صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 18

موضوع: مکانیک ماشین آلات کشاورزی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض مکانیک ماشین آلات کشاورزی و مسائل مرتبط

دانشجویان و فارغ التحصیلان رشته مکانیک ماشین آلات سوالات و نظراتتون را اینجا مطرح کنید تا دوستان استفاده کنند...

بچه های این رشته بیایید خودتون را معرفی کنید و نظرتون را درباره این رشته و ادامه تحصیل در خارج برای این رشته یا تغییر رشته بگید.
    ویرایش توسط FanTasTic : January 15th, 2013 در ساعت 02:52 AM دلیل: ترکیب پست ها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مکانیک ماشین آلات کشاورزی و مسائل مرتبط

اولین سوال اینکه چه رشته هایی جزو رشته های مشابه رشتمون هستند که میشه با تخصص و پیش زمینه ماشین های کشاورزی برای اون ها اقدام کرد؟ چون متاسفانه رشته ما تو دانشگاه های انگشت شماری از کانادا وجود داره.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazjd نمایش پست ها
    اولین سوال اینکه چه رشته هایی جزو رشته های مشابه رشتمون هستند که میشه با تخصص و پیش زمینه ماشین های کشاورزی برای اون ها اقدام کرد؟ چون متاسفانه رشته ما تو دانشگاه های انگشت شماری از کانادا وجود داره.
    خیلی خوب میشد اگه بچه های باتجربه می آمدند و اطلاعاتشون را منتقل می کردند! اما فکر کنم تعداد بچه های این رشته اینجا کم باشه!
    خوب رشته ی ما خیلی با مکانیک فرق نداره و واقعا نزدیکترین رشته به مکانیکه! شاید حتی یشه با توجه به چارت درسی برای مکانیک پذیرش گرفت...
    همین رشته هم بشه خیلی خوبه! درسته ایران بازار کار نداره و از نظر تحقیقاتی ضعیفه اما اروپا، استرالیا و کانادا خیلی جای پیشرفت باید داشته باشه

میشه بفرمایید کدوم دانشگاه ها ی کانادا رشته ی ما را دارند؟
    شما کدوم دانشگاه داخل این رشته را خوندید؟

سلام دوست عزیز
    چی میخوای بدونی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک ماشین های کشاورزی-دانشگاه شهید باهنر

سلام عزیزان .من دانشجوی ارشد مهندسی مکانیک ماشین های کشاورزی دانشگاه شهید باهنر هستم .واسه اینکه بورسیه بگیرم براPHDاز دانشگاه های خارج از کشور چه شرایطی باید داشت؟؟

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط a_homa69 نمایش پست ها
    سلام عزیزان .من دانشجوی ارشد مهندسی مکانیک ماشین های کشاورزی دانشگاه شهید باهنر هستم .واسه اینکه بورسیه بگیرم براPHDاز دانشگاه های خارج از کشور چه شرایطی باید داشت؟؟
    کدوم کشور دوست من؟ همه کشورها نمره زبان (تافل یا آیلتس) مینی مم میخوان...پس اون از شرایط لازمه...مقاله هم داشته باشین کمکتون خواهد کرد....برا امریکا GRE هم باید بدین. معدلتون هم باید بیشتر از مینی مم دانشگاهی که میخواین ازش پذیرش بگیرین باید باشه.
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک ماشین های کشاورزی-دانشگاه شهید باهنر

کشورهایی مثل بلژیک یا استرالیا چه شرایطی دارند؟ برا زبان مشکلی ندارم .یکی از اقوام تو بلژیک درس میخونه (برا phdرشته الکترونیک)حضورش اونجا میتونه کمکی باشه برا اینکه منم اونجا بورسیه بگیرم؟

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط a_homa69 نمایش پست ها
    کشورهایی مثل بلژیک یا استرالیا چه شرایطی دارند؟ برا زبان مشکلی ندارم .یکی از اقوام تو بلژیک درس میخونه (برا phdرشته الکترونیک)حضورش اونجا میتونه کمکی باشه برا اینکه منم اونجا بورسیه بگیرم؟
    استرالیا سیستمش مقاله محوره و باید حتما مقاله ISI داشته باشین...برا بلژیک هم بعیده آشنایی بتونه کاری بکنه که شما پذیرش و فاند بگیرین، بازم تو تاپیک بلژیک سوال کنید من خیلی راجع به سیستم بلژیک اطلاع ندارم...هم برا open position ها اقدام کنید و هم با اساتید تماس بگیرین و مرتبا سایت دانشگاهاشون رو چک کنید چون معمولا اروپا پذیرش هاش بر اساس پوزیشنه...ولی استرالیا باید برین سراغ تماس با اساتید...
    ویرایش توسط blur : January 19th, 2013 در ساعت 04:27 PM
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط blur نمایش پست ها
    استرالیا سیستمش مقاله محوره و باید حتما مقاله ISI داشته باشین...برا بلژیک هم بعیده آشنایی بتونه کاری بکنه که شما پذیرش و فاند بگیرین، بازم تو تاپیک بلژیک سوال کنید من خیلی راجع به سیستم بلژیک اطلاع ندارم...هم برا open position ها اقدام کنید و هم با اساتید تماس بگیرین و مرتبا سایت دانشگاهاشون رو چک کنید چون معمولا اروپا پذیرش هاش بر اساس پوزیشنه...ولی استرالیا باید برین سراغ تماس با اساتید...
    ممنون از شما بخاطر پاسخگویی
    برای ارشد چه کشورهایی را پیشنهاد می کنید؟
    رشته ی ما را به همین نام می شناسند یا مهندسی بیوسیستم حساب میشه؟

Junior Member

دانشگاه های Manitoba, Ottawa, Saskatoon, Mcgill,Carelton تو کانادا رشته مارو دارند. و بسته به دانشگاه عنوان رشته رو Bioresource, biosystem , agricultural engineering میگن.

من ارشدم رو از دانشگاه تبریز گرفتم.

من شخصن ترجیح میدم تو رشته خودم ادامه بدم، یه چیزی که بیو باشه نه مکانیک صرف! وگرنه میشه برای رشته های مکانیک هم بسته به اون کاری که در دوران ارشد انجام داده شده هم اقدام کرد.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)