صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 106 , از مجموع 106

موضوع: تحصیل در دانشگاه ولنگونگ ( Wollongong University ) و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ولنگونگ ( Wollongong University ) و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط tahghighisi نمایش پست ها
    سلام دوستان .
    اگر
    از طریق ایجنت اقدام نکنیم و خودمون شخصا اپلای کنیم پرونده مون برای دکتری و اسکولارشیپ بررسی نمی شه؟
    و مورد بعدی بحث
    Referee ها که ما اسمشون رو وارد کردیم در هنگام اپلای- خود دانشگاه ازشون می خواد فرم ان لاین رو پر کنن یا
    اینکه وظیفه ماست که به رفری ها بگیم شخصا برن به سایت زیر فرم رو پر کنند؟
    https://hdr.uow.edu.au/hdrpub/hdr_re...port.call_main
    ممنون می شم اگر این دو مورد رو پاسخ بدهید
    سپاس
    سلام.
    بله اگر خودتون اپلای کنید، اپلیکیشن شما مورد بررسی قرار میگیره.
    در مورد توصیه نامه، خود دانشگاه به صورت اتوماتیک ایمیل میزنه به استادتون تا فرمو پر کنه.

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ولنگونگ ( Wollongong University ) و مسائل م

سلام ببخشید دانشگاه ولونگونگ چجور دانشگاهی هست ؟ هم در کل و هم در زمینه دکترای برق و الکترونیک......ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام دوستان
    تا کی وقت است به ایمیلی که در ان افر امده جواب داد و اکسپت کرد(چون منتظر جواب اسکولارشیپیم تو نامه افر بدون اسکولارشیپه و شهریه مشخص کرده)
    مثلا اگر شروع رو زده باشند Orientation/Enrolment Date: February 2018
    از طرف دیگه اگر ما برای اسکولارشیپ 17 سپتامبر اقدام کرده باشیم کی جواب اون میاد که این تاریخ شروع که دانشگاه مشخص کرده جور دربیاد اقدامات بعدی
    سپاس

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tahghighisi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    تا کی وقت است به ایمیلی که در ان افر امده جواب داد و اکسپت کرد(چون منتظر جواب اسکولارشیپیم تو نامه افر بدون اسکولارشیپه و شهریه مشخص کرده)
    مثلا اگر شروع رو زده باشند Orientation/Enrolment Date: February 2018
    از طرف دیگه اگر ما برای اسکولارشیپ 17 سپتامبر اقدام کرده باشیم کی جواب اون میاد که این تاریخ شروع که دانشگاه مشخص کرده جور دربیاد اقدامات بعدی
    سپاس
    سلام.
    تا زمانی که نتایج بورسیه بیاد میشه اکسپت کرد افر رو.
    نتایج بورسیه برای ترم February حدود اوایل دسامبر اعلام میشه.

Junior Member

سلام دوستان
    بورسیه این دانشگاه برای دکترا شرایطش به چه صورته؟ من توی سایتشون چیزی پیدا نکردم
    چه هزینه هایی رو پوشش میده؟

Junior Member

سلام دوستان. من شخصاً و بدون ایجنت برای این دانشگاه اقدام کردم. پروپوزال رو با تایید استاد نوشتم و اپلای کردم. بعد از دوهفته دانشگاه وقت مصاحبه با استاد گذاشت و مصاحبه انجام شد. به نظرتون چند روز باید صبر کنم تا در مورد نتیجه آفر پیگیر شم؟ از خود استاد پیگیر شم یا دانشگاه؟ ممنون

صفحه 11 از 11 نخستنخست ... 234567891011

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)