صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 106

موضوع: تحصیل در دانشگاه ولنگونگ ( Wollongong University ) و مسائل مرتبط

Junior Member mbuilding آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ولنگونگ ( Wollongong University ) و مسائل مرتبط

من اینجا واسه مهندسی محیط زیست پذیرش گرفتم، ولی شنیدم محیط زیست دانشگاه griffith خیلی بهتره، حالا دوستایی که اطلاع دارن لطفا بگن ارزش داره 2 3 هفته منتظر یه پذیرش دیگه بشم ؟ با توجه به اینکه ویزا طول می کشه و باید خوابگاه هم بگیرم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mbuilding نمایش پست ها
    من اینجا واسه مهندسی محیط زیست پذیرش گرفتم، ولی شنیدم محیط زیست دانشگاه griffith خیلی بهتره، حالا دوستایی که اطلاع دارن لطفا بگن ارزش داره 2 3 هفته منتظر یه پذیرش دیگه بشم ؟ با توجه به اینکه ویزا طول می کشه و باید خوابگاه هم بگیرم
    بنظر من دانشگاه ولونگونگ بسیار معتبر تر از دانشگاه گریفیت هست بعلاوه با داشتن ایرانی های زیاد کمتر احساس غربت می کنید! گریفیت من هم زدم ولی اگر بورس ولونگونگ بشم اونجا می روم تا خدا چی بخواد!

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    بنظر من دانشگاه ولونگونگ بسیار معتبر تر از دانشگاه گریفیت هست بعلاوه با داشتن ایرانی های زیاد کمتر احساس غربت می کنید! گریفیت من هم زدم ولی اگر بورس ولونگونگ بشم اونجا می روم تا خدا چی بخواد!

هر دو دانشگاه از دانشگاهای خوب استرالیا هستن....ولی از نظر رده بندی دانشگاه ولونگونگ از گریفیث معتبرتر هست....اما از لحاظ رشته به نظرم گریفیث قوی تر باشه ....این بدین مانی هست که پول زیادی تو این رشته ها خارج میکنن ....از لحاظ کنار دریا و ساحل....بهترین سواحل استرالیا....گلد کوست ..در نزدیکی گریفیث واقع شده...پس اگه عشق دریا و کنار دریا و ساحل هستی اونو هم فراموش نکن!!!!!!!!!!!!!!!!!
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    هر دو دانشگاه از دانشگاهای خوب استرالیا هستن....ولی از نظر رده بندی دانشگاه ولونگونگ از گریفیث معتبرتر هست....اما از لحاظ رشته به نظرم گریفیث قوی تر باشه ....این بدین مانی هست که پول زیادی تو این رشته ها خارج میکنن ....از لحاظ کنار دریا و ساحل....بهترین سواحل استرالیا....گلد کوست ..در نزدیکی گریفیث واقع شده...پس اگه عشق دریا و کنار دریا و ساحل هستی اونو هم فراموش نکن!!!!!!!!!!!!!!!!!
    البته محیط زیست در کمپ nathan هست و نه gold coast که یک ساعت تا ساحل فاصله داره، ولی ممنون از راهنماییتون، دیگه واسه این ترم فرصتی واسه اپلای نیست با توجه به اینکه حدود 3 ماه از ادمیشن تا گرفتن ویزا طول می کشه

رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط danniel نمایش پست ها
    سلام،
    اول از همه یک نکته خیلی خوبی که ولونگونگ داره اینه که اتوبوس هاش مجانیه، در واقع سه تا خط اتوبوس داره که همشون به دانشگاه منتهی میشن و سرویس مجانی به همه میدن ( نه فقط دانشجو ها ) البته اتوبوس های دیگه ای هم داره که پولی هستن و نقاط دور تری رو تحت پوشش داره البته هر بار سوار شدن حدود 2 تا 3 دلار و خورده ای هزینه داره... برای اطلاعات بیشتر حتما اینجا رو ببینین:
    https://www.uow.edu.au/transport/shuttles/index.html

خیلی مهم هست که محل زندگی به این خطوط به ویژه خط سبز نزدیک باشه...

ما یک هفته تو خوابگاه کیراویو سکونت داشتیم، البته قسمت هتلش، بهترین خوابگاه دانشگاه گویا خوابگاه مارکت ویو هستش، که گویا قبلا اصلا هتل بوده و دانشگاه اونو تبدیل به خوابگاه کرده، دز مورد خوابگاه های دیگه اصلا نمیشه گفت که شرایط خوابگاهاش خیلی بهتر از خوابگاه های ایران هست.

