صفحه 103 از 199 نخستنخست ... 35393949596979899100101102103104105106107108109110111112113153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,021 تا 1,030 , از مجموع 1989

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2013

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط amirda نمایش پست ها
    معدل =کارشناسی=14/00وارشد16.42
    دانشگاه قبلی = ارشد و کارشناسی =سراسری کاشان
    رشته =مهندسی شیمی
    مقالات خارجی =1
    مقالات داخلی = 1
    تالیف کتاب = (ترجمه)1
    سابقه کار =1سال
    مدرک زبان =تافل95
    دوستان به نظرتون جایی هست که به من تو دکترا فاند بده؟؟چقدرممکنه بده؟
    سلام دوست گرامی، شما معدل های خیلی بالایی نداری و برای اینکه شانسی برای بورس داشته باشی باید حداقل 3-4 تا مقاله ISI خوب داشته باشی تا بتونه معدل های متوسطت رو پوشش بده. دوستانی بودن در همین فروم که با معدل های 13 لیسانس و ارشد 15 و با 4-5 تا مقاله ISI با ایمپکت فکتور بالا تونستن بورس بگیرن
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط maurice نمایش پست ها
    سلام .من یه isi با ایمپکت قوی دارم . دوتا دیگه هم درمییاد. احتمال زیاد یه ieee هم accept میشه که تو برق خیلی مهمه. ارشدم بیوالکتریکه با معدل قوی دانشگاه تهران رزومه رو هم گذاشتم ولی کسی جواب نداد . ولی لیسانسم خیلیضعیفه به نظرت دانشگاهی از g8 بهم بورس میده
    یه مقدار این گرفتن بورسیه از دانشگاه های استرالیا به طورکلی و گروه G8 به طور ویژه شانسی هست .... یعنی این که شانس هم در این ماجرا دخالت داره ... برای مثال شما با چه کسایی دارید رقابت می کنید و وضعیت رزومه اون ها چطور هستش .... اینا از مواردی هستش که باید در نظر گرفت و کسی هم هیچی در مورد این ها نمیدونه و نمیتونه حدس بزنه .... اما این مورد باعث میشه که شما تمام تلاشت رو بکنی که با بهترین رزومه در این رقابت شرکت کنی .... به هر روی شما الان در مورد معدل کارشناسی خودتون هیچ کاری نمیتونید بکنید و از این بخش امتیاز لازم رو نخواهید گرفت ولی میتونید با داشتن مقاله های خوب امتیاز خودتون و در نتیجه شانس خودتون رو افزایش بدید.
    "به هوش بودم از اول که دل به کس نسپارم / شمایل تو بدید م نه عقل ماند و نه هوشم"

Junior Member

سلام دوستان. وقتتون بخیر. من رزومه ام یکم تغییر کرده.ممنون میشم اگه بگید کجا شانس پذیرش با فاند کامل دارم. خیلی رنک برام مهم نیست. فاند برام اولویته. لیسانس دانشگاه آزاد13.61 وارشددانشگاه صنعتی شاهرود 15.56. 1 سال سابقه تدریس در دانشگاههای غیرانتفاعی (تا زمان اپلای بیشتر هم میشه). 2تا مقاله علمی پژوهشی خارجی و یک کنفرانسی داخلی. 1 مقالهISI . وIELTS هنوز ندادم اما روی 7 حساب کنید. منتظر راهنمایی تون هستم و رشته ام فیزیک حالت جامد. ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط 8803374 نمایش پست ها
    سلام دوستان. وقتتون بخیر. من رزومه ام یکم تغییر کرده.ممنون میشم اگه بگید کجا شانس پذیرش با فاند کامل دارم. خیلی رنک برام مهم نیست. فاند برام اولویته. لیسانس دانشگاه آزاد13.61 وارشددانشگاه صنعتی شاهرود 15.56. 1 سال سابقه تدریس در دانشگاههای غیرانتفاعی (تا زمان اپلای بیشتر هم میشه). 2تا مقاله علمی پژوهشی خارجی و یک کنفرانسی داخلی. 1 مقالهISI . وIELTS هنوز ندادم اما روی 7 حساب کنید. منتظر راهنمایی تون هستم و رشته ام فیزیک حالت جامد. ممنون
    والا دوست خوب شما هر دو مقطع تحصیلی معدل کمی داری و استرالیا هم بسیار به معدل خصوصا لیسانس حساس هست مگر سابقه کار حدود 5 سال و یا مقالات ای اس ای بسیار چشمگیر جبران کنی مثلا در یکی از بهترین جرنالهای رشته خود داشته باشید ولی اگر می خوای شانست را امتحان کنی دانشگاه های غیر جی 8 را مد نظر قرار بدهید و جی ار ای بالا هم داشته باشید میشه امیدوار بود مثلا دانشگاه چالز استوارت البته به فرض داشتن رشته شما بورس بشید
    توضیح با اینکه جی ار ای یا جیمت در استرالیا فقط در یکی دو دانشگاه الزامی هست ولی در کل تاثیر گذار می باشد.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

