صفحه 6 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 106

موضوع: تحصیل در دانشگاه ولنگونگ ( Wollongong University ) و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ولنگونگ ( Wollongong University ) و مسائل مرتبط

برا دکتری اقدام کرده بودم

منم واسه این دانشگاه اپلای کردم فعلا در حال بررسیه هنوز

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

من تنها چیزی رو که با اطمینان میتونم بگم اینه که ظرفیت پذیرش دانشجو واسه سال آینده افزایش پیدا کرده.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

سلام دوستان حدودا جواب پذیرش کی میاد؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kave0051 نمایش پست ها
    سلام دوستان حدودا جواب پذیرش کی میاد؟

سلام

برای ارشد ؟ ترم پاییز ؟
    باید بیاد تو این ماه یا دسامبر قاعدتا...

نقل قول نوشته اصلی توسط leo47 نمایش پست ها
    سلام

برای ارشد ؟ ترم پاییز ؟
    باید بیاد تو این ماه یا دسامبر قاعدتا...
    نه برای دکتری اپلای کردم. استادم گفت پذیرشت اکی شد اما هنوز نتایجو رسمی نفرستادن

سلام دوستان امروز بعد از 2 سال تمام انتظار و اپلای نامه بورسم از این دانشگاه رسید به دستم به امید موفقیت همه دوستان

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kave0051 نمایش پست ها
    سلام دوستان امروز بعد از 2 سال تمام انتظار و اپلای نامه بورسم از این دانشگاه رسید به دستم به امید موفقیت همه دوستان
    تبريك ميگم بهتون. پس شما هم قاتى اردكها شدين بالاخره...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط danniel نمایش پست ها
    سلام،
    اول از همه یک نکته خیلی خوبی که ولونگونگ داره اینه که اتوبوس هاش مجانیه، در واقع سه تا خط اتوبوس داره که همشون به دانشگاه منتهی میشن و سرویس مجانی به همه میدن ( نه فقط دانشجو ها ) البته اتوبوس های دیگه ای هم داره که پولی هستن و نقاط دور تری رو تحت پوشش داره البته هر بار سوار شدن حدود 2 تا 3 دلار و خورده ای هزینه داره... برای اطلاعات بیشتر حتما اینجا رو ببینین:
    https://www.uow.edu.au/transport/shuttles/index.html

خیلی مهم هست که محل زندگی به این خطوط به ویژه خط سبز نزدیک باشه...

ما یک هفته تو خوابگاه کیراویو سکونت داشتیم، البته قسمت هتلش، بهترین خوابگاه دانشگاه گویا خوابگاه مارکت ویو هستش، که گویا قبلا اصلا هتل بوده و دانشگاه اونو تبدیل به خوابگاه کرده، دز مورد خوابگاه های دیگه اصلا نمیشه گفت که شرایط خوابگاهاش خیلی بهتر از خوابگاه های ایران هست.

راه دیگه برای اسکان تو شهر ولونگونگ ، اجاره خونه یا اتاق برای دانشجو هاست... که اینکار صد البته باید بعد از اومدن به ولونگونگ انجام بشه...
    قیمت اجاره یه خونه ی دانشجویی از 250 دلار به بالاست... و اتاق حدودا از صد و خورده ای دلار در هفته به بالا... البته باز خیلی خیلی بستگی به محل ، و وضعیت خونه داره
    برای پیدا کردن خونه دانشگاه یک سایت خیلی خوبی گذاشته که از اون طریق میتونین دنبال خونه بگردین و خونه هارو پیدا کنین، با صاحب خونه ها قرار بزارین و خونه هارو ببینین ، البته ایشاالله وقتی رسیدن اینجا...
    این سایتش هست:
    http://uow.studystays.com

راه دیگه برای پیدا کردن خونه از طریق آژانس های محلیه که اونم مزیت ها ی خودش رو داره...
    ولی من در کل گرفتن خونه رو پیشنهاد میکنم مخصوصا اگه کاپل هستین یا یک یا چند تا دوست دارین اینجا

چیز دیگه اینکه اینجا کلی ایرانی هست و حتما کلی دوست ایرانی پیدا میکنید!!!!

سلام
    میشه اطلاعاتتونو راجع به اینکه امکانات دانشگاه مثل باشگاه یا استخر و کتابخونه چقدر هزینش میشه در اختار من بذارین؟
    چرا graduate house خوب نیست؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pa_ma_66 نمایش پست ها
    سلام
    میشه اطلاعاتتونو راجع به اینکه امکانات دانشگاه مثل باشگاه یا استخر و کتابخونه چقدر هزینش میشه در اختار من بذارین؟
    چرا graduate house خوب نیست؟
    سلام

اكثر إمكانات دانشگاه رايگانه البته براى مواردى مثل گرفتن پرينت در كتابخانه بايد هزينه پرداخت نماييد. Graduate house هم هيچ مشكلى نداره به جز اينكه تقاضا براش خيلى زياده و معمولا جاى خالى نداره و كسى اگر بخواد بره اونجا بايد مدت طولانى معمولا تو نوبت بمونه تا شايد اتاق بهش برسه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)