صفحه 5 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 106

موضوع: تحصیل در دانشگاه ولنگونگ ( Wollongong University ) و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ولنگونگ ( Wollongong University ) و مسائل مرتبط

دوستان با سوپروایزری از این دانشگاه حدود سه ماه مکاتبه داشتم گفت شرایطت خوبه برای پذیرش و بورس اپلای کن
    اپلای انجام شد بعد از ده روز این جوابو گرفتم:
    Under UOW Sanctions on Iran an offer cannot be made to this student
    در صورتی که رشتم مهندسی عمران گرایش سازه هستش و یه پروپوزال معمولی و بی خطر داشتم
    ظاهرا اشتباه کردم برای این دانشگاه و پیدا کردن سوپروایزر و مکاتبه وقت گذاشتم!!!

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_y نمایش پست ها
    دوستان با سوپروایزری از این دانشگاه حدود سه ماه مکاتبه داشتم گفت شرایطت خوبه برای پذیرش و بورس اپلای کن
    اپلای انجام شد بعد از ده روز این جوابو گرفتم:
    Under UOW Sanctions on Iran an offer cannot be made to this student
    در صورتی که رشتم مهندسی عمران گرایش سازه هستش و یه پروپوزال معمولی و بی خطر داشتم
    ظاهرا اشتباه کردم برای این دانشگاه و پیدا کردن سوپروایزر و مکاتبه وقت گذاشتم!!!

سلام

بسيار متاسفم از شنيدن اين موضوع. ولونگونگ در گرفتن دانشجو بيشتر به agent هاش متكيه و به دانشجويان ايرانى كه شخصا اقدام ميكنند سخت پذيرش ميده. اينجا الان تا دلتون بخواهد دانشجوى ايرانى هست، از ليسانس تا دكترا. حتى در رشته هايى كه بسيار حساس هم هستند مثل برق و مواد.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

نقل قول نوشته اصلی توسط leo47 نمایش پست ها
    سلام

بسيار متاسفم از شنيدن اين موضوع. ولونگونگ در گرفتن دانشجو بيشتر به agent هاش متكيه و به دانشجويان ايرانى كه شخصا اقدام ميكنند سخت پذيرش ميده. اينجا الان تا دلتون بخواهد دانشجوى ايرانى هست، از ليسانس تا دكترا. حتى در رشته هايى كه بسيار حساس هم هستند مثل برق و مواد.
    سلام leo47 عزیز
    ممنونم از لطفتون. من شخصا اقدام نکردم یعنی نمیتونستم اصلا خودم مدارک بفرستم چون یک صفحه ای میومد که میگفت باید از یکی از این دو نماینده ما اقدام کنی. کلی هزینه کردم و agent گرفتم که مدارکمو ارسال کنه چون که خیلی رو این استاد و دانشگاه حساب باز کرده بودم. بعد از اینکه نمره آیلتسم اومد اپلای کردند و بعد از ده روز نامه pdf مهر و امضا شده ریجکت رو دریافت کردم. الآن شما میفرمایید که رشته های حساس اونجا تحصیل میکنند و ایرانی هم هستند واقعا تعجب کردم. این احتمال رو میدم که سیاستشون از این ترم جاری تغییر کرده باشه. به نظر شما کاری میشه کرد دوباره تجدید نظر بشه و دوباره به جریان بندازند یا اینکه بنا به قانون داخلی وضع شده دستشون بسته هستش؟

