صفحه 116 از 199 نخستنخست ... 1666106107108109110111112113114115116117118119120121122123124125126166 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,151 تا 1,160 , از مجموع 1989

موضوع: شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط - سال 2013

Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, The University of Newcastle

پیش فرض پاسخ : شانس گرفتن پذیرش و بورسیه از دانشگاه های استرالیا و مسائل مرتبط

سلام
    بر اساس اطلاعات سایت تی ان تی مدارک من به دانشگاه رسیده است ولی هنوز نامه ای مبنی بر دریافت مدارک از دانشگاه نیامده است.کسی تجربه ای دارد؟؟

Junior Member

سلام دوستان

میخواستم اگر امکان داره منو در مورد قبول کردن آفر دانشگاها راهنمایی کنید. آیا باید قبول کنم اون آفر دانشگاه رو تا در بورس شرکت داده بشم؟ آفر کاندیشنال وارد بورس میشه؟

ممنون.

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط v_shahin نمایش پست ها
    سلام دوستان

میخواستم اگر امکان داره منو در مورد قبول کردن آفر دانشگاها راهنمایی کنید. آیا باید قبول کنم اون آفر دانشگاه رو تا در بورس شرکت داده بشم؟ آفر کاندیشنال وارد بورس میشه؟

ممنون.
    آفر کاندیشنالتون از کدوم دانشگاهه؟ آفرتون روی چی کاندیشنال شده؟ بستگی داره که افرتون برای چی کاندیشناله ممکنه وارد بورس بشین و ممکنه که نشین...اگه کاندیشنال روی نمره زبان باشه فکر نمیکنم که وارد بورس بشین..البته باز هم دانشگاه به دانشگاه فرق میکنه
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط orang نمایش پست ها
    آفر کاندیشنالتون از کدوم دانشگاهه؟ آفرتون روی چی کاندیشنال شده؟ بستگی داره که افرتون برای چی کاندیشناله ممکنه وارد بورس بشین و ممکنه که نشین...اگه کاندیشنال روی نمره زبان باشه فکر نمیکنم که وارد بورس بشین..البته باز هم دانشگاه به دانشگاه فرق میکنه
    سلام
    هم از دانشگاه Latrobe و هم USQ. جفتشون گفتن مدارک لیسانس و فوق به همراه ریز نمرات باید سرتیفاید بشن (من اسکن ترجمه فرستاده بودم)..در مورد این سرتیفاید کردن هم کلی گیج شدم..

من مدارک ترجمه شده و تایید دادگستری و وزارت خارجه هم دارن...ولی یکی از بچه های اینجا گفت باید برم ترجمه ناتی پیدا کنم که اصلا" نمیدونم چی هست!!!

اگه قبول کنن این دوتا دانشگاه، من یه ایجنت رسمی تو ایران پیدا کردم، 200 تومن میگیرن هم سرتیفاید میکنن هم ایمیل میکنن به دانشگاها..این روش چطوره؟بنظرم کمتر از پست TNT هست...

میشه راهنماییم کنی رفیق؟

ممنون.

ApplyAbroad Superstar

سلام
    هم از دانشگاه Latrobe و هم USQ. جفتشون گفتن مدارک لیسانس و فوق به همراه ریز نمرات باید سرتیفاید بشن (من اسکن ترجمه فرستاده بودم)..در مورد این سرتیفاید کردن هم کلی گیج شدم..

من مدارک ترجمه شده و تایید دادگستری و وزارت خارجه هم دارن...ولی یکی از بچه های اینجا گفت باید برم ترجمه ناتی پیدا کنم که اصلا" نمیدونم چی هست!!!

اگه قبول کنن این دوتا دانشگاه، من یه ایجنت رسمی تو ایران پیدا کردم، 200 تومن میگیرن هم سرتیفاید میکنن هم ایمیل میکنن به دانشگاها..این روش چطوره؟بنظرم کمتر از پست TNT هست...

میشه راهنماییم کنی رفیق؟

ممنون.
    دو نفر مترجم در ایران هستن که عضو انجمن ناتی استرالیا هستند و ترجمه انها مورد تایید دولت استرالیا هست و فقط مدارک پیوست فارسی شما باید به تایید دفتر اسناد رسمی برسانی و پیوست مدارکت بفرستی یعنی مهر مترجم ناتی روی مدارک ترجمه شده + مهر دفترخانه روی کپی پیوست فارسی البته مهر برجسته باید بزنن

در ضمن اون موسسه که می فرمایید فقط برای دانشگاه های اپلای انلاین میشه جاهایی که پستی باشه متاسفانه هزینش زیاده! میگه قرار داد باید ببندی با ما!
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دو نفر مترجم در ایران هستن که عضو انجمن ناتی استرالیا هستند و ترجمه انها مورد تایید دولت استرالیا هست و فقط مدارک پیوست فارسی شما باید به تایید دفتر اسناد رسمی برسانی و پیوست مدارکت بفرستی یعنی مهر مترجم ناتی روی مدارک ترجمه شده + مهر دفترخانه روی کپی پیوست فارسی البته مهر برجسته باید بزنن

در ضمن اون موسسه که می فرمایید فقط برای دانشگاه های اپلای انلاین میشه جاهایی که پستی باشه متاسفانه هزینش زیاده! میگه قرار داد باید ببندی با ما!
    ممنون...من بوشهر زندگی میکنم..پایتخت انرژی ایران..اما اینجا ما مترجم رسمیم نداریم چه برسه به ناتی...این مترجما کجا هستن؟..(حتما"تهران دیگه...)

ApplyAbroad Hero

سلام

میشه راهنماییم کنی رفیق؟

ممنون.
    به نظر من اگه شما همون تائید دادگستری و وزارت خارجه رو داشته باشی مشکلی واسه آفر نهاییت پیش نمیاد.......با این آفر کاندیشنال برای بورس در نظر گرفته میشی...ایشالله بورس رو هم برنده بشی.
    دستهای خدا پراز معجزه است... آرزوئی کن ... شاید بزگترین آرزوی تو کوچکترین معجزه او باشد...

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    Australia

واسه من افر کاندیشنال نیومده هنوز . یعنی هنوز تصمیمی نگرفتن. واسه دانشگاه دکین اپلای کردم
    کسی اطلاعی داره؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed_golden7 نمایش پست ها
    واسه من افر کاندیشنال نیومده هنوز . یعنی هنوز تصمیمی نگرفتن. واسه دانشگاه دکین اپلای کردم
    کسی اطلاعی داره؟
    نتایج بورس و پذیرش اوایل اکتبر میاد در مورد دانشگاه دیکین

Junior Member

سلام

ممنون برای راهنماییاتون...من یه سوال دیگه هم داشتم..

آیا من باید به این آفرها جواب بدم یا میتونم صبر کنم تا جواب بورسم بیاد؟

ممنون.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)