون

من دیروز با یکی از دوستام صحبت کردم
    گفت ویزاش 26 روزه اومده، اگر با استاد راهنما صحبت کنید حتما کمکتون می کنه ترم defer بشه با scholarship.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

سلام دوستان،
    میخواستم بدونم کسی رو میشناسید که در این دانشگاه برای Master by coursework در رشته علوم کامپیوتر فاند یا اسکالرشیپ گرفته باشه؟
    یا این امکان هست که من با هزینه شخصی وارد دانشگاه بشم و بتونم با یه استادی شروع به کار کنم و بهم اسکالرشیپ بدن برای ترم بعدیش ؟

مرسی

صفحه 1 از 11 12345678910 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)