صفحه 107 از 199 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 1989

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2013

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط beauxart نمایش پست ها
    سلام اگه میشه یک راهنمایی هم به من بکنید.

من از دانشگاه کویینزلند در مقطع MPhil پذیرش گرفتم و الان منتظر جواب فاندم. دو تا استاد پروپوزالمو تایید کردن و گفتن ساپرتم میکنن. (یکی از استادا رییس بخشه)
    در ایران فقط کارشناسی خوندم و معدل 16.10
    مقاله هم ندارم.
    ایلتس 7 هم دارم.
    به نظرتون احتمال بورس شدن دارم؟ موردی مثل من دیدین که واسه MPhil اقدام کرده باشن و بورس شده باشن؟

ممنون
    دوست عزیز روش حساب نکنید من فقط یک نفر را میشناسم که امسال فاند مستر شد اونم معدلش 19.5 بود و رزومش هم بهتر از شما بود.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

لسانس از دانشگاه ازاد رشته برق قدرت-- معدل 18---شاگرد دوم شدم

فوق هم دارم تو همین دانشگاه میخونم--- معدلم 17.70بدون پایان نامه شاید با پایان نامه به 18 برسونم.

الان سه مقاله تو جرنال بدون ایمپکت فکتور چاب شده

4 تا کنفرانس داخلی

اگه خدا کمک کنه 1 تا مقاله ایمپکت فکتور دار روش کار میکنم که چاپ کنم

زبانم هم دارم کار میکنم.ولی هنوز امتحان ندادم. شانسم چه قدره؟؟

دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید
    ویرایش توسط rezvani_a1 : July 30th, 2013 در ساعت 06:50 PM

Member lionelmessi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chem Eng

دوست عزيز Rezvani_a1 توصيه ميكنم كه مقالتو جاي خوبي چاپ كني، حتما ISI باشه با ايمپكت خوب، زبانم بايد آيلتس 7 به بالا داشته باشي، حتما براش تلاش كن اگر ميخواي تو رقابت بموني، در اين صورت شانست بالاتر ميره

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط lionelmessi نمایش پست ها
    دوست عزيز Rezvani_a1 توصيه ميكنم كه مقالتو جاي خوبي چاپ كني، حتما ISI باشه با ايمپكت خوب، زبانم بايد آيلتس 7 به بالا داشته باشي، حتما براش تلاش كن اگر ميخواي تو رقابت بموني، در اين صورت شانست بالاتر ميره
    دوست عزیز، برای رشته مهندسی برق (کلا رشته های علوم و مهندسی) آیلتس 6.5 کافیه. در مورد مقاله ISI به نظرم 1 دونه کافی نیست البته بستگی به IF ژورنالش داره ولی کلا اگه بیشتر از یک مقاله باشه خیلی شانسش بیشتر میشه.
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

من دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا دانشگاه دولتی هستم. متأسفانه مشکلاتی پیش اومد که فکر میکنم معدل کل حدود 15 به پایین(تا حدود 14.5) بیاد.
    لیسانس مهندسی هوافضا دانشگاه دولتی روزانه بودم. (معدل 13.56)
    زبان امتحان ندادم ولی تافل iBT بین 90 تا 100 میارم.
    مقالات و کتابها: 2 کتاب در زمینه مهندسی هوافضا، یه ژورنال خارجی(کانادا) غیر ISI، دو تا ISI، یه کنفرانس خارجی(کانادا) و 4 تا کنفرانس داخلی.
    یک سال دستیار استاد در دوره لیسانسم بودم.
    از لحاظ سابقه کارم چنتا کار پژوهشی به صورت پروژه ای کردم.
    اکثر فعالیت های من در زمینه مهندسی مکانیک و فیلد سیالات و انتقال گرما هستش و در زمینه های میکرو/نانو کار کردم.

با این شرایط میخواستم دوستان راهنمایی کنن.
    1) برای مستر مجدد در رشته مهندسی مکانیک اقدام کنم بهتره یا دکتری؟
    2) کدوم دانشگاه ها شانس بیشتری دارم؟ (هم مستر هم دکتری)
    3) اگر مستر مجدد برم امیدی به فاند هست برای هزینه های زندگی و تحصیل؟
    علاقه خودم یه مستر دیگه برا مهندسی مکانیک هستش!

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط ebr_amin2003 نمایش پست ها
    من دانشجوی کارشناسی ارشد مهندسی هوافضا دانشگاه دولتی هستم. متأسفانه مشکلاتی پیش اومد که فکر میکنم معدل کل حدود 15 به پایین(تا حدود 14.5) بیاد.
    مقالات و کتابها: 2 کتاب در زمینه مهندسی هوافضا، یه ژورنال خارجی(کانادا) غیر ISI، دو تا ISI، یه کنفرانس خارجی(کانادا) و 4 تا کنفرانس داخلی.
    اکثر فعالیت های من در زمینه مهندسی مکانیک و فیلد سیالات و انتقال گرما هستش و در زمینه های میکرو/نانو کار کردم.

