صفحه 4 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 106

موضوع: تحصیل در دانشگاه ولنگونگ ( Wollongong University ) و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ولنگونگ ( Wollongong University ) و مسائل مرتبط

با سلام

امروز دانشگاه ولونگون جواب اپلای من رو داد و به احتمال زیاد بتونم برای مستر MBA با هزینه شخصی پذیرش بگیرم. مشکل من اینه که طول دوره رو متوجه نمیشم. یه جا زده ۱۶ ماه تحصیل و جای دیگه زده ۴ ترایمستر. حالا دو سوال مهم:

۱- این دوره از نظر طول دوره برای درخواست اقامت مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    ۲- من تو لیست رشته ها MBA رو ندیدم ولی ایجت من میگه مشکلی نیست و بعد از تحصیل تو این رشته میتونم برای اقامت اقدام کنم. این درسته؟

در ضمن لیسانس مکانیک دارم ( ولی با توجه به معدلم associate ارزیابی میشه ) . ممنون میشم راهنمایی کنید.

موفق باشید
    دريافت توسط سفارت : (4/10/2010) / احتمالا تاریخ فایل نامبر : (21/12/2010)
    دریافت مانی اردر توسط سفارت : (2/3/2011) / دریافت فایل نامبر از طریق تلفن : (26/5/2011) / دريافت ايميل فايل نامبر و رسيد ماني اردر (13/07/2011)
    رشته 6 امتیازی ، انگلیسی 5و5 ، فرانسه 6و6 DA000038XXX

Junior Member

سلام
    من از ولونگونگ پذيرش گرفتم و الان در پورسه صدور ويزا است براي مارچ سال بعد ولي سوال شما؟
    براي اقامت حتما بايد ٢ سال در استراليا باشيد بعد اقامت اقدام كنيد
    ٢.ولونگونگ ذو تا كمپس داره ببين كدومه اگه توسيدني باشه سه توم است يك شال تحصيلي اگر تو شهر ولونگونگ باشه ٢ ترم است
    خوش باشي
    يا علي
    نقل قول نوشته اصلی توسط aidinf نمایش پست ها
    با سلام

امروز دانشگاه ولونگون جواب اپلای من رو داد و به احتمال زیاد بتونم برای مستر MBA با هزینه شخصی پذیرش بگیرم. مشکل من اینه که طول دوره رو متوجه نمیشم. یه جا زده ۱۶ ماه تحصیل و جای دیگه زده ۴ ترایمستر. حالا دو سوال مهم:

۱- این دوره از نظر طول دوره برای درخواست اقامت مشکلی ایجاد نمیکنه؟
    ۲- من تو لیست رشته ها MBA رو ندیدم ولی ایجت من میگه مشکلی نیست و بعد از تحصیل تو این رشته میتونم برای اقامت اقدام کنم. این درسته؟

در ضمن لیسانس مکانیک دارم ( ولی با توجه به معدلم associate ارزیابی میشه ) . ممنون میشم راهنمایی کنید.

موفق باشید

سلام. ببخشید یه سوال داشتم: من دانشجوی ترم 7 هستم. می تونم همین ترم واسه این دانشگاه از همین اپلای کنم یا باید صبر کنم درسم تموم شه و مدرک بگیرم؟ آخه برای کانادا و آمریکا بچه ها از همین ترم 7 اقدام به اپلای می کنن.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_sharif نمایش پست ها
    سلام. ببخشید یه سوال داشتم: من دانشجوی ترم 7 هستم. می تونم همین ترم واسه این دانشگاه از همین اپلای کنم یا باید صبر کنم درسم تموم شه و مدرک بگیرم؟ آخه برای کانادا و آمریکا بچه ها از همین ترم 7 اقدام به اپلای می کنن.
    دوست خوبم ... بهترین کار در این زمینه تماس با دانشگاه هست .... بعضی از دانشگاه ها از شما میخوان که نشون بدید که مدرک کارشناسی دارید ... یعنی حتمن باید فارغ التحصیل شده باشید ... بعضی ها هم قبول می کنن به شرطی این که تا یه تاریخ معین شما فارغ التحصیل شده باشید ... که این تاریخ بسته به زمان شروع درستون هست در دانشگاه ... پس یک ایمیل ساده به بخش بین الملل دانشگاه بزنید و جوابش رو هم اگر لطف کنید همین جا بذارید
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

سلام دوستان،
    من پذيرش دكتري گرفتم از UOW ولي گفتند كه نتايج بورسيه يك ماه ديگه يعني اواسط دسامبر مشخص ميشه. گفتند براي تسريع گرفتن ويزا الان ثبت نام كنم ولي بايد حدود 16000 دلار پرداخت كنم كه ندارم همچين پولي و فقط اميدوارم بورسيه رديف شه. خيلي نگران اين بورسيه هستم و چيز زيادي راجع بهش و نحوه اعطاش رو نميدونم. اين لينك اطلاعات مختصر ولي خوب طبقه بندي شده اي درخصوص بورسيه هاي UOW و ساير دانشگاه هاي استراليا داره.

http://www.studyco.com/article/4256-...88%D9%86%DA%AF

ميخواستم بپرسم آيا كسي از چگونگي يا روند اعطاي اين بورس ها اطلاعي داره؟ مثلا اينكه آيا اساتيد راهنما در اين امر مستقيما دخيل هستند يا نه؟ يا اينكه دانشگاه اين بورس ها رو اعطا ميكنه؟ يا اينكه منابع خارجي تصميم ميگيرند؟