سلام دوستان من دانشجوی کارشناسی کامپیوتر از دانشگاه امیرکبیرم
    معدلم زیاد جالب نیست 14.85 در زمان اپلای ،ولی تا فروردین ماه احتمالا به 15 می رسه. رزومم بد نیست ، در مسابقات برنامه نویسی معتبر در سطح کشور مقام دارم و دارم سعی میکنم که یک مقاله هم بدم.(البته در زمان اپلای مقاله آماده نمیشه)هنوز امتحان تافل ندادم ولی فک میکنم بتونم بالای 90 بیارم.
    می خواستم ببینم شرایط من رو چجوری میبینید و چقدر احتمال داره از دانشگاه های عالی استرالیا برای مستر پذیرش با فاند بگیرم؟ ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط infinity2 نمایش پست ها
    سلام دوستان من دانشجوی کارشناسی کامپیوتر از دانشگاه امیرکبیرم
    معدلم زیاد جالب نیست 14.85 در زمان اپلای ،ولی تا فروردین ماه احتمالا به 15 می رسه. رزومم بد نیست ، در مسابقات برنامه نویسی معتبر در سطح کشور مقام دارم و دارم سعی میکنم که یک مقاله هم بدم.(البته در زمان اپلای مقاله آماده نمیشه)هنوز امتحان تافل ندادم ولی فک میکنم بتونم بالای 90 بیارم.
    می خواستم ببینم شرایط من رو چجوری میبینید و چقدر احتمال داره از دانشگاه های عالی استرالیا برای مستر پذیرش با فاند بگیرم؟ ممنون
    والا دوست خوب فکر کنم شما پستای قبلی را ملاحظه نفرمودی! امسال مستر تا انجا که من میدونم یکی از بچه ها با معدل 19.5 و ایلتس 7 از استرالیا بورس شد!
    با رزومه شما احتمالا بتونی از دانشگاه های خوب پذیرش بگیری ولی بورس اصلا فکرشم نکنید ! برای بورس با جی مت بالا احتمال زیاد از کشورهای کانادا یا امریکا بتونی بورس بگیری البته من می دونم کانادا رشته کامپیوتر مثلا کونکوردیا میگه معدل بالای16.60 را بررسی می کند! در بخش کانادا و امریکا با جناب حیدر عزیز مشورت نمایید
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

با سلام
    بنده ماه قبل برای دانشگاه کرتین اپلای کرده بودم که امروز این ایمیل بمن زدند:

Congratulations on your offer for the Doctor of Philosophy - Mechanical Engineering at Curtin to commence in Research Term 1 2014.
    Your e-offer pack comes in 4 attachments and the links to Curtin’s Pre-departure Guide and detailed information regarding Overseas Student Health Cover (OSHC)-
    http://international.curtin.edu.au/d...2011-12_V4.pdf
    https://www.oshcallianzassistance.co...yDocument.aspx (Please note the OSHC outlined on the Acceptance of Offer refers to ‘Essential Policy’.)
    Please ensure you open these attachments and links and read through carefully as they contain important information relating to your studies.
    Steps to accepting your offer:

• Meet the conditions on your Letter of Offer.

- All hard copies of certified documents must be posted or couriered to the following address:-
    Curtin University, Building 103, Curtin International, Kent St, Bentley, Western Australia 6102

• Complete, sign and return the Acceptance of Offer, Direct Applicant CoE Checklist and all other necessary documentation and information with the receipt of payment for your deposit (1st semester tuition fees) and Overseas Student Health Cover (OSHC) as stipulated in your Acceptance of Offer.

- Please note that OSHC payment is applicable to students on a student visa only.

• You will then be issued with a Confirmation of Enrolment (COE); which you need for the application of a student visa. (if applicable)

Please follow the steps outlined on the Acceptance of Offer to assist with your admission into the course, and email any acceptance document to :accept@curtin.edu.au
    As always, if you require further clarification on your offer or require any assistance in accepting your offer, I will be most happy to help you.
    We look forward to having you amongst our Curtin community!

کسی میدونه این ایمیل یعنی چی؟
    همش نوشته پول بریز، چرا حرفی از اسکولارشیپ نزده؟
    کسی میدونه روند پذیرش و اسکولارشیپ در دانشگاه کرتین چطوریه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط padeshah87 نمایش پست ها
    با سلام
    بنده ماه قبل برای دانشگاه کرتین اپلای کرده بودم که امروز این ایمیل بمن زدند:

Congratulations on your offer for the Doctor of Philosophy - Mechanical Engineering at Curtin to commence in Research Term 1 2014.
    Your e-offer pack comes in 4 attachments and the links to Curtin’s Pre-departure Guide and detailed information regarding Overseas Student Health Cover (OSHC)-
    http://international.curtin.edu.au/d...2011-12_V4.pdf
    https://www.oshcallianzassistance.co...yDocument.aspx (Please note the OSHC outlined on the Acceptance of Offer refers to ‘Essential Policy’.)
    Please ensure you open these attachments and links and read through carefully as they contain important information relating to your studies.
    Steps to accepting your offer:

• Meet the conditions on your Letter of Offer.

