صفحه 5 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 92

موضوع: ایالت کالیفرنیا

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

پیش فرض پاسخ : ایالت کالیفرنیا

نقل قول نوشته اصلی توسط dental.persian نمایش پست ها
    persian boy عزیز من 2تا از 20 تا دنیا رو گفتم نه در امریکا هر دو امار ولی نشون میده که واقعا قوی هستن دانشگاهاش
    اما اگه میشه شما راجع به هزینه های زندگی در کالیفرنیا توضیح بدین من اونطرف رو دیدم اما زندگی نکردم ولی به کررات دیدم که خوده امریکایی ها مینالن و میگن خیلی جای گرونیه!؟
    میشه توضیح بدین کلیه هزینه های برای داشتن یه زندگی معمولی ( نه دانشجویی) تو اون ایالت چقدره؟ هزینه (بیمه ماشین و utilities و اجاره یه اپارتمان) هر اونچه که فکر میکنی باید در نظر گرفت رو اگه میشه بگو
    اما راستش من که خودم شرق رو هم دیدم اونور رو بیشتر میپسندم مگه اینکه خیلی وضع اقتصادیم خوب باشه که بشه در مناطق خوبه کالیفرنیا زندگی کرد
    راستی این ایراد هم که هی میفرمایید ایرانی های اونجا درس نخوندن و همه جوری هست توش خوب همین طور باید باشه دیگه مگه قراره همه افراد در امریکا تحصیل کرده باشن!
    فکر میکنم بعضی از ما رو جو گرفته . این موضوع هم که پر ایرانیه و این ها خوب میتونه باعث بشه دوری از ایران رو راحت تر تحمل کرد.
    نه بحث تحصیل کرده بودن یا نبودن نیست. شما باید خودت ببینی تا متوجه منظور من بشی.. اونم یه جورایی سلیقه ایه دیگه. ممکنه من نوعی خوشم نیاد شما بتونی کنار بیای و .. سر موضوعات سلیقه ای نمیشه بحث کرد..
    در مورد هزینه در مقایسه با جاهای دیگه فقط هزینه خونه بالاتره و بقیه چیزا ( خوراکی ها و پوشاک و .. ) چون توی فروشگاه های زنجیره ای ارائه میشه تو کل آمریکا یه جوره..
    البته نمیشه دقیق قیمت تعیین کرد چون به نسبت هر کسی فرق میکنه.. کسی هست اینجا داره با ماهی 900$ زندگی میکنه. کسی هم هست با $1500 کاملا بستگی به نحوه زندگی کردن داره.. اما به نظر من با $1000 میشه یه زندگی معمولی داشت.. البته وقتی بحث ماشین میاد وسط خوب هزینه ماهیانه بیمه و سوخت هم اضافه میشه که یه چیزی حدود 300-200 تا میشه.. اونم باز متغیره..
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member

1000$؟ سخت میشه زندگی کرد..
    همون بنزین ماشین کافیه با بیمه اش ..
    ولی خوب با یه کار نیمه وقت ادم کارش رامیوفته خوبم رامیوفته

من سایتهای ثبت نام تلفن همراه چک کردم. همشون در اولین مرحله باید تلفن انتخاب کنم و ندیدم بشه خودت تلفن داشت از قبل.
    کسی میدونه تبلت با خودم ببرم، از سیم کارت اونجا میشه استفاده کرد؟ (Galaxy Tab 7inch، سانفرانسیسکو میرم)
    البته به دلیل ساپورت انواع آنتهای 900-800-1800 فکر کنم از این نطر ساپورت کنه...

سلام به همه بچه ها میخوام بدونم وضعیت برای گرفتن بورس کامل تو کالیفرنیا چطوره مثلا برای رشته ای مثل مهندسی پزشکی
    و زمین چه دیریست دیوانه خانه ای بوده است ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک

دوستان اگه کسایی هستن که میخوان امسال برای دانشگاه های کالیفرنیا اپلای کنن بد نیست اینجا اطلاعاتمون رو رد و بدل کنیم.
    ممنون

Junior Member shervinariaee آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    عمران تهران