سلام،
    اگه برای مستر مجدد دنبال بورس از دانشگاه های استرالیا هستی باید عرض کنم که بورس مستر در استرالیا تقریبا یک چیزه محاله و با این معدل لیسانس شما امکانش صفره. بهترین راه اینکه شما بجای اینکه 2 سال مستر دیگه بخونی سعی کن بجاش 1 سال روی مقالات ISI با کیفیت کار کنی و بعدش برای دکتری در استرالیا اپلی کنی...الان با این وضعیت الانت نه برای بورس مستر و نه برای بورس دکتری شانس داری. البته اگه با هزینه شخصی بری کارت راحته و میتونی بی دردسر برای دکتری پذیرش بدون بورس بگیری.
    با این وضعیت معدلهای شما برای بورس دکتری شما نیاز به 4-5 تا ISI با IF بالا داری
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ebr_amin2003 نمایش پست ها

دوست عزیز بنظر من اگر شرایط مالی دارید دوره های مستر یکساله بای انر استرالیا که برای گرفتن بورس دکتری بسیار موثر هستند ضمن اینکه امکان گرفتن کار را برای شما فراهم می کند و در اپلیکشن مهاجرتی اتی شما مفید خواهند بود اکیدا به علت پایین بودن معدل هر دو مقطع تحصیلی شما توصیه می شود.
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

با سلام و تشکر از وقتی برای پاسخ به سوالات میگذارید

بنده فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی (بیومتریال) امیرکبیر با معدل 63/18 و پایان نامه 20. دو تا کنفرانس بین المللی، دو تا داخلی و یک مقاله ISI سابمیت شده ثبت اختراع و یک کتاب در نوبت چاپ. معدل کارشناسیم 26/15. از دانشگاه سیدنی یک استادی جواب مثبت داده بود که مدارکم رو بفرستم واسه 2013. ولی متاسفانه به خاطر بعضی مشکلات نمره تافلم 85 شد و من به خاطر همون مشکلات و نمره کم تافل دیگه نتونستم واسه پذیرش گرفتن وقت بگذارم. بگذریم که اونقدر واسه پذیرش انگیزه داشتم که با وجود قبولی در دکترا دانشگاه تهران وامیرکبیر قید هردوشون رو زدم. گرچه میدونم یکم دیره ولی در صوررت امکان منو راهنمایی کنید در مورد اسکولار شیب های دانشگاه سیدنی و اینکه چطور براشون اقدام کنم. آیا باید تمام مدارک رو قبل آگوست بفرستیم؟ ترجمه مدرک، تمره زبان؟(برا تافل دوباره تو اکتبر برنامه دارم دانشگاه تعطیله و مدرک موقتم نیومده یعنی مدارک ناقص و بیشتر اسکولارشیپ ipqrs مدنظرم است)

ممنون میشم راهنماییم کنین.

ApplyAbroad Superstar

Cool پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط avahteh نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از وقتی برای پاسخ به سوالات میگذارید

بنده فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی پزشکی (بیومتریال) امیرکبیر با معدل 63/18 و پایان نامه 20. دو تا کنفرانس بین المللی، دو تا داخلی و یک مقاله ISI سابمیت شده ثبت اختراع و یک کتاب در نوبت چاپ. معدل کارشناسیم 26/15. از دانشگاه سیدنی یک استادی جواب مثبت داده بود که مدارکم رو بفرستم واسه 2013. ولی متاسفانه به خاطر بعضی مشکلات نمره تافلم 85 شد و من به خاطر همون مشکلات و نمره کم تافل دیگه نتونستم واسه پذیرش گرفتن وقت بگذارم. بگذریم که اونقدر واسه پذیرش انگیزه داشتم که با وجود قبولی در دکترا دانشگاه تهران وامیرکبیر قید هردوشون رو زدم. گرچه میدونم یکم دیره ولی در صوررت امکان منو راهنمایی کنید در مورد اسکولار شیب های دانشگاه سیدنی و اینکه چطور براشون اقدام کنم. آیا باید تمام مدارک رو قبل آگوست بفرستیم؟ ترجمه مدرک، تمره زبان؟(برا تافل دوباره تو اکتبر برنامه دارم دانشگاه تعطیله و مدرک موقتم نیومده یعنی مدارک ناقص و بیشتر اسکولارشیپ ipqrs مدنظرم است)

ممنون میشم راهنماییم کنین.
    دوست عزیز شما باید همه مدارک را پست کنی برای سیدنی و بنظر من برای کاهش ریسک که احتمال داره بورس نشی به علت رقابت بالا بنظر من دانشگاه های نیو ساوت ولز و ملبورن و دانشگاه ملی استرالیا را هم مدنظر قرار بدین! مهلت اپلای تا 31 اگوست هست زیاد فرصت ندارین

Junior Member

نمره تافل من کمه و مدرک و ریزنمراتم نگرفتم با این شرایط به مدارک ناقص من ترتیب اثر داده نمیشه که. امکانش هست به مدارک ناقص توجه کنن؟ میتونین به من بگین مدارک لازم شامل چه مدارکی میشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)