صفحه 7 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 106

موضوع: تحصیل در دانشگاه ولنگونگ ( Wollongong University ) و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineer

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ولنگونگ ( Wollongong University ) و مسائل مرتبط

سلام دوستان ... يه راهنمايي بفرمايييد من از طريق يكي از اين موسسات مورد تاييد وزارت علوم پذيرش براي مستر گرفتم ٢٢.٨٥٠$ هزينه رو از طريق همين موسسه حواله كردم براي وولنگانگ ولي بعد از سه هفته موسسه ميگه تاييديه واريز پولتون از دانشگاه نرسيده ... يه مقدار عجيب به نظر نميرسه،؟ حالا يك سوال من از كجا ميتونم چك كنم كه اين پول تو حساب دانشگاه هست و من بستانكارم ... خيلي ممنون ميشم راهنمايي كنيد

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_ab2 نمایش پست ها
    سلام دوستان ... يه راهنمايي بفرمايييد من از طريق يكي از اين موسسات مورد تاييد وزارت علوم پذيرش براي مستر گرفتم ٢٢.٨٥٠$ هزينه رو از طريق همين موسسه حواله كردم براي وولنگانگ ولي بعد از سه هفته موسسه ميگه تاييديه واريز پولتون از دانشگاه نرسيده ... يه مقدار عجيب به نظر نميرسه،؟ حالا يك سوال من از كجا ميتونم چك كنم كه اين پول تو حساب دانشگاه هست و من بستانكارم ... خيلي ممنون ميشم راهنمايي كنيد
    سلام

اولن چرا آنقدر زياد حواله كرديد؟ ثانيا از چه شيوه اى واسه واريز پول استفاده كردند؟ ميتونيد اسم موسسه رو بگيد؟
    براى اينكه مطمئن بشيد با اين شماره تماس بگيريد يا ايميل بزنيد و همه چيز رو توضيح بديد. كمك ميكنند.

0061242213927 askuow@uow.edu.au
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineer

مرسي دوست عزيز اجازه بديد الان حداقل اسم نگم چون خودم استرس اين موضوع دارم ١٥.٧٨٥ $ براي ترم ١مستر و٥.٧٨٠$ براي هزينه ١٢ هفته زبان از سوي دانشگاه ... Total fee حدود ٥٨٠٨٠٠$ است

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط omid_ab2 نمایش پست ها
    مرسي دوست عزيز اجازه بديد الان حداقل اسم نگم چون خودم استرس اين موضوع دارم ١٥.٧٨٥ $ براي ترم ١مستر و٥.٧٨٠$ براي هزينه ١٢ هفته زبان از سوي دانشگاه ... Total fee حدود ٥٨٠٨٠٠$ است
    به دليل اينكه صندوق پيام خصوصيتون پر بود اينجا جواب ميدم:
    سلام

من حقيقتش اولين باره دارم اسم اين موسسه رو ميشنوم. چك كردم ديدم مجوزشون فعلا باطل شده و در دست بررسيه. دست مزدشون رو اگر يكجا گرفتن، متاسفانه قابل اعتماد نيستن. هزينه دانشگاه رو خودتون ديديد كه زده باشه ١٥٠٠٠ تا؟ COE تون رو براتون فرستادن؟
    واسه حواله كردن شما ميتونستيد شخصا از طريق صرافيهاى مجاز نوع دوم اين كار رو انجام بديد. وأستون ارزونتر مى افتاد.
    با دانشگاه تماس بگيريد و بر اساس COE ازشون سوال كنيد.

سلام دوستان. من با یک استادی از این دانشگاه صحبت کردم و بهم گفت که رزومه خوبی داری و اپلای کن. الان من نمیدونم جریان این نماینده که در صفحه های قبل گفتن چیه؟؟؟ میشه یکم توضیح بدین؟ ممنون

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط zhiloo نمایش پست ها
    سلام دوستان. من با یک استادی از این دانشگاه صحبت کردم و بهم گفت که رزومه خوبی داری و اپلای کن. الان من نمیدونم جریان این نماینده که در صفحه های قبل گفتن چیه؟؟؟ میشه یکم توضیح بدین؟ ممنون
    سلام
    دانشگاه ولونگونگ براى گرفتن دانشجو از طريق نماينده هاش تو كشور هاى مختلف اقدام ميكنه و روى اين موضوع سرمايه گذارى كرده. ايران هم از اين قاعده مستثنى نيست.
    به هر حال اگر استاد از رزومه شما خوشش اومده، يعنى اينكه احتمال گرفتن بورس داريد.

نقل قول نوشته اصلی توسط leo47 نمایش پست ها
    سلام
    دانشگاه ولونگونگ براى گرفتن دانشجو از طريق نماينده هاش تو كشور هاى مختلف اقدام ميكنه و روى اين موضوع سرمايه گذارى كرده. ايران هم از اين قاعده مستثنى نيست.
    به هر حال اگر استاد از رزومه شما خوشش اومده، يعنى اينكه احتمال گرفتن بورس داريد.
    ممنون از پاسختون. بله ظاهرا خوشش اومده و گفت که رزومه خیلی خوبی داری ولی گفت که من هیچ تضمینی نمیتون بکنم واسه پذیرش بورس و منم یکماه دیگه تافل دارم. اصلا با روال پذیرش استرالیا اشنا نیستم. این نماینده ها چطوری عمل میکنن؟ ایا باید به دفترشون مراجعه کرد؟ ممنون میشم توضیح بدین. چون توی سایت دانشگاه هیچ چیزی ندیدم!

رشته و دانشگاه

ممنون از پاسختون. بله ظاهرا خوشش اومده و گفت که رزومه خیلی خوبی داری ولی گفت که من هیچ تضمینی نمیتون بکنم واسه پذیرش بورس و منم یکماه دیگه تافل دارم. اصلا با روال پذیرش استرالیا اشنا نیستم. این نماینده ها چطوری عمل میکنن؟ ایا باید به دفترشون مراجعه کرد؟ ممنون میشم توضیح بدین. چون توی سایت دانشگاه هیچ چیزی ندیدم!
    لطفا مطالعه بفرماييد:

http://www.uow.edu.au/future/interna...ran/index.html

رشته و دانشگاه

در ايران سه نماينده رسمى دارند كه البته من نميتونم اينجا نام ببرم. شما با گرفتن وقت مشاوره و مراجعه به هر سه آنها در انتها ميتونيد تصميم بگيريد كه با كدام قرارداد ببنديد يا اينكه اصلا شخصا اقدام كنيد.

نقل قول نوشته اصلی توسط leo47 نمایش پست ها
    در ايران سه نماينده رسمى دارند كه البته من نميتونم اينجا نام ببرم. شما با گرفتن وقت مشاوره و مراجعه به هر سه آنها در انتها ميتونيد تصميم بگيريد كه با كدام قرارداد ببنديد يا اينكه اصلا شخصا اقدام كنيد.
    از دانشگاه که سوال کردم توی ایمیل جواب فقط یک موسسه رو بهم معرفی کرده که ظاهرا الزامیه که از طریق اونا باشه و شخصا نمیشه اقدام کرد. ولی توی یک پیجی برای ایران 3 تا موسسه معرفی شده که ظاهرا دوتاش غیرقانونی اعلام شدن که یکیش همین موسسه هست که دانشگاه بهم تو ایمیل معرفی کرده! حالا چیکار باید کرد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)