صفحه 3 از 10 نخستنخست 12345678910 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 92

موضوع: ایالت کالیفرنیا

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ایالت کالیفرنیا

قیمت خانه در ایالت کالیفرنیا و نیویورک به طور متوسط دوبرابر ایالتهای دیگه هست انجا مثل تهران نیست که خانه به ان شکل که شما فکر می کنید متری بفروشند انجا بیشتر تاکید بر محله است و خانه ها اکثر ویلایی است البته کاندو هم هست که واحدهای اپارتمانی به صورت مجتمع است
    انجا با اسکور فیت مساحت خانه را محاسبه می کنند بحث طولانی است ولی حداقل برای خرید خانه در کالیفرنیا برای محله مناسب از لحاظ امنیت و تمیزی در شهر لس انجلس در حدود 400 هزار دلار وبرای شهری مثل سن دیه گو حدود 300 هزار دلار است الان قیمت املاک در امریکا در حداقل ممکن است وبهترین وقت برای خرید خانه می باشد
    برای اظلاعات بیشتر به سایت
    www.realtor.com مراجعه کنید

Junior Member

سلام و خسته نباشید

میخواستم بدونم کسی از شهر آناهایم در کالیفرنیا چیزی میدونه ؟

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط ramih1980 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید

میخواستم بدونم کسی از شهر آناهایم در کالیفرنیا چیزی میدونه ؟
    همون حومه لوس آنجلسه (اورنج کانتی) و ایرانی هم زیاد داره.

ApplyAbroad Veteran
    kasra-dan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing @ BI

شهر پالم اسپرینگر یکی از شهرهای نسبتا معروف ایالت کالیفرنیا است که در جنوب این ایالت صنعتی واقع شده.من افراد زیادی رو از ایران می شناسم که اونجا زندگی می کنند.من این طور شنیدم که برای کسانی که معماری یا عمران خوندن پالم اسپرینگز می تونه جای مناسبی برای شروع کار باشه.می تونید از طریق لینک زیر در مورد پالم اسپرینگز اطلاعات بیشتری به دست بیارین

لینک ویکیپدیا :

http://en.wikipedia.org/wiki/Palm_Springs,_California
    Galaxy Lights, Solar Echoes and Dark Matters Calling Us to Sth Bigger

John Oliver Explains Everything That is Wrong With Standardized Testing

با درود براي بعضي از دوستان سوال و پيغام خصمصي اسرسال خواهم كرد كه اميدوارم منرا راهنمائي كنند ، لااقل بخاطر ارسال اين مطلب.

ايالت كاليفرنيا ، نيويورك و فلوريدا در كل گرانترين ايلتهاي آمريكا هستند بوسژه شهر سانفرانسيسكو . شوربختانه ايرانيهاي مقيم در آمريكا بويژه در كاليفرنيا آنچنان نسبت به تازه واردها و يا در كل نسبت به هم زياد محبت ندارند. آب و هوا : در كاليفرنيا بويژه منطقه جنوبي لوس آنجلس و اورنج كانتي حتي در زمستان هم برف نميباره و اگه بارندگي داشته باشه فقط باران است. منطقه اي كه ميشه گفت در لوس آنجلس ايراني ها در آن متركز هستند منطقه وست وود هست و ديگز منطقه هائي كه مانند گلندل كه در حومه لوس آنجلس هست و تورلاك هم كه به سن حوزه نزديك هست. امروزه براي ايرانيهاي تازه وارد بيشتر شهرهائي كه ( متاسفانه يا خوشبختانه ايراني ) كمتر داره بهتره ، ايالتهاي مركزي آمريكا . اما شهري كه براي ما ايراني ها از نظر آب و هوا بهتره شهر دالاس در تگزاس هست.

يك اتاق يا پانسيون كوچيك در كاليفرنيا ، كه 100 البته بسته به منطقه هم داره ، از 700$ تا 1500$ هست.

با سپاس از ياران
    ?? IN GOD AND , BE HONESTY , DO RESPECT , I TRUST , HOW ABOUT YOU
    تلاش کنیم ، با یکدیگر صادق باشیم، به زمان و جان یکدیگر ارزش قائل باشیم ، و نسبت به یکدیگر مغرور و متکبر نباشیم.

دوستان گرامي كدام يكي از شما در آمريكا مقيم هستيد و گرين كارت داريد؟؟ لطفا به من اطلاع بديد از طريق پيغام خصوصي!! نياز به كمك شما دوست
    سپاسگذارم
    ?? IN GOD AND , BE HONESTY , DO RESPECT , I TRUST , HOW ABOUT YOU
    تلاش کنیم ، با یکدیگر صادق باشیم، به زمان و جان یکدیگر ارزش قائل باشیم ، و نسبت به یکدیگر مغرور و متکبر نباشیم.

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Robotics/AI at USC

نقل قول نوشته اصلی توسط alihosseini79 نمایش پست ها
    با درود براي بعضي از دوستان سوال و پيغام خصمصي اسرسال خواهم كرد كه اميدوارم منرا راهنمائي كنند ، لااقل بخاطر ارسال اين مطلب.