و همچنين ميخواستم بدونم اگر به دانشجوهاي دوره دكتري در ابتدا بورسيه تعلق نگيره آيا اميدي هست كه با هزينه خودمون بريم بلكه ترم بعدي فرجي بشه؟ براي دانشجوهاي ارشد تو پست هاي قبل توضيحاتي داده شده بود ولي دانشجوهاي دكتري درسي رو پاس نميكنند كه مثلا نمره يا معدلش رو بخوان ملاك عملكرد دانشجو در اونجا قرار بدند. فقط ميمونه نظر شخصي استاد راهنما كه اگر اون (استاد) هم تو روند تصميم گيري دخيل نباشه يعني عملا هيچ جاي اميدي نخواهد بود. به نظر من اين خيلي مسئله مهمي هست، ممنون ميشم اگر كسي اطلاعي داره راهنمايي كنه.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط frustrated نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من پذيرش دكتري گرفتم از UOW ولي گفتند كه نتايج بورسيه يك ماه ديگه يعني اواسط دسامبر مشخص ميشه. گفتند براي تسريع گرفتن ويزا الان ثبت نام كنم ولي بايد حدود 16000 دلار پرداخت كنم كه ندارم همچين پولي و فقط اميدوارم بورسيه رديف شه. خيلي نگران اين بورسيه هستم و چيز زيادي راجع بهش و نحوه اعطاش رو نميدونم. اين لينك اطلاعات مختصر ولي خوب طبقه بندي شده اي درخصوص بورسيه هاي UOW و ساير دانشگاه هاي استراليا داره.

http://www.studyco.com/article/4256-...88%D9%86%DA%AF

ميخواستم بپرسم آيا كسي از چگونگي يا روند اعطاي اين بورس ها اطلاعي داره؟ مثلا اينكه آيا اساتيد راهنما در اين امر مستقيما دخيل هستند يا نه؟ يا اينكه دانشگاه اين بورس ها رو اعطا ميكنه؟ يا اينكه منابع خارجي تصميم ميگيرند؟

و همچنين ميخواستم بدونم اگر به دانشجوهاي دوره دكتري در ابتدا بورسيه تعلق نگيره آيا اميدي هست كه با هزينه خودمون بريم بلكه ترم بعدي فرجي بشه؟ براي دانشجوهاي ارشد تو پست هاي قبل توضيحاتي داده شده بود ولي دانشجوهاي دكتري درسي رو پاس نميكنند كه مثلا نمره يا معدلش رو بخوان ملاك عملكرد دانشجو در اونجا قرار بدند. فقط ميمونه نظر شخصي استاد راهنما كه اگر اون (استاد) هم تو روند تصميم گيري دخيل نباشه يعني عملا هيچ جاي اميدي نخواهد بود. به نظر من اين خيلي مسئله مهمي هست، ممنون ميشم اگر كسي اطلاعي داره راهنمايي كنه.
    My friend.... There is a committee in all australian universities which is in charge of selecting applicant for national scholarships..IPRS.... there are also other scholarships which are funded by faculties individually and a committee from the faculties is in charge of them.......the influence of supervisor varies based on type of the scholarship and nobody knows how much the selecting process can be affected by the supervisors.......but, there are a strong guess that says the supervisors have a little impact on the selection process of national scholarships......

I have seen a few PhD students who were not awarded scholarships in the beginning....and they came here on their own fund for the first semester, paying for both tuition fee and cost of living....... for the second semester they were awarded a scholarship which only covers their tuition fee and they are still paying for their cost of living ....I mean there is no guarantee to be awarded a scholarship ........

Specifically about University of Wollongong... it has been announced a while ago by the university that the iranian applicant will no be longer awarded any scholarships due to the international and national sanctions which are imposed by the United Nation and Australian government.....So, I strongly recommend you to take into account other universities
    ویرایش توسط mani2541 : November 16th, 2013 در ساعت 02:01 AM
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

سلامنمی دونم چرا پروسه application online ولونگونگ رو صفحه اول گیر میکنه (personal details)و به قسمت contact details نمیره.کسی اطلاع داره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط rsl نمایش پست ها
    سلامنمی دونم چرا پروسه application online ولونگونگ رو صفحه اول گیر میکنه (personal details)و به قسمت contact details نمیره.کسی اطلاع داره؟
    منم همین مشکلو دارم.جالبه وقتی کشور دیگه غیر ایرانو میزنی میره صفحه بعدی.فکر کنم سیستمش نمیذاره ایرانیا اپلای کنن.گور باباشون

نقل قول نوشته اصلی توسط alicha نمایش پست ها
    منم همین مشکلو دارم.جالبه وقتی کشور دیگه غیر ایرانو میزنی میره صفحه بعدی.فکر کنم سیستمش نمیذاره ایرانیا اپلای کنن.گور باباشون
    سلام دوستان.من سال قیل واسه ولونگونگ اپلای کردم و بعد از 2 یا 3 روز این جوابو به من دادن: Due to UOW's obligations under the Australian government's Autonomous Sanctions Regulations 2011, we cannot approve your application
    to study at UOW. خلاصه فقط خواستم از تجربم بگم که به این دانشگاه دل نبندید و واسه جاهای دیگه اپلای کنید.همگی دوستان موفق باشید
    Everything is okay in the end. If it's not okay, then it's not the end

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط rsl نمایش پست ها
    اگه pop up blocker مرورگرتون رو غیر فعال کنید، یه صفحه میاره که میگه ایرانی ها باید از طریق نماینده های دانشگاه توی ایران اقدام کنن!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)