صفحه 3 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 106

موضوع: تحصیل در دانشگاه ولنگونگ ( Wollongong University ) و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ولنگونگ ( Wollongong University ) و مسائل مرتبط

سلام بچه ها

من امروز افرم امد برای دکتری چهارساله مدیریت مالی!
    گفتم من برای دوره سه ساله اپلای کرده بودم چی شد گفتن برای چهارساله کووالی فای هستی و بورس هم برای دوره چهار ساله نداریم ولی ممکنه بورس شهریه بگیری البته تا اخر می جوابش میاد؟!

شما نظر تون چیه می ارزد اگه شهریه معاف شم بروم؟ آیا بعدن میشه پس از اتمام سال اول درخواست بورس کرد؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    سلام بچه ها

من امروز افرم امد برای دکتری چهارساله مدیریت مالی!
    گفتم من برای دوره سه ساله اپلای کرده بودم چی شد گفتن برای چهارساله کووالی فای هستی و بورس هم برای دوره چهار ساله نداریم ولی ممکنه بورس شهریه بگیری البته تا اخر می جوابش میاد؟!

شما نظر تون چیه می ارزد اگه شهریه معاف شم بروم؟ آیا بعدن میشه پس از اتمام سال اول درخواست بورس کرد؟
    شما اینجا برای خرج زندگی ماهیانه دست کم به 1000 دلار در ماه نیاز داری....حالا خودت برآورد کن میتونی با این شرایط کنار بیای یا نه .....بعد شما روی کار کردن هم حساب باز نکن ....چون خیلی سخته در مقطع دکترا هم درس بخونی و هم کار کنی....البته من اینجور فکر می کنم.....اما یه احتمال رو هم میتونی در نظر بگیری ...اونم اینه که یه استاد پیدا شه و از عملکرذ تو در اون بازه یه ساله خوشش بیاد....و بتونه برات یه بورسی جور کنه.....اما در اون بازه یه ساله با خودتون به فکر پول باشید.....البته اجازه بدید جواب این بورستون بیاد.....بعد تصمیم بگیرید!
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

ApplyAbroad Veteran

با درود خدمت همه دوست های خوبم

امروز داشتم وب سایت (سامانه) اینترنتی دانشگاه رو بررسی می کردم که یه چیز جالبی پیدا کردم....یه فایل (سند) هستش که در اون به تفصیل در مورد خوابگاه های دانشگاه صحبت شده و دست آخر در یه جدول همه این خوابگاه ها رو با هم مقایسه کرده....البته یه مقدار قدیمی هست ولی شامل اطلاعات ارزشمندی هست برای کسایی که میخوان در ولنگونگ درس بخونن!
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mbuilding نمایش پست ها
    ببخشید من خوابگاه catered می خوام بگیرم، وضعیت international house و weerona college چطوره؟ کدوم بهتره؟ campus east چطور؟
    از بین این هایی که گفتین من weerona رو ازش اطلاعی ندارم، ولی از نظر کیفیت campus east خیلی بهتر از GRADUATE HOUSE هست... ولی بهترین خوابگاه اینجا صد در صد مارکت ویو هست... تفاوتش خیلی زیاده!! کمپس ایست داخل انویشن کمپس هستش که با اتوبوس مجانی سبز تا دانشگاه اصلی یه یک ربعی راهه....
    برای خوابگاه فکر میکنم خیلی سریع باید اقدام کنید که پر نشه... باز سوالی اگه داشتین بهم پیام بدین

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mani2541 نمایش پست ها
    شما اینجا برای خرج زندگی ماهیانه دست کم به 1000 دلار در ماه نیاز داری....حالا خودت برآورد کن میتونی با این شرایط کنار بیای یا نه .....بعد شما روی کار کردن هم حساب باز نکن ....چون خیلی سخته در مقطع دکترا هم درس بخونی و هم کار کنی....البته من اینجور فکر می کنم.....اما یه احتمال رو هم میتونی در نظر بگیری ...اونم اینه که یه استاد پیدا شه و از عملکرذ تو در اون بازه یه ساله خوشش بیاد....و بتونه برات یه بورسی جور کنه.....اما در اون بازه یه ساله با خودتون به فکر پول باشید.....البته اجازه بدید جواب این بورستون بیاد.....بعد تصمیم بگیرید!
    امروز جواب بورس امد شهریه معاف نشدم پس ولونگونگم به معدل لیسانس گیره! تازه استادم داشتم اوکی داده بود! قسمت ما نیست بورس شیم!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    industrial engineering

با سلام
    من توی سایت دانشگاه، قسمت شهریه نگاه کردم دیدم برای رشته project management در مقطع ارشد زده 24000 دلار در ترم!!!! این طوری که خیلی زیاد میشه!
    دوستان کسی می دونه چطوری میشه بورسیه گرفت؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam27 نمایش پست ها
    با سلام
    من توی سایت دانشگاه، قسمت شهریه نگاه کردم دیدم برای رشته project management در مقطع ارشد زده 24000 دلار در ترم!!!! این طوری که خیلی زیاد میشه!
    دوست عزیز دانشگاه ولونگونگ متاسفانه بورس مستر برای ایرانیها ندارد من قبلا پرسیدم!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hessam27 نمایش پست ها
    با سلام
    24000 در سال هستش! نه در ترم... هزینه ی هر درس تو پروجکت منیجمنت حدود 3000 دلار هست و کلا 8 درس داره واسه یک سال

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - دانشگاه آزاد-Technische Universtiät Graz- utm