ايالت كاليفرنيا ، نيويورك و فلوريدا در كل گرانترين ايلتهاي آمريكا هستند بوسژه شهر سانفرانسيسكو . شوربختانه ايرانيهاي مقيم در آمريكا بويژه در كاليفرنيا آنچنان نسبت به تازه واردها و يا در كل نسبت به هم زياد محبت ندارند. آب و هوا : در كاليفرنيا بويژه منطقه جنوبي لوس آنجلس و اورنج كانتي حتي در زمستان هم برف نميباره و اگه بارندگي داشته باشه فقط باران است. منطقه اي كه ميشه گفت در لوس آنجلس ايراني ها در آن متركز هستند منطقه وست وود هست و ديگز منطقه هائي كه مانند گلندل كه در حومه لوس آنجلس هست و تورلاك هم كه به سن حوزه نزديك هست. امروزه براي ايرانيهاي تازه وارد بيشتر شهرهائي كه ( متاسفانه يا خوشبختانه ايراني ) كمتر داره بهتره ، ايالتهاي مركزي آمريكا . اما شهري كه براي ما ايراني ها از نظر آب و هوا بهتره شهر دالاس در تگزاس هست.

يك اتاق يا پانسيون كوچيك در كاليفرنيا ، كه 100 البته بسته به منطقه هم داره ، از 700$ تا 1500$ هست.

با سپاس از ياران
    مرسی از اطلاعاتی که دادید..
    با بخش عمده ای از صحبت های شما مخالفم.
    اینکه اینجا ایرانی زیاد داره یه نظرم برای شروع لا اقل حسن بزرگیه. دانشجو ها خیلی هوای همدیگه رو دارن و خیلی هم بچه های خوبی هستن افرادی که من میشناسم. شما دارید راجع به استثناء ها صحبت میکنید. چرا میگید با کمتر از 700 نمیشه خونه گرفت؟ فقط کافیه اینجا یه گشتی بزنید تا با قیمت 450$ هم بتونید خونه پیدا کنید.. البته خیلی سخته که بشه با شرایط مناسب پیدا کرد، اما غیر ممکن نیست..
    و دوستی دارم که اینجا زندگی میکنه و کل آمریکا رو از شرق تا غرب و شمال تا جنوب مسافرت کرده و اعتقاد داره همین جا بهترین جا برای زندگی کردنه. مخصوصا از لحاظ آب و هوا..
    "You cannot discover new oceans unless you have the courage to lose sight of the shore”

Junior Member

بنده هم نظر پرشین بوی را دارم
    اول اینکه ایرانی ها کالیفرنیا مقیم امریکا به چند دسته تقسیم میشند
    1- افرادی که در حدود بین 25 تا 35 سال پیش امدند در ان منطقه که اکثر افراد حکومتی بودند و کلا در ایران افرادی که پاچه خوار دولت هستند از یک قماشند فرقی نمیکنه چه الان چه 30 سال پیش
    2- افرادی که بین 15 تا 25 سال پیش امدند خیلی از این افراد سریع جذب جامعه جدید شدندو خیلی حرف ما را متوجه نمیشند و کلا بیشتر غربی هستند و خیلی خیلی مادی فکر می کنندولی در این دسته هم ادمهای خوب پیدا میشه
    3- افرادی که در سالهای جدید رفتند و مخصوصا افراد دانشگاهی تو این افراد خیلی بیشتر افرادی پیدا میشند که حرف ادم را بفهمند و کلا اب ما با این افراد بیشتر تو یک جوب میره
    من امریکا نیستم و اسن حرفها را از صحبت با چند تا از فامیل و دوستان و... بدست اوردم

من 28 تا ایالت رو سفر کردم (یه بار با ماشین از غرب به شرق رفتم و از مسیر متفاوت برگشتم). در مورد مردم کالیفرنیا (چه ایرانی چه غیر ایرانی) باید بگم که اکثرا با بقیه امریکا فرق دارن و متاسفانه به خاطر بودن در کالیفرنیا یه احساس برتری میکنن نسبت به بقیه. اصولا کالیفرنیاییها در نزد بقیه محبوب نیستن (مخصوصا برای ایالتهای کناری). این حالت باعث میشه من خودم حیلی علاقه به زندگی در این ایالت نداشته باشم. ولی شرکتهای بزرگ زیادی در کالیفرنیا هستن که شزایط رو برای کار مناسب میکنه. همچنین دانشگاههای خیلی خوبی هم داره. آب و هوا هم که حرف نداره. کسانیکه امریکا هستن میدونن آب و هوا چقدر مهمه. با این وجود من با اینکه خودم خیلی خوشم نمیاد احتمال میدم آخرش سر از اونجا در بیارم

البته همه مردم کالیفرنیا اینطوری نیستن و اکثرا جوونا این اخلاقا رو ندادن و بیشتر در آدمای میانسال دیده میشه. خودم فامیلای زیادی توی کالیفرنیا دارم که متاسفانه همه همینطوری هستن. البته من دوست ندارم این حرفها رو بزنم ولی گفتم شاید به بحث کمک کنه.

یعنی در برابر ما نیویورکی ها یا دی سی نشین ها هم کم نمیارن؟!!!
    (-;
    ااگه امکانش هست تجربتون را برامون تو ایت قسمت بنویسید
    http://www.applyabroad.org/forum/edi...83&do=editpost
    البته میدونم به اندازه یه کتاب حرف دارین اما خوشحال میشم اطلاعاتم بیشتر بشه

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)