- All hard copies of certified documents must be posted or couriered to the following address:-
    Curtin University, Building 103, Curtin International, Kent St, Bentley, Western Australia 6102

• Complete, sign and return the Acceptance of Offer, Direct Applicant CoE Checklist and all other necessary documentation and information with the receipt of payment for your deposit (1st semester tuition fees) and Overseas Student Health Cover (OSHC) as stipulated in your Acceptance of Offer.

- Please note that OSHC payment is applicable to students on a student visa only.

• You will then be issued with a Confirmation of Enrolment (COE); which you need for the application of a student visa. (if applicable)

Please follow the steps outlined on the Acceptance of Offer to assist with your admission into the course, and email any acceptance document to :accept@curtin.edu.au
    As always, if you require further clarification on your offer or require any assistance in accepting your offer, I will be most happy to help you.
    We look forward to having you amongst our Curtin community!

کسی میدونه این ایمیل یعنی چی؟
    همش نوشته پول بریز، چرا حرفی از اسکولارشیپ نزده؟
    کسی میدونه روند پذیرش و اسکولارشیپ در دانشگاه کرتین چطوریه؟

دوست عزیز اگر برای بورس اپلای کرده بودین که بورس نشدین کاملا مشخص هست و میگه ترجمه رسمی مدارکتون را باید پست کنید به دانشگاه!
    بنظر من با دانشگاه مکاتبه کنید و در خواست بررسی مدارک خودتون برای راند اصلی بورس که 31 اگوست ددلاینش هست را بکنید. این لینک اطلاعات کامل به شما می دهد

http://scholarships.curtin.edu.au/sc...=PG_COURSEWORK

سلام دوست عزیز،
    من ماه ژوئن برای راند اصلی بورس که 31 اگوست هست اپلای کرده بودم.
    هنوز که فرصت برای ارسال جهت فاندهای اصلی هست، چطور ممکنه منو رد کرده باشند؟!!!
    پس اون تبریک اول برای چیه؟!
    لطفا یه بار دیگه متن ایمیل بخونین و نظر بدین
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست عزیز اگر برای بورس اپلای کرده بودین که بورس نشدین کاملا مشخص هست و میگه ترجمه رسمی مدارکتون را باید پست کنید به دانشگاه!
    بنظر من با دانشگاه مکاتبه کنید و در خواست بررسی مدارک خودتون برای راند اصلی بورس که 31 اگوست ددلاینش هست را بکنید. این لینک اطلاعات کامل به شما می دهد

http://scholarships.curtin.edu.au/sc...=PG_COURSEWORK

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط padeshah87 نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز،
    من ماه ژوئن برای راند اصلی بورس که 31 اگوست هست اپلای کرده بودم.
    هنوز که فرصت برای ارسال جهت فاندهای اصلی هست، چطور ممکنه منو رد کرده باشند؟!!!
    پس اون تبریک اول برای چیه؟!
    لطفا یه بار دیگه متن ایمیل بخونین و نظر بدین
    ممنون
    دوست عزیز متاسفانه بورس نشدی احتمال زیاد اپلیکنتهای دیگر رزومه خیلی بهتری از شما داشتند و این دانشگاه در رتبه بندی که قرار داده شما شورت لیست نشدی پس فقط پذیرش داده به شما
    من تا دلت بخواد از این ایمیلها دارم! رقابتتتتتتتتتتتتتتتتتتتتت ت خیلی بالاست امسال! جالبه قبلا پیش بینی کرده بودم برای شما!

با سلام خدمت همه دوستان

یه استاد از دانشگاه سیدنی بهم گفته اپلای کن، رفتم تو سایت دانشگاه دیدم که ظاهرا 100 دلار اپلیکیشن فی داره
    رزومه بنده:
    معدل کارشناسی: 14.5
    معدل ارشد: 17
    مقاله آی اس آی: 7
    مقاله کنفرانسی 6

با توجه به اپلیکیشن فی میخوام بدونم بنظر شما شانس بنده برای آی پی آر اس چقدر هست؟

دوست گرامی رشته شما مهندسی مکانیک هست و دانشگاه های سیدنی و نیو سافت ولز که شما اپلای کردی جزو بهترین های استرالیا هست و عموما داوطلبانی با رزومه بسیار قوی اپلای می کنند که معدل لیسانسی عموما بالای 16 و فوقی حدود 18 دارند و همچنین مقالات ای اس ای هم در حدود شما دارند بنظر من رقابت تنگاتنگی پیش رو دارید و البته در قسمت نتایج اگر بگردی اشخاصی بودند که بورس شدن با رزومه نزدیک شما در دانشگاه هایی دیگر نه این دو ولی من جای شما بودم با اینکه شانسی حدود 20 تا 30 درصد دارم اپلای می کردم.
    جمع بندی با توجه به رزومه شما پیشنهاد می کنم دانشگاه های موناش - کرتین - دیکن - و مک کواری را هم مد نظر قرار دهید بنظر من این دانشگاه ها شانس شما به تجربه بیشتر می باشد! ولی بازم نشد! پس ببین چه رقابتی هست!
    ویرایش توسط Saaaaam : July 24th, 2013 در ساعت 05:05 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)