صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: مکانیک ماشین آلات کشاورزی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مکانیک ماشین آلات کشاورزی و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazjd نمایش پست ها
    دانشگاه های Manitoba, Ottawa, Saskatoon, Mcgill,Carelton تو کانادا رشته مارو دارند. و بسته به دانشگاه عنوان رشته رو Bioresource, biosystem , agricultural engineering میگن.

من ارشدم رو از دانشگاه تبریز گرفتم.

من شخصن ترجیح میدم تو رشته خودم ادامه بدم، یه چیزی که بیو باشه نه مکانیک صرف! وگرنه میشه برای رشته های مکانیک هم بسته به اون کاری که در دوران ارشد انجام داده شده هم اقدام کرد.
    ترجمه تحت اللفظی که میشه Agricultural Machinery Engineering
    اما فکر کنم همون agriculture engineering باشه. دانشگاه nottingham هم به این اسم میسناشه!

همه رشته ها خوب هستند! مهم فراهم بودن امکانات و بسترسازی مناسب برای تحقیق،پژوهش و کار هست که متاسفانه اینجا فعلا خبری ازش نیست!
    در رایطه با بیو کاملا باهاتون موافقم. ترکیب بیو با مکانیک خیلی خوبه و جای کار هم خیلی داره.

دانشگاه های آلمان و اروپا چی؟ چه دانشگاه هایی این رشته را دارند؟

Junior Member

اروپا هم دانشگاهایی داره که رشتا ما رو داره ولی زیاد نیستن. البته من زیاد دنبال دانشگاه تو اروپا نبودم و به جز یکی دوتا دانشگاه مشهور مثل leuven بلژیک، Wageningen هلند و Hohenheim و Bonn آلمان جای دیگه ای رو نمیشناسم. اگر از کانادا جواب نگیرم مبچسبم به اروپا! آلمان که شورشو درآورده! تکون میخوری میگه برو از Daad بورس بگیر. بقیه هم امیدوارم سخاوتمند باشن. از انگلستان هم اطلاعی ندارم. شما از دانشگاهای اونجا خبر دارین احیانن؟

Junior Member

دوستان سلام مجدد!
    کانادا که خوب سخت میشه فاندش را گرفت برا ارشد! نیوزلند هم هست که خیلی اطلاعی از شرایط پذیرشش ندارم. آلمان هم که میگه بیا برا ارشد اما بورس بی بورس!!!

یه سوال اینکه احیانا من درصورتیکه بخوام برای ارشد خود مکانیک بخونم امکانش هست؟ دوستان کسی را دیدید که از رشته ما برا ارشد مکانیک از خارج پذیرش گرفته باشه؟

سلام دوستان. بچه ها من فارغ التحصیل 90 ارشد مکانیک ماشین های کشاورزی ام. لیسانس شهید باهنر. ارشد دانشگاه شیراز. معدل لیسانس 14.78 و ارشد 17.89. 1 ای اس ای دارم. یه علمی پژوهشی.3 تا کنفرانس خارجی. 4 تا داخلی. 1 ثبت اختراع. سربازی رفتم. سابقه تدریس دانشگاه ازاد و پیام نور دارم. الان هم تو یه شرکت بزرگ صنعتی کار میکنم. امکان گرفتن بورسیه از کدام کشور و چ دانشگاهی واسم وجود داره. ایلتس 6.5. ممنون میشم از راهنماییتون.

Junior Member

آمریکا، کانادا، اروپاو ... . هرجا که شما اقدام کنیدمیشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biosysem engineering

سلام دوستان
    به نظر شما پذیرش رشته ما در کانادا سخت تره یا آمریکا؟
    منظورم نمره تافل و معدل و مقاله.....

Junior Member

بچه ها من لیسانسم مکانیک ماشین های کشاورزی بودم و ارشدم رو مکانیک بیوسیستم گرایش انرژی های تجدید پذیر. برای اپلای کردن به نظرتون کجاهارو تو اولویت قرار بدم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Engineering

سلام دوستان، من ارشد ماشین آلات هستم، 4 تا مقاله آی اس آی دارم، نمره آیلتس رو هم گرفتم، واسه اپلای توی یکی از دانشگاههای کانادا چیکار کنم؟ میخام فاند بگیرم واسه دکتری؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)