صفحه 8 از 11 نخستنخست 1234567891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 106

موضوع: تحصیل در دانشگاه ولنگونگ ( Wollongong University ) و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در دانشگاه ولنگونگ ( Wollongong University ) و مسائل مرتبط

منم از طریق موسسه ای که دانشگاه گفت اقدام کردم..پذیرش گرفتن برام از 4 دانشگاه ولی خب گفتم برام دیفر کنن به ترم بعد که پذیرش ترم بعد ولنگونگ هم امروز برام اومد..چه جوری غیرقانونیه؟

Member pedram1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Mechanical Eng, Robotic & Control

دوستان با تجربه
    آیا ۲۵۸۰۰ دلار در سال برای زندگی‌ دو نفر در ولونگانگ کافی‌؟ نه خیلی‌ پر خرج نه دیگه خیلی‌ کم خرج! یه خونهٔ دو اتاق چند در میاد؟ من اکثر خونه‌ها که میبینم مبله نیست یعنی‌ پیدا کردن خونه مبله انقد سخته؟؟ اگه هست هزینش چنده؟ به نظرتون میرز عدم خودش وسیله بخره؟

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط pedram1987 نمایش پست ها
    دوستان با تجربه
    آیا ۲۵۸۰۰ دلار در سال برای زندگی‌ دو نفر در ولونگانگ کافی‌؟ نه خیلی‌ پر خرج نه دیگه خیلی‌ کم خرج! یه خونهٔ دو اتاق چند در میاد؟ من اکثر خونه‌ها که میبینم مبله نیست یعنی‌ پیدا کردن خونه مبله انقد سخته؟؟ اگه هست هزینش چنده؟ به نظرتون میرز عدم خودش وسیله بخره؟

بله کافیه. به طور متوسط هفته ای 300 واسه یه خونه یک خوابه مبله. پول برق و گاز هم ممکنه اضافه بشه. در مورد باقی موارد من اطلاع ندارم.
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Junior Member

سلام دوستان
    من برای فرصت مطالعاتی دانشگاه ولنگونگ اقدام کردم سفارت استرالیا در تهران بمن گفتن ویزای شما از نوع occupational trainee هست و از خود استرالیا صادر می شود. کسی میداند چه مدارکی لازم هست و چه مدارکی باید ترجمه شود و اینکه به کجا باید ارسال کنم برای گرفتن ویزا؟ کدام فرم را باید پر کنم؟ اگر کسی اطلاعات داره لطفا منو کامل راهنمایی کند و اگر فرم را دارید در اینجا بی زحمت قرار دهید. واقعا ممنون میشم

Junior Member

سلام دوستان
    منم میخوام برای ولنگونک اپلای کنم. استاد را هم پیدا کردم و باهاشون در ارتباطم. فقط یه سوال داشتم. اینکه حتما باید از طریق agent ها اقدام کرد یا اینکه مستقیم هم اپلای کنم اوکی هست؟ چون من ایران زندگی نمی کنم میگم شاید ارتباط با agent ها سخت باشه.
    مرسی

Senior Member leo47 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Professional Engineering (MPE) - UoW

نقل قول نوشته اصلی توسط leilara3 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    منم میخوام برای ولنگونک اپلای کنم. استاد را هم پیدا کردم و باهاشون در ارتباطم. فقط یه سوال داشتم. اینکه حتما باید از طریق agent ها اقدام کرد یا اینکه مستقیم هم اپلای کنم اوکی هست؟ چون من ایران زندگی نمی کنم میگم شاید ارتباط با agent ها سخت باشه.
    مرسی
    سلام
    به نظرم بهتره مستقيم با Student Central تماس بگيريد و از خودشون بپرسيد.
    اما ترجيح دانشگاه با ايجنت هست تا جايى كه من اطلاع دارم.
    موفق باشيد
    سابکلاس 573 - گرنت ویزا: 28-Feb-2014

Junior Member Sirvan87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Studying Master of Information and Communication Technology in Wollongong University, Australia

سلام . من امروز توسط موسسه ای که خود ولنگانگ معرفی کرده بود اپلای کردم . دوستان با تجربه جواب پذیرش یا عدم پذیرش( برای مستر) احتمالا چند روزه میاد ؟ به نظرتون منتظر شم تا جواب ولنگانگ بیاد بعد برا دانشگاههای دیگه اپلای کنم دیر نمیشه ؟ (برای ترن جولای) .

سلام دوستان ... خواهش میکنم در مورد همه خوابگاه های دانشگاه مخصوصا برای مقاطع فوق لیسانس بیشتر توضیح دهید. تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

با سلام خدمت دوستان

من هفته ی دیگه همراه همسرم میرسم wollongong کسی هست که بتونه برای یک هفته پیشش باشم تا خونه ی مناسب پیدا کنم؟

ممنون

Junior Member Sirvan87 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Studying Master of Information and Communication Technology in Wollongong University, Australia

سلام دوستان . من جواب پدیرشم برای ترم جولای دیروز اومد و قبولم کردن . خوشحال میشم با دوستان دیگه آشنا شم . به نظر شما با توجه به اینکه دو ماه و 7 روز به شروع ترم (18 جولای) مونده ، من مشکلی در اخذ ویزا نخواهم داشت ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)