راه دیگه برای اسکان تو شهر ولونگونگ ، اجاره خونه یا اتاق برای دانشجو هاست... که اینکار صد البته باید بعد از اومدن به ولونگونگ انجام بشه...
    قیمت اجاره یه خونه ی دانشجویی از 250 دلار به بالاست... و اتاق حدودا از صد و خورده ای دلار در هفته به بالا... البته باز خیلی خیلی بستگی به محل ، و وضعیت خونه داره
    برای پیدا کردن خونه دانشگاه یک سایت خیلی خوبی گذاشته که از اون طریق میتونین دنبال خونه بگردین و خونه هارو پیدا کنین، با صاحب خونه ها قرار بزارین و خونه هارو ببینین ، البته ایشاالله وقتی رسیدن اینجا...
    این سایتش هست:
    http://uow.studystays.com

راه دیگه برای پیدا کردن خونه از طریق آژانس های محلیه که اونم مزیت ها ی خودش رو داره...
    ولی من در کل گرفتن خونه رو پیشنهاد میکنم مخصوصا اگه کاپل هستین یا یک یا چند تا دوست دارین اینجا

چیز دیگه اینکه اینجا کلی ایرانی هست و حتما کلی دوست ایرانی پیدا میکنید!!!!
    ببخشید من خوابگاه catered می خوام بگیرم، وضعیت international house و weerona college چطوره؟ کدوم بهتره؟ campus east چطور؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

دوستان، من Master of Engineering Practice که یک دوره یکساله Mechanical Engineering در دانشگاه ولنگونگ هست پذیرش گرفتم!!

هرچی تو سایت نگاه کردم تفاوتی با Master of Engineering که اون هم 48 واحد هست پیدا نکردم!

چه فرقی دارن اینها باهم؟

آیا برای ادامه دادن بعد از مستر و یا موافقت وزارت علوم به مشکل بر نمی خورم؟

ApplyAbroad Veteran

ببخشید من خوابگاه catered می خوام بگیرم، وضعیت international house و weerona college چطوره؟ کدوم بهتره؟ campus east چطور؟
    اما به نظرم یکی از خوابگاه های خوب دانشگاه همین کامپس ایست هست....من از داخلش خبر ندارم .....البته منظورم داخل اتاق هاش هست ...اما اگر به شیوهی بقیه جاها اداره میشن...یعنی اگر خسارات زدین باید پول بدین و هر دو هفته اتاق شما چک میشه از نظر تمیزی...فکر نکنم مشکلی داشته باشه...البته قیافه اتاقش از بیرون که خوبه .....این کمپ ی مقداری از دانشگاه دور هست...و حتمن شما باید با اتوبوس به دانشگاه رفت و آمد کنید ....اما به نظرم برتری های خودشو داره.....اول از همه که یکی از بهترین پارک های تفریحی شهر نزدیکه ......در نتیجه اگر کسی اهل ورزش باشه و یا اینکه بخاد ی روز کنار دریا باشه بسیار جای عالی هست....از طرف دیگه تنها ۳ ایستگاه با ۲ فروشگاه زنجیری شهر فاصله داره ....و از سوی دیگه به مرکز شهر ۵ یا ۶ ایستگاه فاصله داره .....که چون رفت و آمد از طریق خط سبز صورت میگیره در نتیجه مجانی هست .....

ApplyAbroad Veteran

اینترنشنال هوس یکی از بهترین خابگاهای دانشگاه هست....سختگیری زیادی در موردش میکنن ...در نتیجه با اینکه ۴۰ سال از ساختش گذشته ...اما مسله روز اولش به نظر میرسه .....به دانشگاه نزدیک هست ...ی مسیر زیبا حدود ۵ دقیقه تا دانشگاه فاصله داره ....به ایستگاه قطار خیلی نزدیک هست ...در نتیجه رفت و آمد به سیدنی یا جاهای دیگه خیلی آسون صورت میگیره ...

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza D نمایش پست ها
    دوستان، من Master of Engineering Practice که یک دوره یکساله Mechanical Engineering در دانشگاه ولنگونگ هست پذیرش گرفتم!!

هرچی تو سایت نگاه کردم تفاوتی با Master of Engineering که اون هم 48 واحد هست پیدا نکردم!

چه فرقی دارن اینها باهم؟

آیا برای ادامه دادن بعد از مستر و یا موافقت وزارت علوم به مشکل بر نمی خورم؟
    دوست خوبم بهتر هست که اینجور مسائل رو از خود دانشگاه بپرسی .....چون اونا بهتر میدونن...شما فقط نیاز به یک ا-میل ساده داری که ازشون در مورده تفاوت این دو بپرسی...چون اینجا کمتر کسی پیدا میشه اطلاعات مورد نیاز شما رو داشته باشه....پس من توصیه میکنم حتمن با خود دانشگاه تماس بگیری...هم بهتر جواب میدان و هم جواب درست میدان...نه از روی شنیده ها و تجربیایات سایر بچه ها !

ApplyAbroad Veteran

امروز در سایت دانشگاه اعلام کردن که در رتبه بندی یکی از موسسه های رده بندی دانشگاه ها در جهان رتبه دانشگاه ولنگونگ ارتقا پیدا کرده و به 188 رسیده و از نظر رتبه بندی داخلی در رده پنجم قرار گرفته ....

http://media.uow.edu.au/news/UOW1480...ource=uow_home

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)