رشته و دانشگاه

سلام leo47 عزیز
    ممنونم از لطفتون. من شخصا اقدام نکردم یعنی نمیتونستم اصلا خودم مدارک بفرستم چون یک صفحه ای میومد که میگفت باید از یکی از این دو نماینده ما اقدام کنی. کلی هزینه کردم و agent گرفتم که مدارکمو ارسال کنه چون که خیلی رو این استاد و دانشگاه حساب باز کرده بودم. بعد از اینکه نمره آیلتسم اومد اپلای کردند و بعد از ده روز نامه pdf مهر و امضا شده ریجکت رو دریافت کردم. الآن شما میفرمایید که رشته های حساس اونجا تحصیل میکنند و ایرانی هم هستند واقعا تعجب کردم. این احتمال رو میدم که سیاستشون از این ترم جاری تغییر کرده باشه. به نظر شما کاری میشه کرد دوباره تجدید نظر بشه و دوباره به جریان بندازند یا اینکه بنا به قانون داخلی وضع شده دستشون بسته هستش؟
    حقیقتش را بخواهید من خودم شخصا ترم پیش پذیرش و ویزا گرفتم و بنا به دلایلی دیفر کردم به این ترم. هیچ مشکلی هم نداشتم و همه چی تا الان به راحتی انجام شده. رشته عمران نباید حساس باشه قاعدتا. البته کار نشد نداره و همه چی ممکنه. با دانشجو هم همه جوره راه میان. شاید بتونید دوباره مکاتبه کنید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil-Structure

حقیقتش را بخواهید من خودم شخصا ترم پیش پذیرش و ویزا گرفتم و بنا به دلایلی دیفر کردم به این ترم. هیچ مشکلی هم نداشتم و همه چی تا الان به راحتی انجام شده. رشته عمران نباید حساس باشه قاعدتا. البته کار نشد نداره و همه چی ممکنه. با دانشجو هم همه جوره راه میان. شاید بتونید دوباره مکاتبه کنید.
    من بعید میدونم بشه کاری کرد. و شاید به این خاطر شما مشکلی نداشتید اینکه شما برای ارشد احیانا پذیرش دارید و مقدار کمی واحد ریسرچ (اگر هم داشته باشید) دارید و این مشکلات پذیرشی برای دانشجویان ریسرچ بیس مخصوصا دکتری بیشتره

رشته و دانشگاه

من بعید میدونم بشه کاری کرد. و شاید به این خاطر شما مشکلی نداشتید اینکه شما برای ارشد احیانا پذیرش دارید و مقدار کمی واحد ریسرچ (اگر هم داشته باشید) دارید و این مشکلات پذیرشی برای دانشجویان ریسرچ بیس مخصوصا دکتری بیشتره

ریسرچ من کمه ولی من افراد زیادی را اینجا میشناسم که در دوره های دکترا برق و مواد و مکانیک و عمران دارن درس میخونن.
    البته اینکه این ترم ایرانی گرفته یا نه را فعلا خبر ندارم.
    نا امید نباشید.

Junior Member

بچه ها من میخوام برای ولونگونگ اپلای کنم. ولی همین مساله سیستم و نماینده و ایران و ... هست. حالا نمیدونم اقدام کنم یا نه با این تفاسیر که دوستان گفتید؟
    از همه دوستای خوبی که وقت میذارن و سوالای بقیه رو جواب میدن سپاسگزارم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

امروز این دانشگاه منو بخاطر معدل لیسانس ریجکت کرد، اگر کسی معدل هاش از قیداشون کمتره اینجا اپلای نکنه که ریجکته بدون بررسی بقیه رزومت!!

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    امروز این دانشگاه منو بخاطر معدل لیسانس ریجکت کرد، اگر کسی معدل هاش از قیداشون کمتره اینجا اپلای نکنه که ریجکته بدون بررسی بقیه رزومت!!
    براى ارشد اقدام كرديد يا دكترا؟ شخصا اقدام كرديد يا از طريق موسسه؟
    اين دانشگاه روى نمايندگى هاش خيلى حساسه.

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

براى ارشد اقدام كرديد يا دكترا؟ شخصا اقدام كرديد يا از طريق موسسه؟
    اين دانشگاه روى نمايندگى هاش خيلى حساسه.
    من بجز معدل لیسانسم مابقی رزومم خیلی اکیه، اما متاسفانه قید دارن برا معدل لیسانس، من خر شدم حرف استاد رو گوش کردم اینجا اپلای کردم از طریق Agent ایران، که 200 تومن هم دادم برا یک ایمیل فقط! تهش بدون اینکه بره تو پروسه بورس بدون اینکه هیچ بررسی بشه صاف گفتند که آقا معدلت بده نمیشه، مطمئنم اینایی که این حرف رو زدن، فقط staff دانشگاه بودن که رزومه ها رو بررسی اولیه میکنن و اگر کسی شرط و شروطشونو نداشت سریع ریجکت کنن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)