سلام دوستان. پس از سخت شدن بسیار زیاد مهاجرت به کانادا و همچنین پذیرش گرفتن در مقطع دکترا از کانادا، تصمیم گرفتم که به کشور زیبای استرالیا بیام :دی
    اما دیروز فهمیدم که مدارک یک ساله مستر برای اقامت ارزشی نداره و حتما باید مستر 2 ساله باشه!! یعنی وقتم نمیدن که کار پیدا کنیم حتی؟؟؟ چیز دیگه ای که فهمیدم اینه که مستر تو استرالیا فاند نداره و هزینه یک سالش با مخارجت بیشتر از 30000 تا میشه!!
    سوالم اینه که آیا من می تونم بعد یک ترم یک کاری پیدا کنم؟؟ ایرانی هایی که مستر میان اونجا برای خرجشون چه کار می کنند؟؟ ( همین سوال رو اگه از من بپرسند در مورد اروپا می گم که نه یا پول بیار یا اینجا به فلاکت می افتی :دی)
    در مورد دکترا چه جوری می تونم فاند بگیرم؟ برای رشته مکاترونیک یا مکانیک! کجا باید درخواست فاند بدم؟ اصلا تو سایتش نتونستم چیزی پیدا کنم!! و اینکه فاند گرفتن خیلی سخته؟؟ ممکنه اولش برای یک دوره مستر ریسرچ بگیرن و بعدش بگن بیا دکترا بخون؟؟
    سرتون رو درد نیارم دیگه! هلپ می پیلیز...

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط MEFA نمایش پست ها
    سلام دوستان. پس از سخت شدن بسیار زیاد مهاجرت به کانادا و همچنین پذیرش گرفتن در مقطع دکترا از کانادا، تصمیم گرفتم که به کشور زیبای استرالیا بیام :دی
    اما دیروز فهمیدم که مدارک یک ساله مستر برای اقامت ارزشی نداره و حتما باید مستر 2 ساله باشه!! یعنی وقتم نمیدن که کار پیدا کنیم حتی؟؟؟ چیز دیگه ای که فهمیدم اینه که مستر تو استرالیا فاند نداره و هزینه یک سالش با مخارجت بیشتر از 30000 تا میشه!!
    سوالم اینه که آیا من می تونم بعد یک ترم یک کاری پیدا کنم؟؟ ایرانی هایی که مستر میان اونجا برای خرجشون چه کار می کنند؟؟ ( همین سوال رو اگه از من بپرسند در مورد اروپا می گم که نه یا پول بیار یا اینجا به فلاکت می افتی :دی)
    در مورد دکترا چه جوری می تونم فاند بگیرم؟ برای رشته مکاترونیک یا مکانیک! کجا باید درخواست فاند بدم؟ اصلا تو سایتش نتونستم چیزی پیدا کنم!! و اینکه فاند گرفتن خیلی سخته؟؟ ممکنه اولش برای یک دوره مستر ریسرچ بگیرن و بعدش بگن بیا دکترا بخون؟؟
    سرتون رو درد نیارم دیگه! هلپ می پیلیز...
    همان طور که خودتون هم گفتید در این جا برای دوره ارشد بورسیه چندانی در نظر نمیگیرن که عملن گرفتن اون رو به صفر به خصوص برای دانشجوهای بین المللی رسونده .... پس اگر قصدتون خوندن ارشد در استرالیا هست باید با هزینه شخصی تشریف بیارید این جا .... در مورد کار هم این جا یه سری کار دانشجویی هست که خود دانشگاه اونا رو تبلیغ می کنه .... اما در مورد پیدا کردن کار در شهر من خودم چندان اطلاعی ندارم ولی دیدم کسایی رو که هم درس میخونن و هم تو شهر کار می کنن اما چطور تونستن کار پیدا کنن رو نمیدونم .... در مورد اقامت هم اگر مدرک شما دو ساله باشه بهتر هستش و شما بعد از اون و با داشتن امتیازهای لازم میتونید درخواست بدید .... اما با مدرک یک ساله اون امتیاز ارشد برای شما در نظر گرفته نمیشه و کار شما سخت تر میشه .... در مورد ایرانی هایی که برای دوره ارشد میان این جا .... بیشترشون از داخل ایران و از طریق خانواده هاشون حمایت میشن .... البته کسانی هم هستند که چندین سال در ایران کار کردن و سرمایه شخصی دارن و با پول خودشون دارن این جا روزگار میگذرونن .... ولی بدون حمایت خانواده در ایران حتی با داشتن کار هم نمیتونید از پس مخارج دانشگاه و زندگی در استرالیا بر بیاد کسی!.....

گرفتن کمک هزینه تحصیلی یا همون بورسیه برای دوره دکترا هم در این جا کاملن یه امر رقابتی هستش که به طور کامل به پیشینه تحصیلی شما و موفقیت هایی که کسب کردید بستگی داره .... مهمترین اون ها معدل و داشتن مقاله و همچنین نامه توصیه خوب از اساتید سرشناس تا حدودی و رشته مورد نظر و دانشگاهی که در اون تحصیل کردید و همچنین به سایر شرکت کننده ها در اون دوره رقابت .... با داشتن معدل های خوب و همچنین چندید مقاله isi میتونم بگم شانس خوبی برای گرفتن بورس دارید .... این رشته ای هم شما گفتید باید در سامانه اینترنتی دانشگاه جستجو کنید حتمن پبدا می کنید .... این یکی از اون کارهایی هست که باید خودتون انجام بدید.... این که چه مقطعی میخوان برید بستگی به مدرک شما داره .... اگر شما دارای مدرک ارشد هستید و یک پروژه گذروندید میتونید مستقیم برید دکترا در غیر این صورت باید اول برید ارشد بخونید که معمولن این نوع ارشد by course هست و در این صورت اصولن به شما بورس تعلق نمیگیره .....هر دوره ای هم که وارد شدید باید تا آخرش برید و از وسطش نمیتونید بپرید یه دوره دیگه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)