چه ربطی داره؟ ینی اونجا زیاد ساخت و ساز میشه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط kasra-dan نمایش پست ها
    شهر پالم اسپرینگر یکی از شهرهای نسبتا معروف ایالت کالیفرنیا است که در جنوب این ایالت صنعتی واقع شده.من افراد زیادی رو از ایران می شناسم که اونجا زندگی می کنند.من این طور شنیدم که برای کسانی که معماری یا عمران خوندن پالم اسپرینگز می تونه جای مناسبی برای شروع کار باشه.می تونید از طریق لینک زیر در مورد پالم اسپرینگز اطلاعات بیشتری به دست بیارین

لینک ویکیپدیا :

http://en.wikipedia.org/wiki/Palm_Springs,_California

سلام.من 20 ساله هستم.دانشجوی مهندسی مکانیک. می خوام رشته ی مهندسی مکانیک در مقطع کارشناسی ادامه تحصیل بدم. می خواستم بدونم گرفتن پذیش از دانشگاه سن حوزه ی کالیفورنیا چطوری هستش؟ آیا کسی هست که اونجا تحصیل کرده باشه؟ کالج برم بهتره و کم خرج تره یا دانشگاه ؟ خرج و مخارج دانشگاه باید چطوری پرداخت بشه؟ قست بندی داره؟ آیا شرکت هایی هستن که در قبال کار کردن هزینه های تحصیل رو بپردازن؟ برای من که دانشجو هستم اونجا کار پیدا میشه؟ حدودا چقدر از مخارجم رو می تونم خودم بپردازم و تا چقدر باید روی پدرم حساب کنم؟ میشه خوابگاه گرفت یا مثلا خونه ی گروهی میشه پیدا کرد؟

Junior Member

سلام. وقت همه دوستان خوش.
    ببخشيد بنده در جاي ديگه هم پست گذاشتم اما كسي راهنمايي نكرد.چون براي هزينه تحصيل و زندگي كمي نگرانم.
    یه سوال دارم .
    من بورسیه 70 درصد دانشگاه کالیفرنیای جنوبی واسم اومده. واسه دکترای بیوتکنولوژی. اگه ذوستان اطلاعاتی درباره هزینه تحصیل و زنذگی در دانشگاه کالیفرنیا داره واسم لطف کنید پیام بدید...
    كارهاي تحقيقاتي و انجام پروژه رو ميتونم انجام بدم اما ميگن هزينه بالاست...خيلي دوس دارم برم اما كمي نگران هزينه هستم.
    ممنونم اگه كسي اطلاعاتي داره در اختيار بنده هم بذاره

سپاسگذارم

دوستان عزیز کسی از هزینه های زندگی در san diego خبر داره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط roya1830 نمایش پست ها
    سلام. وقت همه دوستان خوش.
    ببخشيد بنده در جاي ديگه هم پست گذاشتم اما كسي راهنمايي نكرد.چون براي هزينه تحصيل و زندگي كمي نگرانم.
    یه سوال دارم .
    من بورسیه 70 درصد دانشگاه کالیفرنیای جنوبی واسم اومده. واسه دکترای بیوتکنولوژی. اگه ذوستان اطلاعاتی درباره هزینه تحصیل و زنذگی در دانشگاه کالیفرنیا داره واسم لطف کنید پیام بدید...
    كارهاي تحقيقاتي و انجام پروژه رو ميتونم انجام بدم اما ميگن هزينه بالاست...خيلي دوس دارم برم اما كمي نگران هزينه هستم.
    ممنونم اگه كسي اطلاعاتي داره در اختيار بنده هم بذاره

سپاسگذارم
    سلام، معمولا تو وب سایت دانشگاه رنج مخارج رو می زاره. من کالیفرنیا نیستم اما اینو تو سایت دانشگاه شما پیدا کردم اگه درست اسم دانشگاه رو سرچ کرده باشم. اگه نه هم خودتون کلمات costs, graduate رو به همراه اسم دانشگاه سرچ کنین میاره واستون. به غیر از هزینه tuition , insurance, credits که ثابته و مشخصه، هزینه ای که دانشگاه برای rent, food می زاره یه مقدار از متوسط بیشتره یعنی میشه با یه کم صرفه جویی هزینه هارو کم کرد.

http://www.usc.edu/admission/fa/appl...es2/costs.html

موفق باشین
    !Don't take life too seriously; you'll never get out of it alive
    (Elbert Hubbard)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)