صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 25

موضوع: امنحان pbt در عراق تجربیات کیفیت سنتر و شهر ونحوه رفت آمد به عراق

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

پیش فرض امنحان pbt در عراق تجربیات کیفیت سنتر و شهر ونحوه رفت آمد به عراق

این پست رو جدیدا درست کردم تا بچه ها سر در گم نشن واسه امتحان بعدی که 5 می است

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هوافضا

پیش فرض پاسخ : امنحان pbt در عراق تجربیات کیفیت سنتر و شهر ونحوه رفت آمد به عراق

مگه هنوز PBT برگذار میشه ؟تاریخاش و محل برگذاریش کجاست؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق قدرت

پیش فرض پاسخ : امنحان pbt در عراق تجربیات کیفیت سنتر و شهر ونحوه رفت آمد به عراق

5 می اربیل برگزار میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط amir_4883 نمایش پست ها
    مگه هنوز PBT برگذار میشه ؟تاریخاش و محل برگذاریش کجاست؟؟
    pbt 4th/May/2013
    یاد بگیریم که سپاسگذار لطف دیگران باشیم..

نقل قول نوشته اصلی توسط MASROUR نمایش پست ها
    کجا امتحان بدیم کم هزینه تر و راحتتر است؟

کسی هست که تو اربیل امتحان pbt داده باشه؟ یک سری سوال دارم. اگر کمک کنید ککنون می شم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MIS

من امتحان اربیل رفتم. با گروه دوستان apply abroad رفتیم.

در مورد امتحان : نحوه برگزاری خوب بود. که توصیه می کنم برای May اربیل رو انتخاب کنید
    در مورد رفتن ترجیحا با گروه برید. 1 روز زودتر اکه می تونید با هواپیما برید.
    اگه سوالی دارید در خدمتم

تصمیم داریم که با دوستانی که رفتیم و خودم may 2013 رو هم شرکت می کنیم

ApplyAbroad Hero

سلام
    من و خانومم از مشهد هستیم و میخواییم برای pbt در تاریخ 4 May عشق آباد یا اربیل یا کابل ثبت نام کنیم. به نظرتون از لحاظ هزینه و ویزا کدوم راحت تر و به صرفه تره؟ و اینکه داشتن ویزای عراق یا افغانستان بعدا برای صدور ویزای تحصیلی مشکل ساز نخواهد بود؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. درضمن زمینی منظورمونه و اگه بشه گروهی رفت که بهتره

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    سلام
    من و خانومم از مشهد هستیم و میخواییم برای pbt در تاریخ 4 May عشق آباد یا اربیل یا کابل ثبت نام کنیم. به نظرتون از لحاظ هزینه و ویزا کدوم راحت تر و به صرفه تره؟ و اینکه داشتن ویزای عراق یا افغانستان بعدا برای صدور ویزای تحصیلی مشکل ساز نخواهد بود؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. درضمن زمینی منظورمونه و اگه بشه گروهی رفت که بهتره
    سلام
    من واسه عشق آباد ثبت نام کرده بودم ولی بهم ویزا ندادن و تغییر center دادم به اربیل ، خواستیم با بچه ها زمینی بریم اربیل ولی وقتی رسیدیم به مرز ، مرز بسته بود. نهایتا هوایی رفتیم. حالا هم که مهر عراق خورده تو پاسپورتمون و فکر نمیکنم مشکی باشه.

Member ako_1983 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    George Mason University

دوستان من چند مرتبه اربیل و سلیمانیه رفتم، اگر سوالی داشتید در این مورد می تونم کمک تون کنم، خودوم کرد زبان هستم، اما آلان جنوب زندگی می کنم، اما اگه سوالی داشتید بپرسید، خوشحال می شم کمک کنم
    در ضمن شما ویزای کوردستان عراق (اقلیم) رو می گیرید نه خود عراق رو! که مشکل ساز نیست،
    من با این تفاسیر کلیر شدم و ویزام تومد و مشکلی نبود...
    برای شما که مشهد هستید عشق آباد بهترین گزینه هست، برای بچه های دیگه عراق بد نیست، از آرژانتین اتوبوس هست برای سلیمانیه که از اونجا هم یه ماشین می گیرید برای اربیل، دو ساعت راهه

کلا هم جای امن و خوبیه، فقط عید نرید که شاید مرز بسته باشه و اینا....
    ویرایش توسط pApAr : March 2nd, 2013 در ساعت 12:22 AM
    نه در رفتن حرکت بود/ نه در ماندن سکونی.

و ستارۀ پر شتاب/درگذرگاهی مأیوس
    بر مداری جاودانه می‌گردد.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)