نقل قول نوشته اصلی توسط robotic نمایش پست ها
شما معیارت را بگو
چه موقع یک شهر را در این لیست قرار می دهی؟
من به نظرم معیار جمعیت یک میلون معیار جالبی نیست وگرنه نمیگم که با رنکینگ موافقم. من اون دو شهری که شما میگید رو ندیدم (یا فقط با ماشین رد شدم) ولی شهری که 4000 هزار نفر جمعیت داره کلا فکر نمیکنم توی هیچ لیستی قرار بگیره (بین یک میلیون و چهار هزار خیلی فاصله هست!).

کلا رنک کردن از نطر میزان boring بودن کار جالبی نیست. و خیلی نمیشه نظر داد. شخصا به نظر من شهرهای شرق LA خیلی interesting نیستند ولی لزوما رنک کردن اونها خیلی معنی نمیده. خود LAشهر رو هم اگه به تنهایی در نظر بگیرید شاید خیلی شهر جالبی نباشه و یک سری شهرهای اطرافش جالبتر باش ولی خوب همه اینها به نظر شخصی بر میگرده. LA از اون جمله شهرهاییه که معمولا آدم ها یا دوستش دارن و یا بدشون میاد و معمولا وسط خیلی نداره.

شما شهرهای بالای یک میلیون رو ببین:

Rank City Name Population
1 New York 8,405,837
2 Los Angeles 3,884,307
3 Chicago 2,718,782
4 Houston 2,195,914
5 Philadelphia 1,553,165
6 Phoenix 1,513,367
7 San Antonio 1,409,019
8 San Diego 1,355,896
9 Dallas 1,257,676

به نظر من اینها لزوما interesting ترین شهرها نیستند. به نظر من به نوع برخورد مردم، افکار مردم، پوشش و فرهنگ و ... هم برمیگرده. به معماریه شهر هم بر میگرده. به آب و هوا و موقعیت جغرافیایی هم بر میگرده. شهری که ساحل داره یا به ساحل نزدیکه یه فرهنگی رو با خودش میاره که جاهای دیگه ندارن. اگه من میخواستم interesting بودن رو رنک کنم توی شهرهایی که رفتم احتمالا Seattle، Portland، San Franscisco و San Diego از همه بالاتر قرار میگرفتن در صورتیکه فقط San Diego بالای یک میلیون جمعیت داره. شهرهایی هم هستن مثل Phoenix و San Antonio که با وجود جمعیت بالای یک میلیون نفر فوق العاده boring هستند!